Wodnik, 30 stycznia - Mężczyzna

Wodnik, 30 stycznia - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Zodiakalny pan wodnik, który przyszedł na świat w dniu 30 1, bywa konwencjonalny, pragnie dysponować zaplanowaną repliką na dowolne potencjalne zapytanie, zdaje się być na stałe unieruchomiony w niezmiennej metodzie funkcjonowania, a więc jest to najlepszy organizator. Bywa jednostką towarzyską, jest źródłem różnych koncepcji, jego zwyczajne poruszenia zdają się być ekstrawaganckim występem, jednakże potrafi też irytować marudzeniem bez przerwy o określonej sprawie. To człowiek zorganizowany, wykonuje pracę bez nieefektywnych sprintów, przeszkody nie umieją łatwo go zdeprymować, jednak często nie daje rady improwizować w wymagających tego okolicznościach. Jest to osobnik szczery, przyjaciele są dla niego niezmiernie ważni, stara się działać stosownie do swoich poglądów, aczkolwiek jego przyrodzona praworządność potrafi być powodem erupcji niechęci. Znamionuje się komunikatywnością, swoje przemówienia planuje bardzo precyzyjnie, lubi rozmawiać jawnie o różnych problemach, ale częstokroć w jego wypowiedziach kompletnie brakuje meritum. Charakteryzuje się wszechstronnością, dobrze radzi sobie na każdym etacie i wydaje się posiadać sprawdzoną strategię na dowolną prawdopodobną przeciwność.
Jest to osoba pogodna, mocno ufa swojej pomyślności, lęk przed popełnieniem pomyłki nie unieruchamia go, a zatem nie gubi pogody ducha nawet w zawikłanych sytuacjach. To człowiek zdecydowany, w ucieleśnianiu własnych celów umie być niezwykle zdyscyplinowany, niejednokrotnie całkiem agresywny, nie doznaje awersji przed burzeniem dotychczasowego ładu oraz nie odstępuje od wdrażania długofalowych przedsięwzięć dla tymczasowego i złudnego udogodnienia. Jest to osobnik niezależny, postanowienia obiera na bazie osobistych przemyśleń, zatem szaleństwem jest uważanie, iż będzie przestrzegał twoich poleceń i restrykcji. To jednostka grzeczna, można mu polecić realizowanie ambitnych misji, które wydają się niemożliwymi a wręcz wariackimi i mierzące się z nimi osoby zazwyczaj w mig popychają do rezygnacji. Cechuje się wyrafinowaniem, z największą satysfakcją przyobleka się w najpopularniejsze obecnie i wytworne ubiory i ubóstwia sprawować się z jaśniepańską elegancją, więc uszczęśliwiony jest jako szafarz wielkiego mienia. To osobnik dalekowzroczny, próbuje nie odpowiadać intuicyjnie, drobiazgowo aranżuje najdrobniejsze działania oraz dąży ku bogactwu z namysłem, lecz konsekwentnie. To człowiek powolny, żółw to przy nim urodzone uosobienie żywiołowości, do swoich obowiązków odnosi się tak, jakby zupełnie nie interesował się zwieńczeniem swoich prac. Znamionuje się tolerancyjnością, nie denerwują obce zainteresowania i problemowo modyfikuje istniejące przekonania w kontakcie z nowopoznanymi doświadczeniami, toteż usiłuje stronić od zaślepionych ekstremistów pochłoniętych wygłaszaniem najdoskonalszych ideologii. Jest to jednostka bezstronna, dokłada starań, by podnieść się ponad własne antypatie oraz wszelkie rzeczy chce przeanalizować kilkukrotnie, dlatego w każdym wypadku pierw uważnie cię przeegzaminuje przed ogłoszeniem osądu.

Inne cechy poprawnie charakteryzujące niniejszego człowieka to też: żarliwy, kochający, życzliwy, czarujący, gadatliwy, uparty, liberalny, ograniczony, sprytny, przenikliwy, postępowy, nieuprzejmy, perfekcjonistyczny, jowialny, nieufny, nietaktowny, olśniewający, wyobcowany, oryginalny, naiwny, gorliwy, niezawodny, inteligentny, staranny, tajemniczy, wygodnicki, obłudny i uśmiechnięty.
Zawodami, w których najlepiej się będzie sprawdzał, są: pisarz, dramatopisarz, filozof, myśliciel, naukowiec, geolog, laborant, malarz, ilustrator, dziennikarz, księgarz oraz powieściopisarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bierwirth Rudolph - (1899-1993) - generał australijski.
 • Channing Carol - (1921-) - amerykańska aktorka komediowa, piosenkarka.
 • Collins Phil - (1951-) - angielski muzyk, perkusista, wokalista, kompozytor, aktor.
 • Diop DeSagana - (1982-) - sportowiec, koszykówka.
 • Johnson Chris - (1983-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Karimow Isłam - (1938-2016) - polityk uzbecki.
 • Kuczkowski Bogdan - (1953-2013) - aktor.
 • Loeffler Charles Martin - (1861-1935) - kompozytor niemiecki.
 • Mazurek Marcin - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Milonakis Andy - (1976-) - amerykański aktor komediowy.
 • Patterson John - (1978-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Peiper Joachim - (1915-1976) - niemiecki oficer S Urodzony Berlin, Niemcy.
 • Wilk Andrzej - (1943-) - aktor.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.