Wodnik, 13 lutego - Mężczyzna

Wodnik, 13 lutego - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Wodnik urodzony dnia 13 2 to jednostka elastyczna, zakłopotanie to u niego nastrój autentycznie nieczęsty i wydaje się posiadać kompletną strategię na każdą prawdopodobną przeciwność. Jest to osoba lojalna, potrafi być najlepszym kompanem przydatnym w kłopotach, stara się zachowywać się odpowiednio do swoich przekonań, jednakże czasem w swojej lojalności dociera aż do przesady. Jest to osobnik konwencjonalny, chce dysponować gotową repliką na dowolną dającą się pomyśleć wątpliwość, zdaje się być na stałe zablokowany w nieodmiennej metodzie działania, a zatem nie jest wziętą duszą towarzystwa. To człowiek elokwentny, jego myśli zdają się być kunsztownymi konstrukcjami, jego wypowiedzi to autentyczne utwory artystyczne, jednak często ciężko wydusić z niego krótkie i celne riposty. Jest to jednostka ekstrawertyczna, jest naturalnym aktywistą, eskorta ogromnej publiczności implikuje dla niego najwspanialszą zabawę, aczkolwiek częstokroć ma również nadto wysokie przeświadczenie o sobie. Jest to osobnik zdyscyplinowany, systematycznie zmierza do celu, postępuje w sposób rozważny i zamierzony, jednak niekiedy nazbyt obstaje za przedtem stworzonymi planami.
To osoba samodzielna, nienawidzi jakichkolwiek dogmatów i barier, zatem bezsensem jest oczekiwanie, że usłucha oznajmionych mu instrukcji. Jest to jednostka uczciwa, bardzo drobiazgowo roztrząsa najmniejsze sprawy oraz nie jest prędki z przedsiębraniem decyzji, dlatego zazwyczaj jest powszechnie uważany za obiektywnego sędziego. To osobnik kulturalny, daje radę wypatrzyć wydajne rozwiązania komplikacji, które sprawiają wrażenie niewykonalnych a nawet pomylonych i okażą nierealni dla jego mnogich poprzedników. To osoba powolna, wszelkie projekty istnieją dla niego wyłącznie jako abstrakcja, cacka się ze wszystkim tak okropnie, jakby doskonale bawił się przy takim trwonieniu żywota. Znamionuje się kompromisowością, nie obawia się rzeczy awangardowych i odmiennych od poprzednio opanowanych i ludzi różniących się i dziwnych nie uważa natychmiast za zagrożenie, toteż nie akceptuje u współtowarzyszy tylko niedostatku wyrozumiałości. Cechuje się ostrożnością, stroni od nieroztropnych aktywności, dokładnie organizuje najdrobniejsze ruchy oraz śpieszy ku bogactwu pomału, ale metodycznie. Charakteryzuje się wysublimowaniem, ceni wymyślne strawy i trunki i w każdym swoim działaniu pracuje nad tym, by zdobywać maestrię, a więc często bywa oceniany jako miejscowy wyznacznik gustów. Jest to jednostka pogodna, w każdym wypadku popatruje z nadzieją w przyszłość, fascynują go kolejne przeżycia i wyzwania, więc bardzo dobrze sprawuje się jako nieustraszony innowator. To osobnik zdecydowany, we wdrażaniu własnych zamierzeń umie być niezwykle konsekwentny, chwilami zupełnie drapieżny, ochoczo wdraża wielkie modernizacje i przewroty oraz nie unika rozpoczynania zatargów.

Inne atrybuty kapitalnie portretujące niniejszą osobę to również: nieznośny, zdystansowany, lubieżny, wyobcowany, postępowy, uśmiechnięty, solidny, litościwy, kapryśny, przyjazny, zmysłowy, beznamiętny, liberalny, jowialny, pompatyczny, wytworny, życzliwy, czarujący, pociągający, gadatliwy, namówiony, indywidualistyczny i nudny.
Zawodami, w których idealnie będzie działał, są: lektor, plastyk, pisarz, dramatopisarz, sprawozdawca, archeolog, powieściopisarz, laborant, geolog, naukowiec oraz malarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bieliński Julian - (1787-1863) - generał.
 • Bička Deimantas - (1972-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Caragiale Ion Luca - (1852-1912) - rumuński dramaturg, nowelista, poeta, dziennikarz.
 • Caro Heinrich - (1834-1910) - chemik niemiecki.
 • Churchill Randolph Henry Spencer - (1849-1895) - polityk brytyjski.
 • Csáth Géza - (1887-1919) - pisarz węgierski.
 • Dudić Ivan - (1977-) - serbski sportowiec, piłka nożna.
 • Fuchs Ernst - (1930-) - malarz austriacki.
 • Kryłow Iwan A - (1769-1844) - rosyjski poeta, bajkopisarz, dramatopisarz.
 • McDonough Neal - (1966-) - aktor amerykański.
 • Miziński Artur - (1965-) - duchowny katolicki, biskup.
 • Prebble Simon - (1942-) - aktor angielski.
 • Wood Grant - (1891-1942) - malarz amerykański.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.