Waga, 26 września - Mężczyzna

Waga, 26 września - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Mężczyzna waga, który przyszedł na świat dnia 26 9, to osoba władcza, jest autentyczną inkarnacją kaprala i uznaje za zagrożenie ludzi niepotwierdzających jego punktu widzenia, a więc potrafi prowokować rebelie śród swoich pracowników. Charakteryzuje się komunikatywnością, posiada rozległy i chętnie użytkowany zasób pojęć, jego tyrady to faktyczne utwory artystyczne, aczkolwiek często umie również produkować zwykłe banialuki. Jest to osobnik wszechstronny, reaguje żwawo i efektywnie, rewelacyjnie sprawdza się na dowolnym etacie i pojęcie „niewykonalne” nie egzystuje w jego zasobie językowym. Bywa jednostką ekstrawertyczną, ubóstwia znajdować się wśród przyjaciół, przechowuje w duchu niezliczoną liczbę historyjek, ale częstokroć pragnie artykułować oceny mało rozumne. Jest to człowiek zmienny, jego stanowiska i poglądy często są niespójne i częstokroć nie potrafi dokończyć rozpoczętych spraw, dlatego niezwykle ciężko toczy się z nim dyskusje. To jednostka lojalna, jest uczciwym i rzetelnym podwładnym, wierność w związku jest dla niego rzeczą niepodważalną, jednak często w tej wrodzonej życzliwości umie nie dopilnować własnych interesów. Jest to człowiek aktywny, dysponuje bezgranicznymi rezerwami energii, tyra niczym automat i nie potrafi usiedzieć na miejscu. Jest to osoba wiarołomna, zabieganie o osobisty zysk jest dla niego przewodnim prawem, umie zachowywać się dwulicowo, toteż częstokroć jest zagniewany na dokuczliwe życie. To osobnik zdyscyplinowany, konsekwentnie prze do celu, kłopoty nie potrafią szybko go zdeprymować, jednak nieraz nadmiernie obstaje za poprzednio opracowanymi projektami.
Znamionuje się powolnością, nie pociąga go kozaczenie, bo w najwyższym stopniu ceni ergonomiczność i w swoich postanowieniach w każdym wypadku kieruje się chłodnymi rachunkami. To człowiek subtelny, umie wykaraskać się z trudnych i niebezpiecznych sytuacji, które wymagają ogromnej dozy taktownej delikatności i okażą nierealni dla jego licznych poprzedników. Cechuje się sumiennością, swoje prace odbiera poważnie, postępuje podług drobiazgowo wykonanego scenariusza, a zatem pomimo złudnej opieszałości przeważnie realizuje swoje pomysły. To jednostka nieustraszona, niezmiernie rzadko obawia się nietypowych wyzwań, gdyż wyśmienicie radzi sobie w złożonych okolicznościach i utrzymuje powściągliwość bez względu na warunki. Charakteryzuje się bezstronnością, bardzo skrupulatnie analizuje najmniejsze kwestie oraz nie darzy zaufaniem wyborów obieranych pod wpływem afektów, zatem z reguły jest lubiany jako rozjemca. Jest to człowiek szykowny, podziwia szybkie, wyczynowe gabloty i lubi prowadzić się z hrabiowską wykwintnością, więc często postrzega się za arbitra dobrego stylu. Znamionuje się tolerancyjnością, nie obawia się dziedzin awangardowych i rozbieżnych od wcześniej przyswojonych i nie bawi go nakłanianie kompanów do swoich przekonań, toteż nie aprobuje u kolegów wyłącznie niedostatku poszanowania innych. To osobnik niezależny, decyzje obiera na kanwie własnych rozważań, a więc absurdem jest sądzenie, że będzie przestrzegał twoich dyspozycji i restrykcji.

Pozostałe cechy celnie ukazujące przedstawianą osobę to także: bezpruderyjny, wyniosły, spostrzegawczy, badawczy, wytworny, rozmowny, ambitny, despotyczny, oryginalny, kapryśny, przystępny, ofiarny, życzliwy, gorliwy, narcystyczny, przenikliwy, sceptyczny, potężny, nudny, kochający, samotny, asertywny, poważany, wyrachowany oraz pompatyczny.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie spełniał, są: dyplomata, urzędnik, muzyk, tancerz, organista, strateg, poseł, ambasador i malarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Anand Dev - (1923-2011) - aktor hinduski.
 • Borusiewicz Jolanta - (1944-) - piosenkarka.
 • Camus Matilde - (1919-) - poetka hiszpańska.
 • Cichosz Krzysztof - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Cortot Alfred - (1877-1962) - pianista francuski.
 • Friesacher Patrick - (1980-) - austriacki kierowca wyścigowy.
 • Grabowski Łukasz - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Grupiński Rafał - (1952-) - nauczyciel akademicki, polityk.
 • Herd Richard - (1932-) - aktor amerykański.
 • Hurt Mary Beth - (1947-) - aktorka amerykańska.
 • Lencastre Alexandra - (1965-) - aktorka portugalska.
 • Mitek Jacek - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Myers Lou - (1935-2013) - aktor amerykański.
 • Poroszenko Petro - (1965-) - ukraiński przedsiębiorca, polityk.
 • Stockman Shawn - (1972-) - amerykański wokalista.
 • Stromecki Tomasz - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Vetri Victoria - (1944-) - aktorka amerykańska.
 • Weintraub Jerry - (1937-) - amerykański producent filmowy.
 • Wojnowicz Władimir - (1932-) - rosyjski pisarz, malarz.
 • Zombie Sheri Moon - (1970-) - aktorka amerykańska.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.