Wodnik, 31 stycznia - Mężczyzna

Wodnik, 31 stycznia - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Zodiakalny mężczyzna wodnik urodzony w dniu 31 1 lubi zachowywać się towarzysko, jest matecznikiem najrozmaitszych koncepcji, istnienie obszernej publiczności cechuje dla niego najlepszą zabawę, ale niestety umie także uważać się za krynicę mądrości. Bywa sztywny, kocha wyrafinowaną towarzyską etykietę, jest dosyć formalny chociaż w każdym wypadku też bardzo kurtuazyjny, zatem nie jest wziętym aktywistą. Jest to człowiek elastyczny, potrafi sprawdzać się w dowolnych warunkach, nie marnuje minut na czcze gderanie i wydaje się dysponować gotową strategią na każdą dającą się pomyśleć przeciwność. To osoba metodyczna, umie doprowadzić swoje przedsięwzięcia do szczęśliwego zamknięcia, przeszkody nie potrafią łatwo go odstręczyć, jednak częstokroć nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w narzucających konieczność tego sytuacjach. Jest to osobnik wierny, jest rzetelnym i słownym podkomendnym, do miłości podchodzi niezmiernie poważnie, jednakże często w tej spontanicznej grzeczności umie zapomnieć osobiste potrzeby. Jest to jednostka komunikatywna, swoje wystąpienia komponuje niezwykle uważnie, uwielbia wzbudzać podziw towarzyszy swoją ogromną wiedzą, lecz częstokroć trudno wyciągnąć z niego krótkie i merytoryczne odpowiedzi.
To człowiek zaradny, decyzje obiera na podłożu własnych rozważań, a zatem zawiedzie cię oczekiwanie, iż posłucha oznajmionych mu instrukcji. To osoba powolna, nie można go z reguły nazwać terminowym, działa tak, jakby wyśmienicie spędzał czas przy takim traceniu żywota. Jest to osobnik taktowny, nie boi się brać się za mediowanie sporów, które stanowią prawdziwą trudność również dla doświadczonych i błyskotliwych dyplomatów i na ogół załamują pozostałych ludzi. To osobnik silny, w realizowaniu swoich zamierzeń potrafi być bardzo zorganizowany, nierzadko wręcz grubiański, umie wyegzekwować zrealizowanie zaordynowanych poleceń oraz nie rezygnuje z urzeczywistnienia długofalowych projektów dla dorywczej i złudnej wygody. To jednostka wysublimowana, zajmuje się zbytkownymi rozrywkami i doznaje zamiłowania do utrzymywania kontaktu z teatrem, toteż uradowany jest jako dysponent wielkiej fortuny. Jest to człowiek ostrożny, stroni od nieostrożnych aktywności, rozpatruje różnorodne scenariusze działań oraz nie wierzy pomysłom wykonanym w pośpiechu. To osoba wesoła, cieszy się rzeczywistością, strach przed dokonaniem błędu nie unieruchamia go, dlatego chętnie podejmuje się badania niezbadanych wcześniej stref. Jest to jednostka kompromisowa, ochoczo uczy się oryginalnych i pasjonujących rzeczy i cieszy go różność otoczenia i kolegów, więc dokłada starań, by wystrzegać się stukniętych ekstremistów pochłoniętych oznajmianiem jedynie słusznych poglądów. Cechuje się bezstronnością, niezwykle skrupulatnie analizuje najbłahsze sprawy oraz unika decydowania o dalekich sobie zagadnieniach, a więc chętnie bywa powoływany do sędziowania zwad.

Inne cechy prawidłowo odzwierciedlające wspomnianego człowieka to także: uprzejmy, słodki, jowialny, twórczy, wygodnicki, zrzędliwy, wyobcowany, pompatyczny, ociężały, przyjazny, tajemniczy, zgryźliwy, tkliwy, otwarty, wystraszony, pociągający, przyjacielski, bezbarwny, przesądny, obłudny, indywidualistyczny i beznamiętny.
Zawodami, w których doskonale się będzie czuł, są: sprawozdawca, dramatopisarz, myśliciel, bibliotekarz, ilustrator, naukowiec, referent, lektor, eksperymentator, laborant, introligator, archeolog, geolog, poeta oraz badacz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Budzyński Krzysztof - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Chávez Ignacio - (1897-1969) - meksykański lekarz, kardiolog.
 • Colwell Jason - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Doherty Gary - (1980-) - irlandzki sportowiec, piłka nożna.
 • Egede Hans - (1686-1758) - norweski misjonarz luterański.
 • Federici Adam - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Habich Edward Jan - (1835-1909) - inżynier dróg i mostów, matematyk.
 • Janiec Maria - (1945-) - aktorka.
 • Marney Dean - (1984-) - sportowiec, piłka nożna, pomocnik.
 • Martinović Novak - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Masiello Salvatore - (1982-) - włoski sportowiec, piłka nożna.
 • Moore Garry - (1915-1993) - komik amerykański.
 • Nelson Gregory - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Sabaudzka Maria Teresa - (1756-) - ksiżęniczka sabaudzka, hrabina Artois.
 • Sokołowski Piotr - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Strzelecki Ryszard - (1907-1988) - działacz państwowy, polityk.
 • Wanga Baba - (1911-) - bułgarska parapsycholog, mistyczka, jasnowidz, zielarka.
 • Wierbow Aleksiej - (1982-) - rosyjski sportowiec, piłka siatkowa.
 • Więckowski Karol - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Zinta Preity - (1975-) - aktorka indyjska.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.