Wodnik, 16 lutego - Mężczyzna

Wodnik, 16 lutego - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Pan wodnik urodzony dnia 16 2 częstokroć bywa oficjalny, lubuje się w złożonej publicznej etykiecie, improwizacja to dla niego prawie nazwa złego postępowania, a więc idealne wyniki osiąga w technologicznych zagadnieniach wypranych ze szpanerskich ornamentów. Bywa osobnikiem ekstrawertycznym, jest urodzoną duszą towarzystwa, lubi uwodzić swoich widzów, jednakże na nieszczęście umie też uznawać się za krynicę mądrości. To jednostka lojalna, jest niezmiernie serdeczny w stosunku do własnego partnera, zaangażowanie w rodzinie jest dla niego rzeczą nie budzącą wątpliwości, lecz niejednokrotnie w swojej wierności sięga aż do pompatyczności. Jest to człowiek wszechstronny, wydaje się posiadać przygotowaną strategię na dowolny dający się pomyśleć kłopot i wyraz „nierealny” nie figuruje w jego doktrynie życiowej. To osoba konsekwentna, potrafi racjonalnie zarządzać swoimi rezerwami, umie się dobrze mobilizować, jednak chwilami zbyt obstaje za przedtem wymyślonymi koncepcjami. Znamionuje się komunikatywnością, w bardzo wykwintny sposób dobiera zdania, uwielbia rozprawiać jawnie o różnych sprawach, aczkolwiek często w jego wystąpieniach kompletnie brakuje zawartości.
To człowiek kompromisowy, potrafi zadawać się z jednostkami o niezwykle różniących się poglądach i bez problemu aktualizuje dotychczasowe przekonania w kontakcie z nowopoznanymi obserwacjami, dlatego nie akceptuje u kumpli wyłącznie nieposiadania poszanowania innych. To osobnik zaradny, naprawdę kocha się w nieograniczonej suwerenności decydowania, więc zawiedzie cię oczekiwanie, że podporządkuje się wydanym mu przykazaniom. Jest to osoba radosna, zawsze spoziera z optymizmem w przyszłość, choćby w porażce próbuje znaleźć zalety, toteż wspaniale spełnia się w sprawach wypełnionych zagrożeniem. Charakteryzuje się przezornością, dokłada starań, by nie reagować innstynktownie, wnikliwie przepatruje istniejące statystyki i predykcje oraz prze ku finansowemu dobrobytowi wolno, ale systematycznie. Cechuje się bezstronnością, niezmiernie skrupulatnie drąży najsubtelniejsze kwestie i nie ufa wyborom podejmowanym pod presją afektów, zatem w każdym wypadku najpierw uważnie cię przesłucha przed ogłoszeniem werdyktu. To człowiek grzeczny, nie boi się zajmować się arbitrażem zatargów, które nasuwają przymus użycia sprytnych i po wielokroć dosyć skomplikowanych wywodów i ścierające się z nimi osoby zazwyczaj błyskawicznie popychają do poddania się. Lubi zachowywać się stanowczo, jasno i dokładnie manifestuje swoje pragnienia, jeśli sytuacja tego wymaga, śmiało i merytorycznie uzasadnia swoje osądy oraz z radością wita wszelkie pomyślne reorganizacje w otoczeniu. To jednostka powolna, nie można go przeważnie nazwać przewidywalnym, działa tak, jakby upływanie czasu w ogóle nie odnosiło się do jego persony. Jest to osobnik wyrafinowany, poświęca się ekskluzywnym zabawom i w każdej swojej aktywności dąży do tego, by zdobywać wirtuozerię, a zatem częstokroć uważa się za arbitra odpowiedniego stylu.

Pozostałe określenia trafnie odzwierciedlające wspomnianą jednostkę to również: wystraszony, twórczy, sceptyczny, wygodnicki, indywidualistyczny, nieufny, sprytny, uparty, nieugięty, wytworny, dyplomatyczny, ekscentryczny, żarliwy, perfekcjonistyczny, wspaniałomyślny, postępowy, zręczny, spostrzegawczy, staranny, otwarty, tajemniczy, solidny oraz wyobcowany.
Zawodami, w których idealnie się będzie spełniał, są: poeta, ilustrator, geolog, naukowiec, pisarz, felietonista, dziennikarz, introligator, eksperymentator i powieściopisarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Aldekoaotalora Ustaritz - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Brook Faith - (1922-) - aktorka angielska.
 • Craig Elizabeth - (1883-) - pisarka brytyjska.
 • Heath David - (1969-) - amerykański sportowiec, wrestling.
 • Holden Amanda - (1971-) - aktorka angielska.
 • Iwińska Stefania - (1928-) - tancerka, aktorka.
 • Menchik Vera - (1906-) - szachistka angielska.
 • Modesto Francesco - (1982-) - włoski sportowiec, piłka nożna.
 • Robinson Rex - (1926-2015) - aktor angielski.
 • Rolleczek Natalia - (1919-) - prozaik, dramaturg.
 • Snyder Ron - (1939-) - amerykański charakteryzator filmowy.
 • Styczyński Jerzy - (1958-) - muzyk, gitarzysta.
 • Szczesiak Bogdan - (1957-) - aktor.
 • Taylor Andy - (1961-) - angielski muzyk, gitarzysta.
 • Ułanowski Marcin - (1976-) - muzyk, perkusista.
 • Urata Janina - (1930-) - aktorka.
 • Vera-Ellen - (1921-) - amerykańska aktorka, tancerka.
 • White Crystal - (1966-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Ōkuma Shigenobu - (1838-1922) - polityk japoński.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.