Waga, 08 października - Mężczyzna

Waga, 08 października - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Mężczyzna waga, który przyszedł na świat w dniu 8 10, jest to osoba dominująca, nie cierpi krytykowania swoich nakazów i czyjś sprzeciw nie ma dla niego znaczenia, więc często przemienia się w wyalienowanego i nielubianego dowódcę. Jest to jednostka niewierna, szanuje wyłącznie wygodne dla własnej osoby układy, umie działać dwulicowo, toteż dokładniej otrzaskani ludzie próbują wystrzegać się z nim bliższych relacji. Jest to osobnik wszechstronny, jeśli sytuacja tego wymaga, potrafi sporządzić rakietę z tektury i sznurka, niezmiernie ciężko go czymś zaskoczyć i umie współdziałać nieomalże z każdą jednostką. Lubi zachowywać się ekstrawertycznie, jest urodzonym aktywistą, jego banalne gesty wyglądają jak wytworny pokaz artystyczny, lecz na nieszczęście potrafi też uznawać się za prawdziwego mędrca. Jest to osoba niezdecydowana, częstokroć nie wystarcza mu konsekwencji i umie błyskawicznie odpuścić niedługo przed osiągnięciem celu, często bierze się za najrozmaitsze zajęcia. Jest to jednostka aktywna, uwielbia być w nieprzerwanym pędzie, wypoczywa dynamicznie i jest bardzo wydajny w działaniu. To człowiek elokwentny, jego rozważania wykazują podobieństwo do skomplikowanych struktur, słuchanie jego wystąpień może zapewniać autentyczną radość, ale częstokroć potrafi także produkować proste dyrdymały. To osobnik lojalny, jest odpowiedzialnym i słownym podwładnym, ofiarność w parze małżeńskiej jest dla niego rzeczą bezsporną, jednak jego wrodzony legalizm umie powodować paroksyzmy niechęci. Lubi zachowywać się konsekwentnie, potrafi rozsądnie zawiadywać swoimi siłami, kłopoty nie umieją szybko go zrazić, jednak źle daje sobie radę z gwałtownie przeobrażającymi się sytuacjami.
To jednostka kulturalna, potrafi wykaraskać się z trudnych i niebezpiecznych okoliczności, które odnoszą się do dziedzin niezwykle drażliwych i zazwyczaj doprowadzają do rozpaczy inne osoby. Jest to człowiek wyrafinowany, z największą satysfakcją odziewa się w najbardziej przebojowe w tej chwili i gustowne szaty i ubóstwia prowadzić się z jaśniepańską wytwornością, a zatem często uznaje się za znawcę dobrej estetyki. Charakteryzuje się tolerancyjnością, nie stroni od zagadnień nowych i odmiennych od uprzednio poznanych i nie interesuje go nakłanianie kompanów do swoich przekonań, a więc bywa działaczem prospołecznym walczącym o wolność mniejszości. To jednostka rzetelna, swoje obowiązki traktuje poważnie, utrzymuje monotonny, aczkolwiek skuteczny rytm pracy, dlatego w długotrwałym ujęciu z reguły dystansuje narowistych czempionów. Jest to osoba bezstronna, bardzo skrupulatnie analizuje najdrobniejsze sprawy oraz wszelkie kwestie chce przetrawić po wiele razy, zatem przeważnie jest szanowany jako negocjator. Jest to osobnik powolny, nie kusi go kozaczenie, ponieważ nadrzędna jest dla niego rzeczywista funkcjonalność i każdy obiekt musi posiadać dla niego jakąś funkcję. To człowiek odważny, umie urzeczywistnić zadania nierealne dla pozostałych ludzi, gdyż wyśmienicie znosi napięcie i jakiekolwiek trudności zwykle nie zatrważają go. Jest to jednostka zaradna, naprawdę kocha nieograniczoną swobodę wyboru, toteż zawiedzie cię spodziewanie się, iż wykona zaordynowane mu dyrektywy.

Inne przymioty celnie portretujące niniejszą osobę to też: obrotny, liberalny, samotny, jowialny, despotyczny, zimny, wyniosły, pusty, ambitny, atrakcyjny, potężny, pyszałkowaty, entuzjastyczny, umiarkowany, srogi, kapryśny, kochający, badawczy, rzutki, apodyktyczny, natarczywy, wytworny, hojny, światły, czarujący, chytry, staranny oraz oryginalny.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie czuł, są: urzędnik, kontrabasista, poseł, aktor, stylista, organista, tatuażysta, strateg, muzyk, lutnik, malarz, makijażysta, tancerz i wizażysta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Cacciatore Fabrizio - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Chatelier Henri Louis le - (1850-1936) - chemik francuski.
 • Cwietajewa Marina I - (1892-) - poetka rosyjska.
 • Dechnik Ignacy - (1929-) - profesor, gleboznawstwo, chemia rolna.
 • Jones Angus T - (1993-) - amerykański aktor dziecięcy.
 • Nykole Ashley - (1985-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Ostrowski Leszek - (1920-1981) - aktor.
 • Płonka Michał - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Radziwon Monika - (1981-) - aktorka.
 • Salihović Sejad - (1984-) - bośniacki sportowiec, piłka nożna.
 • Trabalík Ivan - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Walaszek Artur - (1972-) - artysta kabaretowy.
 • Wolniaczyk Andrzej - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wuytens Stijn - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.