Wodnik, 09 lutego - Mężczyzna

Wodnik, 09 lutego - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Mężczyzna wodnik, który urodził się w dniu 9 2, lubi zachowywać się konsekwentnie, potrafi dowieść swoje zamierzenia do pomyślnego finału, pracuje w sposób rozważny i zaplanowany, jednak słabo znosi prędko przeistaczające się okoliczności. To człowiek elokwentny, ma obszerny i ochoczo używany zasób pojęć, uwielbia wzbudzać podziw przyjaciół swoim rozległym zasobem wiedzy, lecz częstokroć w jego wypowiedziach całkowicie brakuje treści. To osobnik lojalny, kompani są dla niego bardzo ważni, do związków podchodzi niezmiernie poważnie, aczkolwiek często w tej naturalnej przyjazności umie nie dopilnować osobistych potrzeb. To jednostka formalna, jest podobny do auta bez hamulców, nieszablonowość to dla niego prawie synonim niewłaściwego zachowania, dlatego nie bywa lubianym aktywistą. Cechuje się wszechstronnością, potrafi dostroić się do płynnych warunków, niezwykle ciężko go czymś zaszokować i podejmuje decyzje szybko i zręcznie. Bywa osobą ekstrawertyczną, ubóstwia spędzać czas z kolegami, posiadanie ogromnej publiczności oznacza dla niego najlepszą zabawę, ale częstokroć posiada także przesadnie wybujałą opinię o sobie.
Jest to osobnik wyrafinowany, ceni ekstrawaganckie potrawy i napitki i jego towarzyskie maniery są zawsze nienaganne, więc często jest oceniany jako tubylczy dyktator mody. To jednostka pogodna, oczekuje od losu nieznanych, fascynujących przygód, strach przed zrobieniem gafy nie zatrzymuje go, a więc nie gubi nadziei nawet w przykrych sytuacjach. Jest to człowiek powolny, żółw to przy nim rzeczywista inkarnacja szybkości, marudzi ze wszystkim tak okropnie, jakby kompletnie nie troszczył się o ukończenie swoich działań. Znamionuje się rozwagą, usiłuje nie zachowywać się innstynktownie, wnikliwie przegląda istniejące ekstrapolacje i bazy danych oraz nie ufa pomysłom sporządzonym w pośpiechu. Jest to jednostka kompromisowa, umie kumplować z osobami o nadzwyczaj rozbieżnych poglądach i ludzi niepodobnych i niekonwencjonalnych nie uznaje z góry za niebezpieczeństwo, a zatem nie aprobuje u współtowarzyszy wyłącznie braku wielkoduszności. Jest to jednostka sprawiedliwa, bardzo drobiazgowo drąży najsubtelniejsze kwestie oraz wszelkie sprawy pragnie rozpatrzyć wielokrotnie, toteż zwykle jest ogólnie uważany za bezstronnego negocjatora. Charakteryzuje się niezależnością, nienawidzi realizowania zewnętrznych zaleceń, zatem nonsensem jest sądzenie, że ustąpi komuś bez pojedynku. Cechuje się siłą, w urzeczywistnieniu własnych celów potrafi być niezmiernie metodyczny, niekiedy aż brutalny, z pasją wciela w życie wielkie reformy i przewroty oraz nie boi się zaczynania kłótni. To człowiek subtelny, można mu zlecić wykonanie ryzykownych operacji, które wymagają potężnej dawki politycznego umiaru i z reguły przytłaczają pozostałe osoby.

Inne cechy celnie obrazujące wspomnianego osobnika to również: niezawodny, postępowy, ekscentryczny, wyobcowany, nieugięty, nieuprzejmy, gadatliwy, kochający, solidny, atrakcyjny, ponętny, sceptyczny, twórczy, zgaszony, namówiony, ociężały, nieznośny, dyskretny, kapryśny, liberalny oraz żarliwy.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie spełniał, są: laborant, felietonista, plastyk, geolog, dramatopisarz, filozof, powieściopisarz, referent, bibliotekarz, badacz, pisarz, introligator, myśliciel i ilustrator.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Joseph E - (1943-) - Stiglitz, ekonomista amerykański.
 • Brown Walter - (1927-2013) - English footballer.
 • Dawid Rafał - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Duni Egidio - (1709-1775) - włosko-francuski kompozytor operowy.
 • Dymalski Maciej - (1947-) - operator filmów dokumentalnych.
 • FitzGerald Garret - (1926-2011) - irlandzki ekonomista, dziennikarz, polityk.
 • Han Geng - (1984-) - aktor chiński.
 • Hinds Ciarán - (1953-) - aktor irlandzki.
 • Hylinger Claes - (1943-) - pisarz szwedzki.
 • Jones Kenya Julia Miambi Sarah - (1993-) - córka Quincy Jonesa i Nastassji Kinsky.
 • Ponte Carla Del - (1947-) - szwajcarska prokurator haskiego Trybunału ONZ ds.
 • Skowroński Aleksander - (1863-1934) - duchowny katolicki, prałat, działacz narodowy i społeczny na Górnym Śląsku.
 • Szyszko Andrzej - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tyranowski Jan - (1901-1947) - mistyk chrześcijański, Sługa Boży, kierownik duchowy Karola Wojtyły.
 • Vélez Juan - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Zecke - (1975-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.