Wodnik, 23 stycznia - Mężczyzna

Wodnik, 23 stycznia - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Wodnik, który urodził się dnia 23 1, to jednostka komunikatywna, ma ogromny i ochoczo użytkowany zasób językowy, wysłuchiwanie jego wypowiedzi może zapewniać prawdziwą przyjemność, aczkolwiek częstokroć nie umie w rozsądnym terminie dojść do meritum. Bywa osobnikiem ekstrawertycznym, mówi o swoich najdrobniejszych myślach, posiada w duszy niezliczoną ilość opowiadań, lecz często uwielbia ogłaszać opinie mało roztropne. To człowiek szczery, jest niezwykle opiekuńczy w stosunku do własnego współmałżonka, stara się zachowywać się odpowiednio do swoich poglądów, jednakże jego naturalna sprawiedliwość potrafi owocować paroksyzmami awersji. Znamionuje się wszechstronnością, nie trwoni minut na bezpłodne marudzenie i jeśli trzeba, umie wykonać samolot z brystolu i powroza. Bywa konwencjonalny, jego sposób bycia jest częstokroć sztampowy, często jest pełny ogłady, ale również odrobinę szablonowy w działaniu, zatem optymalne rezultaty otrzymuje w naukowych dziedzinach wiedzy wypranych ze szpanerskich ornamentów. Lubi zachowywać się konsekwentnie, metodycznie podąża do celu, pracuje w sposób powściągliwy i sprawdzony, jednak źle znosi dynamicznie zmieniające się warunki.
Charakteryzuje się zaradnością, decyzje podejmuje na kanwie osobistych przemyśleń, toteż zawiedzie cię uważanie, iż będzie przestrzegał twoich ograniczeń i zaleceń. Cechuje się wesołością, oczekuje od życia nieznanych, niesamowitych doznań, popełnione wpadki uznaje za kopalnię przydatnego doświadczenia, dlatego świetnie sprawdza się w zadaniach obarczonych ryzykiem. To osoba flegmatyczna, leniwiec to przy nim autentyczne ucieleśnienie żywiołowości, cacka się z każdą możliwą rzeczą tak bardzo, jakby upływanie czasu kompletnie nie dotyczyło jego istoty. To jednostka ostrożna, usiłuje nie reagować innstynktownie, z uwagą analizuje dostępne bazy danych i antycypacje oraz mknie ku bogactwu pomału, lecz systematycznie. Znamionuje się siłą, klarownie i precyzyjnie uzewnętrznia swoje potrzeby, chętnie toczy walki z innymi i nie pozwala się zbić z pantałyku. Jest to osobnik taktowny, można mu powierzyć wykonywanie ryzykanckich misji, które stanowią niezaprzeczalną trudność także dla wytrawnych i twórczych dyplomatów i przeważnie doprowadzają do rozpaczy innych ludzi. Charakteryzuje się szykownością, ceni egzotyczne strawy i napoje i odczuwa skłonność do stykania się z malarstwem, a więc częstokroć jest postrzegany jako rodzimy arbiter elegancji. Jest to jednostka bezstronna, w każdym wypadku próbuje zrozumieć możliwie dużo oraz nie jest prędki z przyjmowaniem wyboru, więc zawsze zawczasu bacznie cię przesłucha przed podjęciem werdyktu. Jest to osoba kompromisowa, nie drażnią odmienne zainteresowania i cieszy go zróżnicowanie rzeczywistości i wspólników, a zatem bywa działaczem filantropijnym ubiegającym się o równouprawnienie ludzi represjonowanych.

Pozostałe atrybuty kapitalnie opisujące opisywanego osobnika to także: żarliwy, naiwny, czarujący, wytworny, konformistyczny, inteligentny, gadatliwy, indywidualistyczny, nieelastyczny, zgaszony, tajemniczy, nieugięty, bezbarwny, przyjacielski, przesądny, kochający, twórczy, przenikliwy, sarkastyczny, wytrzymały, ociężały, wyemancypowany, ponętny, lubieżny, lubiany, zgryźliwy oraz olśniewający.
Zawodami, w których najlepiej będzie funkcjonował, są: bibliotekarz, eksperymentator, powieściopisarz, księgarz, introligator, poeta, malarz, naukowiec i dziennikarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Brzostowicz Roman - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Clementi Muzio - (1752-1832) - włoski kompozytor, pianista.
 • Daniel Igor - (1974-) - kierownik planu filmowego.
 • Dutkiewicz Tomasz - (1965-) - aktor, reżyser teatralny.
 • Gerard Gil - (1943-) - aktor amerykański.
 • Grąziowska Magdalena - (1985-) - aktorka.
 • Hilton Kata - (1983-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Kwiecień Mateusz - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Litwinow Siergiej - (1958-) - rosyjski sportowiec, rzut młotem.
 • Molat Barbara - (1973-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Roberge Mario - (1964-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Steiner Paul - (1957-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Straszewski Ryszard - (1921-1996) - kierownik produkcji filmowej.
 • Taylor Steven - (1986-) - angielski sportowiec, piłka nożna.
 • Workman Haywoode - (1966-) - amerykański sportowiec, piłka koszykowa.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.