Wodnik, 06 lutego - Mężczyzna

Wodnik, 06 lutego - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Pan wodnik, który urodził się w dniu 6 2, jest to osobnik komunikatywny, swoje przemowy układa bardzo sumiennie, uwielbia dyskutować publicznie o różnych problemach, jednak często potrafi także produkować prozaiczne bzdety. To jednostka zdyscyplinowana, umie dociągnąć swoje przedsięwzięcia do korzystnego zakończenia, postępuje w sposób powściągliwy i sprawdzony, jednak częstokroć nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w wymagających tego sytuacjach. Często bywa formalny, przypomina wehikuł bez zderzaków, wydaje się być na zawsze zacięty w nieodmiennej technice działania, toteż nie jest uznaną duszą towarzystwa. To osoba szczera, jest niezwykle ciepły względem własnego współtowarzysza, do małżeństw podchodzi niezmiernie serio, ale częstokroć w tej spontanicznej uprzejmości potrafi zapomnieć osobiste interesy. Jest to człowiek wszechstronny, zdziwienie to u niego stan autentycznie okazjonalny, umie współpracować prawie że z każdą osobą i doskonale znajduje się nawet w warunkach przykrego chaosu. Lubi zachowywać się ekstrawertycznie, jest pierwszą gwiazdą wszelkiego bankietu, eskorta obszernego audytorium charakteryzuje dla niego doskonałą rozrywkę, lecz potrafi również nużyć mówieniem ciągle o określonej rzeczy.
Jest to osobnik stanowczy, zmierza do mety bez zbędnych rozterek, umie wymóc zrealizowanie zarządzonych nakazów oraz z radością reaguje na wszelkie pomyślne przemiany w rzeczywistości. Jest to człowiek samodzielny, nie cierpi wdrażania cudzych instrukcji, a więc niech ci nie jawi się, iż wykona przedstawione mu dyspozycje. Znamionuje się wyrafinowaniem, ceni niezwykłe napitki i posiłki i w dowolnej swojej aktywności podejmuje starania, by osiągać maestrię, a zatem często bywa określany jako rodzimy arbiter elegancji. To jednostka obiektywna, podejmuje próby, by podnieść się nad własne antypatie oraz wystrzega się podejmowania decyzji o dalekich sobie dziedzinach, zatem zwykle jest ogólnie uważany za uczciwego mediatora. Jest to osobnik taktowny, nie boi się brać się za rozsądzanie utarczek, które zdają się nierealnymi a wręcz wariackimi i przeważnie przygnębiają inne osoby. To człowiek ostrożny, stroni od nierozważnych działań, buduje skomplikowane harmonogramy oraz nie wierzy pomysłom wykonanym niestarannie. To jednostka pogodna, wyczekuje od losu oryginalnych, ekscytujących doświadczeń, pragnie dokształcać się w nowych sprawach, więc wyśmienicie sprawdza się w zadaniach wypełnionych niebezpieczeństwem. To osobnik tolerancyjny, nie unika zagadnień nowatorskich i różniących się od poprzednio doświadczonych i nie bawi go nakłanianie kolegów do swoich poglądów, dlatego jest wolontariuszem dobroczynnym starającym się o wolność ludzi wykluczonych. Jest to osobnik powolny, jakiekolwiek plany działają dla niego tylko jako abstrakcja, ślimaczy się ze wszystkim tak niesłychanie, jakby miał na załatwienie dowolnych spraw kompletne stulecie.

Pozostałe przymioty kapitalnie ukazujące niniejszą osobę to także: pociągający, sprytny, uparty, jowialny, elegancki, ponętny, tkliwy, ekscentryczny, uśmiechnięty, przystępny, solidny, wyemancypowany, naiwny, nieufny, inteligentny, ociężały, ufny, przesądny, beznamiętny, otwarty, atrakcyjny oraz wspaniałomyślny.
Zawodami, w których najlepiej się będzie spełniał, są: pisarz, dramatopisarz, ilustrator, naukowiec, eksperymentator, dziennikarz, malarz, bibliotekarz, lektor, referent, introligator, laborant i sprawozdawca.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bajor Jakub - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Bălan Dan - (1979-) - piosenkarz mołdawski.
 • Cenci Beatrice - (1577-) - włoska patrycjuszka, Rzymianka.
 • Gląba Piotr - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gomułka Władysław - (1905-1982) - działacz partyjny, polityk.
 • Halston Troy - (1970-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Kowalczyk Kamil - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lipień Józef - (1949-) - sportowiec, zapasy, styl klasyczny.
 • Monasterski Artur - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Najimy Kathy - (1957-) - aktorka amerykańska.
 • Nowosz Zenon - (1944-) - sportowiec, lekkoatletyka, biegi 60, 100 m.
 • Szelig Alexander - (1966-) - niemiecki sportowiec, bobslej.
 • Wheatstone Charles - (1802-1875) - brytyjski fizyk, wynalazca.
 • Wietrzny Hanna - (1939-) - aktorka.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.