Wodnik, 01 lutego - Mężczyzna

Wodnik, 01 lutego - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Wodnik urodzony w dniu 1 2 jest to człowiek zdyscyplinowany, wykazuje siłę charakteru i nieustępliwość, pracuje w sposób wyważony i sprawdzony, jednak często nie wystarcza mu pomysłowości wymaganej w niespodziewanych okolicznościach. Cechuje się komunikatywnością, ubóstwia przemawiać przewlekle i tajemniczo, wysłuchiwanie jego przemów może dawać prawdziwą przyjemność, lecz częstokroć nie umie w racjonalnej ilości czasu dojść do meritum. Bywa jednostką ekstrawertyczną, jest gejzerem najrozmaitszych pomysłów, asysta rozległego audytorium charakteryzuje dla niego optymalną rozrywkę, ale niestety potrafi również uważać się za godny podziwu fenomen. Charakteryzuje się elastycznością, gdy trzeba, umie skonstruować odrzutowiec z papieru i żyłki i termin „niewykonalny” nie znajduje się w jego zasobie językowym. To osobnik wierny, jest rzetelnym i odpowiedzialnym podkomendnym, do związków podchodzi niezmiernie na serio, jednakże często w tym naturalnym koleżeństwie potrafi zaniedbać osobiste potrzeby. To osoba formalna, jego sposób bycia jest częstokroć stereotypowy, zdaje się być na dobre zacięty w niezmiennej metodzie działania, więc idealne rezultaty otrzymuje w matematycznych dziedzinach wyzbytych kuglarskich ornamentów.
Znamionuje się pogodą, tryska ożywczym dynamizmem, nawet w porażce próbuje wykryć dobre strony, dlatego ochoczo zajmuje się badaniem niezbadanych dawniej rejonów. Cechuje się wyrafinowaniem, swój dom zagospodarowuje z naprawdę książęcą inwencją i w dowolnej swojej aktywności pracuje nad tym, by uzyskiwać mistrzostwo, a zatem mnogość gotówki niezwykle upraszcza mu wiedzenie egzystencji korespondującej z jego temperamentem. To jednostka powolna, ukończenie czegokolwiek o czasie to dla niego nierealna sprawa, ślimaczy się z każdym zagadnieniem tak dalece, jakby bardzo dobrze czuł się przy takim marnotrawieniu żywota. Jest to osobnik taktowny, nie lęka się podejmować się arbitrażu kłótni, które odnoszą się do rzeczy bardzo delikatnych i zazwyczaj przerastają innych ludzi. To osoba ostrożna, podejmuje próby, by nie odpowiadać odruchowo, kreuje roztropne projekty oraz dąży ku finansowemu dobrobytowi wolno, aczkolwiek systematycznie. To osobnik sprawiedliwy, w każdym wypadku usiłuje zrozumieć możliwie dużo i nie polega na rozstrzygnięciach przedsiębranych pod presją emocji, zatem zwykle jest powszechnie uważany za uczciwego arbitra. Charakteryzuje się zaradnością, autentycznie kocha zupełną wolność decydowania, a więc rozczaruje cię spodziewanie się, iż będzie liczył się z twoimi dyrektywami i barierami. Jest to człowiek kompromisowy, nie boi się dziedzin nowatorskich i rozbieżnych od wcześniej poznanych i osób różniących się i nietypowych nie uznaje z marszu za zagrożenie, toteż nie aprobuje u kolegów wyłącznie niedostatku szacunku dla innych. Uwielbia zachowywać się stanowczo, zmierza do mety bez niepotrzebnych rozterek, umie wydębić wykonanie zaordynowanych dyspozycji oraz nie pozwala się zbić z pantałyku.

Pozostałe określenia odpowiednio charakteryzujące wspomnianą jednostkę to także: spostrzegawczy, wystraszony, nieelastyczny, nietaktowny, ograniczony, otwarty, sprytny, ponętny, roztropny, bezpruderyjny, czujny, słodki, ekscentryczny, zręczny, uprzejmy, zgaszony, życzliwy, beznamiętny, wytrzymały, ufny, dyplomatyczny, przyjazny, wyemancypowany, olśniewający i przenikliwy.
Zawodami, w których optymalnie się będzie sprawdzał, są: badacz, geolog, lektor, ilustrator, malarz, dziennikarz, plastyk, pisarz oraz poeta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Demich Maciej - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Guarnieri Camargo - (1907-1993) - kompozytor brazylijski.
 • Hemsley Sherman - (1938-) - aktor amerykański.
 • Jermakowicz Paweł - (1975-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kleeberg Franciszek - (1888-1941) - generał.
 • Lacroix Yohann - (1985-) - francuski sportowiec, piłka nożna.
 • Marsden Jack - (2001-) - syn Jamesa Marsdena i Lisy Linde.
 • Mumy Bill - (1954-) - amerykański aktor, muzyk.
 • Palczewski Maciej - (1982-) - sportowiec, piłka nożna, bramkarz.
 • Pszoniak Antoni - (1931-) - aktor.
 • Redman Joshua - (1969-) - amerykański muzyk jazzowy.
 • Regency Gia - (1978-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Rossi Giuseppe - (1987-) - włoski sportowiec, piłka nożna.
 • Ruszczak Stanisław - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Skoczylas Małgorzata - (1952-) - aktorka.
 • Veracini Francesco Maria - (1690-1768) - kompozytor włoski.
 • Vonlanthen Johan - (1986-) - szwajcarski sportowiec, piłka nożna.
 • Zamiatin Jewgienij - (1884-1937) - pisarz rosyjski.
 • Żurowski Michał - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.