Waga, 04 października - Mężczyzna

Waga, 04 października - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Waga, który przyszedł na świat w dniu 4 10, bywa autokratyczny, działa niby chuligan i zwracanie się do jego rozumu częstokroć nie daje rezultatu, więc jest wyobcowany w swoim środowisku. Jest to człowiek przebojowy, ma nieprzebrane rezerwy energii, haruje jak automat i wypoczywa czynnie. Charakteryzuje się elastycznością, znamionują go najrozmaitsze, nowatorskie pomysły i rewelacyjnie spełnia się na dowolnym wakacie. Cechuje się elokwencją, w niezmiernie przemyślany sposób zestawia frazy, jego przemowy to faktyczne dzieła literackie, aczkolwiek często trudno wywlec z niego zwięzłe i treściwe repliki. To jednostka zmienna, nie potrafi wykazywać się konsekwentnymi zobowiązaniami i umie nagle odpuścić na moment przed uzyskaniem celu, dlatego bardzo ciężko zaczyna się z nim dyskusje. Jest to osobnik towarzyski, jest najważniejszym aktorem każdego bankietu, lubi uwodzić swoich dyskutantów, jednakże potrafi też irytować marudzeniem ciurkiem o określonym temacie. Bywa osobą wiarołomną, poważa wyłącznie korzystne dla swojej osoby porozumienia, umie zachowywać się dwulicowo, toteż głębiej obeznani ludzie próbują wystrzegać się z nim ściślejszych koneksji. To osobnik metodyczny, ukazuje opanowanie i wytrwałość, problemy nie potrafią łatwo go zniechęcić, jednak umie być nadmiernie formalny w nieznanych okolicznościach. Jest to jednostka lojalna, jest uczciwym i słownym podwładnym, do związków podchodzi niezwykle na serio, lecz częstokroć w tej spontanicznej kurtuazji potrafi zapomnieć osobiste potrzeby.
Jest to osobnik tolerancyjny, chętnie przyswaja wiedzę o awangardowych i porywających sprawach i ludzi różniących się i niekonwencjonalnych nie uznaje z góry za niebezpieczeństwo, a zatem podejmuje próby, by stronić od zaślepionych radykałów pochłoniętych rozgłaszaniem najsłuszniejszych ideologii. Jest to jednostka obiektywna, w każdym wypadku dokłada starań, by poznać ile tylko się da oraz unika wypowiadania się o dalekich sobie dziedzinach, a więc ochoczo jest zapraszany do sędziowania sporów. Jest to człowiek rzetelny, nigdy nie odkłada zadań do wykonania, pracuje podług skrupulatnie przygotowanego scenariusza, zatem w długotrwałym ujęciu zwykle prześciga krewkich przodowników. To jednostka dzielna, niezmiernie rzadko boi się nieprzewidzianych przeszkód, bo umie pokonać własny strach i jakiekolwiek przeciwności z reguły nie trwożą go. To osoba grzeczna, można mu zlecić wykonywanie ryzykownych misji, które wymagają ogromnej dawki taktownego wyczucia i siłujących się z nimi ludzi przeważnie błyskawicznie skłaniają do rezygnacji. Jest to jednostka wyrafinowana, oddaje się wykwintnym rozrywkom i jego publiczne obyczaje są zawsze idealne, więc często bywa kwalifikowany jako rodzimy wyznacznik gustów. Znamionuje się samodzielnością, czuje niechęć do realizowania cudzych zaleceń, dlatego zawiedzie cię przewidywanie, iż ustąpi komuś bez konfrontacji. Charakteryzuje się powolnością, nie zwraca uwagi na fasady, ponieważ liczy się dla niego przede wszystkim rzeczywisty zysk i w każdym wypadku stara się układać dalekowzroczne ekstrapolacje.

Inne cechy kapitalnie odzwierciedlające wspomnianą osobę to także: światły, nudny, wyobcowany, staranny, zwycięski, namiętny, rozsądny, zimny, kreatywny, inteligentny, pusty, obrotny, przenikliwy, narwany, entuzjastyczny, ponętny, bezpruderyjny, sceptyczny, logiczny, srogi, lubieżny, natarczywy, olśniewający, charyzmatyczny oraz obowiązkowy.
Zawodami, w których optymalnie się będzie spełniał, są: strateg, gitarzysta, pianista, muzyk, dyrygent, rzeźbiarz, tatuażysta i artysta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Applegate Eddie - (1935-2016) - aktor amerykański.
 • Cooke Kirsten - (1952-) - aktorka angielska.
 • Crispi Francesco - (1819-1901) - włoski polityk, adwokat.
 • Hardman Cedrick - (1948-) - amerykański sportowiec, futbol amerykański.
 • Hayek Julie - (1960-) - aktorka amerykańska.
 • Lee Ryan - (1996-) - amerykański aktor dziecięcy.
 • Makkena Wendy - (1958-) - aktorka amerykańska.
 • Nikoláou Mários - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Romańska Irena - (1921-) - aktorka.
 • Rose Derrick - (1988-) - sportowiec, koszykówka.
 • Silverstone Alicia - (1976-) - aktorka amerykańska.
 • Świątek Rafał - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Waleryś Zbigniew - (1957-) - aktor.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.