Waga, 07 października - Mężczyzna

Waga, 07 października - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Waga urodzony dnia 7 10 to osobnik elastyczny, podejmuje decyzje żwawo i sprawnie i hasło „nierealne” nie znajduje się w jego zasobie językowym. Jest to jednostka autokratyczna, zachowuje się jak chuligan i czyjś sprzeciw nie posiada dla niego znaczenia, a zatem jest wyalienowany w swoim środowisku. To człowiek aktywny, rozpoczyna równolegle przeróżne sprawy i wyzwania przezwycięża przebojowo. Bywa osobą wiarołomną, modyfikuje strony zależnie od układu sił, potrafi działać obłudnie, dlatego przyjaciele pragną unikać angażowania się z niego w spółki. Bywa jednostką błyskotliwą, jest źródłem rozmaitych pomysłów, bardzo uwielbia przyciągać wzrok otoczenia, aczkolwiek niestety umie także uważać się za krynicę mądrości. Bywa osobnikiem zmiennym, jego stanowiska i przekonania częstokroć są ambiwalentne i potrafi zmieniać życiowe założenia z minuty na minutę, dlatego niezmiernie ciężko zaczyna się z nim spory. Jest to człowiek szczery, kumple są dla niego niezwykle istotni, do związków odnosi się bardzo na serio, jednakże jego spontaniczna prawość umie być przyczyną paroksyzmów niechęci. To jednostka zdyscyplinowana, potrafi rozsądnie zarządzać swoimi rezerwami, problemy nie umieją łatwo go zdeprymować, jednak często nie daje rady błyszczeć elokwencją w narzucających konieczność tego sytuacjach. Jest to osobnik elokwentny, jego myśli wyglądają jak wielopłaszczyznowe struktury, lubi rozmawiać otwarcie o różnych sprawach, ale częstokroć w jego przemowach całkowicie brakuje treści.
To osoba niezależna, postanowienia obiera na podstawie osobistych przemyśleń, więc zawiedzie cię uważanie, iż podporządkuje się zakomunikowanym mu dyspozycjom. To jednostka dzielna, nie przerażają go nijekie przeciwności, bowiem dąży do tego, by przeważnie nie zamartwiać się przed czasem i jawi się pozostałym ludziom nieugiętym głazem. Jest to osobnik bezstronny, usiłuje poznać cudze poglądy oraz wystrzega się rozprawiania o nieznanych sobie dziedzinach, a więc zwykle jest chwalony jako negocjator. To człowiek słowny, to ucieleśniony wzór pioniera, funkcjonuje wedle dokładnie dopracowanego scenariusza, toteż w długofalowym ujęciu z reguły przegania narowistych czempionów. Jest to osoba wysublimowana, para się luksusowymi rozrywkami i w każdej swojej aktywności dokłada starań, by zdobywać doskonałość, zatem często jest określany jako tutejszy dyktator mody. Znamionuje się kompromisowością, nie stroni od zagadnień awangardowych i różnych od wcześniej przyswojonych i raduje go zróżnicowanie otoczenia i współpracowników, a zatem bywa wolontariuszem społecznym dopominającym się o równość mniejszości. Cechuje się flegmatycznością, nie trwoni sił na kompletnie zbędne kwestie, gdyż najbardziej ceni przydatność i zawsze próbuje układać dalekosiężne ekstrapolacje. Jest to osobnik subtelny, można mu polecić realizację ambitnych operacji, które dotyczą rzeczy niezmiernie delikatnych i na ogół załamują innych ludzi.

Pozostałe cechy adekwatnie opisujące wspomnianą jednostkę to też: lubiany, lubieżny, sceptyczny, wytworny, przenikliwy, indywidualistyczny, rozsądny, wspaniałomyślny, twórczy, jowialny, badawczy, rozmowny, inteligentny, zimny, zmysłowy, pyszałkowaty, wyniosły, chytry, zblazowany, olśniewający, wyrachowany, kreatywny, charyzmatyczny, obłudny, entuzjastyczny oraz bezlitosny.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie spełniał, są: organista, strateg, dowódca, wizażysta, muzyk, lutnik, tatuażysta i malarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Brich Tadeusz - (1937-) - aktor.
 • Dalton Freddy - (1970-) - niemiecki aktor w filmach erotycznych.
 • Drake Alfred - (1914-1992) - amerykański aktor, piosenkarz.
 • Drzyzga Wojciech - (1958-) - sportowiec, piłka siatkowa, trener siatkarski.
 • Gaca Arkadiusz - (1970-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Jednowski Marian - (1873-1932) - aktor.
 • Lord Del - (1894-1970) - amerykański reżyser filmowy.
 • Poulsen Simon - (1984-) - duński sportowiec, piłka nożna.
 • Querrey Sam - (1987-) - amerykański sportowiec, tenis ziemny.
 • Rowley Jack - (1920-1998) - English footballer.
 • Specht Cezary - (1966-) - oficer marynarki Wojennej, komandor, profesor Akademii Marynarki Wojennej.
 • Szwarce Bronisław Antoni - (1834-1904) - inżynier, działacz niepodległościowy.
 • XIII Karol - (1748-1818) - król Szwecji 1809-, król Norwegii 1814-.
 • Yared Gabriel - (1949-) - kompozytor.
 • Younger Ben - (1972-) - amerykański reżyser filmowy, scenarzysta.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.