Waga, 06 października - Mężczyzna

Waga, 06 października - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Zodiakalny pan waga urodzony dnia 6 10 to jednostka metodyczna, metodycznie zmierza do mety, umie się należycie inspirować, jednak częstokroć nie wystarcza mu pomysłowości koniecznej w nagłych wypadkach. Cechuje się lojalnością, jest uczciwym i słownym podkomendnym, próbuje działać stosownie do swoich przekonań, lecz jego wrodzona praworządność potrafi skutkować przypływami awersji. Bywa osobą niezdecydowaną, jego stanowiska i przeświadczenia często są ambiwalentne i umie aktualizować strategiczne decyzje z godziny na godzinę, dlatego niezmiernie trudno prowadzi się z nim spory. Znamionuje się elastycznością, potrafi współdziałać niemal z każdym człowiekiem i doskonale odnajduje się nawet w sytuacjach przemożnego stresu. To osobnik aktywny, wyzwania przezwycięża szturmem i promieniuje wewnętrznym ogniem. Uwielbia zachowywać się ekstrawertycznie, jest prawdziwą duszą towarzystwa, lubi oszałamiać swoich słuchaczy, jednakże na nieszczęście umie również uważać się za krynicę mądrości. Częstokroć bywa niewierny, wybiera koalicje zależnie od klimatu, potrafi zachowywać się nieszczerze, więc nie jest zbyt chwalony przez własne towarzystwo. Jest to osoba komunikatywna, jego rozważania przypominają wielopłaszczyznowe budowle, wysłuchiwanie jego wypowiedzi może zapewniać autentyczną rozkosz, aczkolwiek często w jego przemowach po prostu brakuje treści. Bywa władczy, pragnie zdobyć całą planetę i czyjś protest nie ma dla niego wagi, zatem częstokroć natyka się na ciche nieposłuszeństwo w stosunku do swoich aktywności.
Charakteryzuje się wyrafinowaniem, lubuje się w chyżych, wyścigowych gablotach i odczuwa pociąg do stykania się ze sztuką, a więc uradowany jest jako właściciel pokaźnej fortuny. To jednostka kompromisowa, nie obawia się dziedzin nowych i rozbieżnych od uprzednio opanowanych i ekscytuje go różność rzeczywistości i wspólników, a zatem jest organizatorem dobroczynnym dopominającym się o równouprawnienie ludzi wykluczonych. Uwielbia zachowywać się powolnie, nie przepuszcza sił na kompletnie zbędne sprawy, albowiem szczególnie ceni użyteczność i stara się postępować wedle obranych projektów. Jest to osoba odpowiedzialna, swoje prace odbiera poważnie, pracuje według dokładnie wykonanego grafiku, toteż pomimo zwodniczej ospałości na ogół urzeczywistnia swoje pomysły. To jednostka dzielna, umie wykonać zadania niemożliwe dla pozostałych ludzi, bowiem świetnie sprawdza się w zagmatwanych warunkach i jawi się innym ludziom nieugiętym głazem. Jest to osobnik bezstronny, zawsze podejmuje próby, by poznać jak najwięcej oraz nie jest popędliwy z przedsiębraniem działania, dlatego przeważnie jest ceniony jako negocjator. To osoba subtelna, daje radę wypatrzyć efektywne rozwiązania problemów, które oznaczają wymóg stosowania błyskotliwych i po wielokroć dość powikłanych uzasadnień i z reguły przerastają pozostałych ludzi. To osobnik samodzielny, nie lubi wdrażania zewnętrznych instrukcji, zatem głupotą jest oczekiwanie, że posłucha zaordynowanych mu pouczeń.

Inne cechy adekwatnie charakteryzujące tę jednostkę to również: umiarkowany, rzutki, bezkompromisowy, twórczy, spostrzegawczy, lubieżny, przenikliwy, wyniosły, atrakcyjny, rozsądny, namiętny, lubiany, ekscentryczny, światły, oryginalny, inteligentny, despotyczny, hojny, wspaniałomyślny, zblazowany, nadgorliwy oraz narcystyczny.
Zawodami, w których najlepiej będzie działał, są: wokalista, artysta, lutnik, gitarzysta, organista, strateg, dowódca i ambasador.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Adams Gerard - (1948-) - polityk północnoirlandzki.
 • Battle Lois - (1939-) - aktorka amerykańska.
 • Bolin Nick - (1908-1983) - kompozytor, muzyk, pisarz, aktor.
 • Cat Kyra - (1977-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Dąbrowska Maria - (1889-) - pisarka, publicystka.
 • Derbin Artur - (1976-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Engel Jerzy - (1952-) - sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Grobbelaar Bruce - (1957-) - bramkarz południowoafrykański.
 • Hansen Alexander Lund - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Harvey Lew - (1887-1953) - aktor amerykański.
 • Jeritza Maria - (1887-) - śpiewaczka, pochodzenie czeskiego.
 • Limberský David - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Long Ed - (1930-) - aktor amerykański.
 • Meite Abdoulaye - (1980-) - sportowiec, piłka nożna, obrońca.
 • Rapp Nathilde Overrein - (1969-) - norweski reżyser filmowy.
 • Shadley Will - (1999-) - aktor amerykański.
 • Sieliński Kamil - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Sparxxx Lisa - (1979-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.