Waga, 05 października - Mężczyzna

Waga, 05 października - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Mężczyzna waga, który urodził się dnia 5 10, bywa nielojalny, to ambitny aktywista okazujący jednakowoż tendencję do egoizmu, jako urzędas okazuje się przekupny, a więc dokładniej znający ludzie starają się unikać z nim ściślejszych układów. Jest to osoba wszechstronna, bardzo ciężko go czymś zaskoczyć, zdaje się mieć przemyślaną strategię na dowolną dającą się pomyśleć przeszkodę i zamiłowanie do modernizowania jest jego nieodmiennym atrybutem. Jest to jednostka dominująca, nie znosi kwestionowania własnych decyzji i przemawianie do jego rozsądku często nie przynosi efektów, zatem częstokroć natrafia na pasywny opór wobec swoich działań. To osobnik komunikatywny, swoje przemówienia komponuje niezmiernie starannie, jego oracje to prawdziwe dzieła literackie, jednakże często w jego przemowach zwyczajnie brakuje zawartości. Znamionuje się lojalnością, jest rzetelnym i sumiennym podwładnym, usiłuje zachowywać się adekwatnie do swoich przekonań, lecz częstokroć w tej przyrodzonej kurtuazji umie zaniedbać osobiste potrzeby. Bywa człowiekiem niekonsekwentnym, jego poglądy i postawy często są ambiwalentne i trudno jest mu obstawać przy obranych zobowiązaniach, dlatego niezwykle ciężko wszczyna się z nim dyskusje. Jest to osoba przebojowa, płonie wewnętrznym ogniem i jest bardzo produktywny w pracy. Lubi zachowywać się towarzysko, jest matecznikiem różnorodnych pomysłów, uwielbia zachwycać swoich widzów, ale niestety potrafi również uważać się za godny podziwu fenomen. Jest to jednostka metodyczna, umie rozsądnie dysponować swoimi środkami, funkcjonuje w sposób rozważny i zaplanowany, jednak niekiedy zbytnio przyzwyczaja się do uprzednio opracowanych planów.
To osobnik kompromisowy, potrafi przyjaźnić się z osobami o nadzwyczaj odmiennych przekonaniach i jednostek różnych i niezwykłych nie uznaje natychmiast za niebezpieczeństwo, a zatem nie toleruje u wspólników jedynie niedostatku wyrozumiałości. Cechuje się niezależnością, czuje niechęć do wykonywania narzuconych poleceń, więc niech ci nie wydaje się, że podporządkuje się komuś bez walki. To człowiek grzeczny, nie lęka się podejmować się rozsądzania sprzeczek, które przedstawiają sobą niezaprzeczalną trudność również dla wytrawnych i twórczych polityków i zwykle doprowadzają do rozpaczy pozostałe osoby. To jednostka słowna, to ewidentny wzorzec przodownika pracy, jego projekty nie zawierają wad, toteż mimo pozornej ospałości na ogół realizuje swoje koncepcje. To osobnik śmiały, umie zrealizować sprawy nierealne dla innych ludzi, bowiem wyśmienicie radzi sobie ze stresem i wykazuje duże opanowanie. To człowiek obiektywny, zawsze podejmuje próby, by zrozumieć możliwie dużo oraz wszelkie rzeczy chce rozpatrzyć kilkukrotnie, dlatego przeważnie jest ogólnie uważany za uczciwego negocjatora. Lubi zachowywać się powolnie, trudno go omotać ślicznymi słowami, gdyż najważniejsza jest dla niego realna przydatność i każdy obiekt musi posiadać dla niego jakąś funkcję. Charakteryzuje się wysublimowaniem, oddaje się wykwintnym zabawom i pragnie postępować z wielkopańską wykwintnością, zatem częstokroć uznaje się za jurora odpowiedniej estetyki.

Pozostałe cechy odpowiednio opisujące niniejszą osobę to też: gorliwy, nadgorliwy, pracowity, przystępny, dyplomatyczny, sprytny, liberalny, otwarty, kreatywny, wyrachowany, życzliwy, indywidualistyczny, olśniewający, staranny, dyskretny, ponętny, charyzmatyczny, wyobcowany, apodyktyczny, poważany, zmysłowy, despotyczny, bezlitosny, czarujący, narwany, bezpruderyjny, obowiązkowy, namiętny, inteligentny oraz szorstki.
Zawodami, w których najtrafniej będzie działał, są: pianista, wokalista, muzyk, gitarzysta, artysta, strateg, poseł, rzeźbiarz, malarz, stylista, lutnik, aktor, dyrygent i grafik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Allen Karen - (1951-) - aktorka amerykańska.
 • Bissett Josie - (1970-) - aktorka amerykańska.
 • Childs Naughtia - (1979-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Fischer Fritz Ernst - (1912-2003) - lekarz, członek S
 • Flaszyński Mateusz - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Garłowski Zygmunt - (1949-2008) - sportowiec, piłka nożna.
 • Guiel Aaron - (1972-) - kanadyjski sportowiec, baseball.
 • Lange Roderyk - (1930-) - etnolog, teoretyk tańca.
 • Lust Kristi - (1983-) - czeska aktorka w filmach erotycznych.
 • Molina Ángela - (1955-) - aktorka hiszpańska.
 • Nosiglia Cesare - (1944-) - włoski duchowny katolicki, arcybiskup Turynu.
 • Orłow Aleksiej G - (1737-1808) - admirał rosyjski.
 • Riqueti Victor de - (1715-1789) - ekonomista francuski.
 • Sevens Aspen - (1984-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Valentine James - (1978-) - amerykański muzyk, gitarzysta.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.