Wodnik, 11 lutego - Mężczyzna

Wodnik, 11 lutego - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Pan wodnik, który urodził się dnia 11 2, bywa osobnikiem formalnym, jego sposób bycia jest często szablonowy, zdaje się być na stałe zacięty w nieodmiennej technice działania, więc nie jest lubianym aktywistą. Jest to człowiek wierny, jest rzetelnym i sumiennym pracownikiem, usiłuje działać właściwie do swoich poglądów, jednakże jego spontaniczna praworządność umie powodować paroksyzmy awersji. Cechuje się komunikatywnością, ma ogromny i chętnie wykorzystywany zasób słów, uwielbia imponować kompanom swoją szeroką wiedzą, jednak częstokroć ciężko wydusić z niego syntetyczne i merytoryczne riposty. Jest to osoba wszechstronna, nie traci dni na daremne jęczenie i adaptuje się energicznie i skutecznie. Jest to jednostka zorganizowana, potrafi dociągnąć swoje projekty do korzystnego finiszu, trudności nie umieją prędko go zdeprymować, jednak chwilami zbytnio przywiązuje się do uprzednio obmyślonych koncepcji. Bywa człowiekiem towarzyskim, jest autentyczną duszą towarzystwa, lubi uwodzić swoich obserwatorów, aczkolwiek na nieszczęście potrafi też uznawać się za godny podziwu fenomen.
To osoba flegmatyczna, jakiekolwiek scenariusze istnieją dla niego wyłącznie teoretycznie, do własnych zleceń podchodzi tak, jakby upływ czasu kompletnie nie dotyczył jego istoty. Jest to jednostka subtelna, umie wykaraskać się z zagmatwanych i niebezpiecznych sytuacji, które mają związek z dziedzinami niezmiernie drażliwymi i ścierających się z nimi ludzi zazwyczaj w mig skłaniają do kapitulacji. Jest to osobnik niezależny, naprawdę kocha się w nieograniczonej swobodzie decydowania, dlatego głupotą jest oczekiwanie, że usłucha kogoś bez konfrontacji. To człowiek wyrafinowany, oddaje się luksusowym przyjemnościom i ubóstwia postępować ze szlachecką szykownością, a więc dostatek kapitału bardzo upraszcza mu toczenie życia będącego w zgodzie z jego charakterem. To osoba kompromisowa, nie kłopoczą obce zamiłowania i nie interesuje go nakłanianie przyjaciół do swoich przekonań, toteż nie aprobuje u towarzyszy jedynie niedoboru wyrozumiałości. Charakteryzuje się optymizmem, w każdym wypadku spogląda z odwagą w jutro, choćby w porażce stara się znaleźć dobre strony, a zatem nie gubi pogody ducha nawet w uciążliwych okolicznościach. Jest to jednostka zdecydowana, zwykle żyje szybko i na wysokich obrotach, w razie potrzeby odważnie i rzeczowo dowodzi swoich osądów oraz nie pozwala się zdezorientować. Jest to osobnik przezorny, to przewidujący i posiadający duże aspiracje przywódca, dokładnie aranżuje najsubtelniejsze posunięcia i mknie ku bogactwu wolno, lecz systematycznie. Jest to człowiek bezstronny, dokłada starań, by wznieść się ponad osobiste resentymenty oraz nie spieszy się z podejmowaniem decyzji, zatem zawsze wcześniej z uwagą cię przepyta przed przedstawieniem werdyktu.

Pozostałe określenia celnie charakteryzujące wspomnianą osobę to również: nieuprzejmy, kreatywny, wyemancypowany, lubiany, beznamiętny, gorliwy, sprytny, schematyczny, ponętny, dyplomatyczny, nudny, roztropny, przebiegły, olśniewający, liberalny, kochający, nieugięty, atrakcyjny, namiętny, bezbarwny, skąpy, konformistyczny, zręczny i rozmowny.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie spełniał, są: eksperymentator, malarz, myśliciel, referent, archeolog, naukowiec, filozof, geolog, introligator, dziennikarz oraz laborant.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Aniston Jennifer - (1969-) - aktorka amerykańska.
 • Bakero José Mari - (1963-) - hiszpański sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Beckett William - (1985-) - amerykański muzyk rockowy.
 • Blanqui Louis Auguste - (1805-1881) - socjalista francuski.
 • Bracciolini Gianfrancesco Poggio - (1380-1459) - włoski humanista, historyk.
 • Daubach Brian - (1972-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Diarra Cheick - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kossowski Maciej - (1937-) - wokalista, trębacz, kompozytor.
 • Krzyżanowski Zygmunt - (1887-1950) - pisarz rosyjski.
 • Milan Kandi - (1991-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Nowak Daniel - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Nowakowski Andrzej - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Przystup Marek - (1956-) - aktor.
 • Shack Eddie - (1937-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Vikernes Varg - (1973-) - norweski muzyk metalowy.
 • Wadecki Piotr - (1973-) - sportowiec, kolarstwo szosowe.
 • d'Urfé Honoré - (1567-1625) - pisarz francuski.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.