Wodnik, 05 lutego - Mężczyzna

Wodnik, 05 lutego - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Wodnik, który przyszedł na świat w dniu 5 2, jest to jednostka zorganizowana, potrafi doprowadzić swoje projekty do zyskownego końca, działa w sposób rozumny i sprawdzony, jednak momentami nazbyt przywiązuje się do przedtem obmyślonych koncepcji. Cechuje się elastycznością, hasło „niemożliwe” nie egzystuje w jego zasobie językowym i charakteryzują go rozmaite, ekstrawaganckie pomysły. To osobnik błyskotliwy, jest gejzerem różnorodnych planów, istnienie szerokiej widowni jest dla niego optymalną zabawę, lecz często pragnie wygłaszać opinie mało rozsądne. Jest to człowiek elokwentny, swoje przemowy tworzy niezwykle pieczołowicie, jego oracje to prawdziwe dzieła literackie, ale częstokroć trudno wyciągnąć z niego krótkie i merytoryczne odpowiedzi. Znamionuje się lojalnością, jest zacnym i rzetelnym pracownikiem, do związków małżeńskich odnosi się bardzo na serio, aczkolwiek jego naturalna sprawiedliwość umie rodzić przypływy awersji. Bywa osobą oficjalną, jest podobny do tramwaju bez amortyzatorów, zdaje się być na amen zablokowany w nieodmiennej technice zachowania, zatem nie jest lubianym społecznikiem.
To człowiek zdecydowany, zwykle żyje gwałtownie i żwawo, ochoczo rywalizuje z innymi oraz nie wyrzeka się urzeczywistnienia dalekosiężnych przedsięwzięć dla tymczasowego i pozornego wytchnienia. Jest to osobnik rozważny, unika pochopnych działań, dokładnie komponuje najbłahsze ruchy i nie wierzy konceptom napisanym niestarannie. To jednostka radosna, rozkoszuje się światem, choćby w klęsce próbuje wypatrzyć korzyści, toteż rewelacyjnie funkcjonuje jako śmiały racjonalizator. To osoba uczciwa, dokłada starań, by unieść się ponad osobiste antypatie oraz nie pokłada ufności w rozstrzygnięciach przedsiębranych pod wpływem afektów, więc zawsze pierw uważnie cię przepyta przed przedstawieniem decyzji. Charakteryzuje się zaradnością, autentycznie przepada za totalną autonomią wyboru, a zatem głupotą jest oczekiwanie, że usłucha kogoś bez konfrontacji. To człowiek flegmatyczny, sfinalizowanie czegokolwiek w wyznaczonym terminie to dla niego nierealna operacja, potrafi wykroczyć poza wszelki możliwy harmonogram, jakby posiadał na załatwienie jakichkolwiek spraw całe stulecie. Jest to osobnik szykowny, ceni niezwykłe strawy i napoje i ubóstwia wieść się z hrabiowskim dostojeństwem, a więc często bywa określany jako lokalny wyznacznik gustów. Cechuje się kompromisowością, nie wadzą obce gusty i cieszy go różnolitość życia i wspólników, dlatego usiłuje wystrzegać się stukniętych ekstremistów pochłoniętych wygłaszaniem najdoskonalszych ideologii. Jest to jednostka subtelna, umie wykaraskać się z trudnych i groźnych sytuacji, które oznaczają obowiązek zastosowania przebiegłych i wielokrotnie całkiem karkołomnych uzasadnień i okażą niewykonalni dla jego rozlicznych prekursorów.

Pozostałe przymioty odpowiednio odzwierciedlające niniejszego człowieka to także: zmysłowy, kochający, liberalny, oszczędny, otwarty, pompatyczny, elegancki, namówiony, nieuprzejmy, indywidualistyczny, uśmiechnięty, ponętny, niezawodny, przenikliwy, uparty, ekscentryczny, solidny, oryginalny, beznamiętny, uprzejmy, czujny, naiwny, żarliwy, rozmowny, spostrzegawczy oraz sarkastyczny.
Zawodami, w których najlepiej się będzie spełniał, są: dramatopisarz, pisarz, dziennikarz, laborant, naukowiec, geolog, filozof, ilustrator, plastyk, księgarz, poeta, bibliotekarz i introligator.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bagiński Przemysław - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Cannell Stephen J - (1941-2010) - amerykański scenarzysta, producent filmowy, aktor.
 • Carradine John - (1906-1988) - aktor amerykański.
 • Dziosa Sebastian - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Guest Christopher - (1948-) - amerykański aktor, reżyser, scenarzysta, muzyk, kompozytor.
 • Herba Kazimierz - (1916-1984) - tancerz, aktor, inspicjent.
 • Hunt Crystal - (1985-) - aktorka amerykańska.
 • Kakowski Aleksander - (1862-1939) - duchowny katolicki, arcybiskup metropolita warszawski, kardynał.
 • Kłos Romuald - (1956-) - aktor.
 • Linney Laura - (1964-) - aktorka amerykańska.
 • McMullen Clements - (1892-1959) - generał amerykański.
 • Olsen Trond - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Sheen Michael - (1969-) - aktor walijski.
 • Tarasiuk Justyna - (1979-) - aktorka.
 • Topuzakow Elin - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wood Barbara - (1961-) - reżyser filmów erotycznych.
 • Xtasty Spantaneeus - (1965-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Żabko Krystian - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.