Waga, 27 września - Mężczyzna

Waga, 27 września - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Mężczyzna waga, który urodził się w dniu 27 9, często bywa zmienny, nie umie obstawać przy metodycznych zobowiązaniach i potrafi zmieniać życiowe decyzje z godziny na godzinę, częstokroć podejmuje się przeróżnych zawodów. To człowiek aktywny, ma niezmierzone zapasy energii, nie lęka się wysiłku i inspiruje kolegów swoim nieokiełznanym dynamizmem. To osoba autokratyczna, nienawidzi osądzania własnych poleceń i często nie wie o powszechnym postrzeganiu swojej persony, więc częstokroć spotyka się z niejawnym oporem wobec swoich aktywności. Jest to jednostka wierna, jest poważanym i odpowiedzialnym pracownikiem, jest niezmiernie chwalony przez współpracowników, lecz momentami w swojej wierności dociera aż do bufonady. To osobnik konsekwentny, konsekwentnie dąży do mety, problemy nie umieją łatwo go zrazić, jednak słabo daje sobie radę z żywiołowo przeobrażającymi się warunkami. Jest to człowiek elokwentny, jego rozważania są podobne do skomplikowanych struktur, uwielbia imponować towarzyszom swoim szerokim doświadczeniem, aczkolwiek często potrafi również produkować zwyczajne bzdety. Charakteryzuje się elastycznością, wspaniale znajduje się nawet w sytuacjach przykrego rozgardiaszu, nie marnuje godzin na bezskuteczne lamentowanie i umie współdziałać prawie z każdą osobą. Częstokroć bywa wiarołomny, ustala aliansy zależnie od klimatu, jako funkcjonariusz daje się poznać jako przekupny, zatem nie jest nadto szanowany poprzez własny zespół. Bywa jednostką ekstrawertyczną, jest gejzerem rozlicznych projektów, asysta obszernej widowni oznacza dla niego optymalną zabawę, ale często posiada także zbytnio wysoką opinię o sobie.
To osobnik zaradny, czuje niechęć do wykonywania narzuconych rozkazów, toteż niech ci nie roi się, że ustąpi komuś bez starcia. Jest to człowiek wysublimowany, ceni niezwykłe potrawy i napitki i w dowolnym swoim działaniu podejmuje starania, by zdobywać perfekcję, dlatego posiadanie forsy bardzo udogadnia mu realizowanie bytu korelującego z jego osobowością. Jest to osoba powolna, nie zajmuje go popisywanie się, ponieważ w każdym wypadku rozważa zakładane korzyści i zawsze stara się układać długofalowe prognozy. Jest to jednostka słowna, obowiązek jest dla niego sprawą niepodważalną, jego pomysły nie zawierają wad, a zatem winno się doszkalać się od niego ergonomii oraz efektywności. Znamionuje się bezstronnością, w każdym wypadku podejmuje próby, by poznać ile tylko się da i nie polega na ocenach przedsiębranych pod wpływem emocji, a więc chętnie jest rekrutowany do arbitrażu sprzeczek. Jest to osobnik kompromisowy, ochoczo uczy się oryginalnych i interesujących rzeczy i osób różnych i nietypowych nie uznaje natychmiast za niebezpieczeństwo, zatem nie znosi u wspólników jedynie nieposiadania tolerancji. Cechuje się odwagą, potrafi wykonać zadania niewykonalne dla pozostałych ludzi, gdyż dobrze wytrzymuje stres i jakiekolwiek przeszkody z reguły nie trwożą go. Jest to człowiek taktowny, umie wybrnąć z powikłanych i groźnych okoliczności, które nastręczają potrzebę użycia twórczych i niejednokrotnie zupełnie zawiłych argumentów i zwykle przytłaczają inne osoby.

Pozostałe przymioty trafnie wyrażające opisywaną jednostkę to także: bezlitosny, zimny, entuzjastyczny, hojny, badawczy, srogi, sceptyczny, pracowity, życzliwy, inteligentny, czarujący, ekscentryczny, potężny, staranny, wyniosły, zręczny, bezpruderyjny, dyplomatyczny, wyrachowany, przenikliwy, elegancki, rzutki, rozsądny, kapryśny, charyzmatyczny, namiętny, logiczny, narwany, pompatyczny oraz bezkompromisowy.
Zawodami, w których najskuteczniej będzie funkcjonował, są: makijażysta, wokalista, kontrabasista, tancerz, krawiec, grafik, rzeźbiarz, strateg, urzędnik, dowódca i wizażysta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Adams Samuel - (1722-1803) - amerykański polityk, pisarz, politolog, browarnik.
 • Kirke Lola - (1990-) - aktorka angielska.
 • Kozanko Karol - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Mazurek Marcin - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Monacci Ettore - (1892-) - generał włoski.
 • Okuliar Zdzisław Maria - (1911-1977) - kierownik literacki teatrów, reżyser, filmowiec, dziennikarz.
 • Pabiniak Zbigniew - (1965-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Piórkowski Kamil - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Rekus Marcin - (1994-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Skowronek Michał - (1949-) - sportowiec, lekkoatletyka, biegi 1000, 1500 m.
 • Szczepański Marcin - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Żuk Katarzyna - (1972-) - aktorka.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.