Waga, 23 października - Mężczyzna

Waga, 23 października - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Waga, który przyszedł na świat w dniu 23 10, to osoba elastyczna, adaptuje się energicznie i skutecznie, umie spełniać się w dowolnych okolicznościach i zdumienie to u niego emocja naprawdę osobliwa. To jednostka energiczna, irytuje go lenistwo i nie stroni od pracy. To człowiek lojalny, koledzy są dla niego niezwykle istotni, oddanie w związku jest dla niego rzeczą niezaprzeczalną, aczkolwiek czasem w swojej lojalności posuwa się aż do pompatyczności. Jest to osobnik komunikatywny, w bardzo wyszukany sposób składa wyrazy, słuchanie jego przemów potrafi sprawiać autentyczną przyjemność, ale częstokroć ciężko wydostać z niego zwarte i merytoryczne odpowiedzi. Jest to jednostka niewierna, rychło przestaje pamiętać o własnych zobowiązaniach, umie działać dwulicowo, dlatego nie jest zanadto poważany poprzez swoją ekipę. To człowiek towarzyski, jest urodzoną duszą towarzystwa, jego zwykłe gesty zdają się być ekstrawagancką inscenizacją, jednak często niestety nie potrafi zamilczeć w odpowiednim momencie. Charakteryzuje się metodycznością, ukazuje wytrwałość i dyscyplinę, umie się należycie motywować, jednak nieraz przesadnie obstaje za poprzednio wymyślonymi planami. Jest to osobnik niezdecydowany, częstokroć nie starcza mu konsekwencji i często nie potrafi zamknąć rozpoczętych zadań, częstokroć ima się przeróżnych zawodów. Często bywa władczy, zachowuje się niby chuligan i nie martwi się ocenianiem swojego postępowania, a zatem częstokroć przemienia się w opuszczonego i nielubianego przywódcę.
Jest to osoba szykowna, lubi egzotyczne napitki i potrawy i odczuwa upodobanie do stykania się ze sztuką, więc dostatek kapitału niezmiernie upraszcza mu toczenie egzystencji będącej w zgodzie z jego naturą. To jednostka sprawiedliwa, dokłada starań, by przeniknąć odmienne poglądy oraz unika rozstrzygania o nieznanych sobie zagadnieniach, a więc chętnie jest powoływany do rozsądzania zatargów. Jest to człowiek grzeczny, umie wykaraskać się z powikłanych i niebezpiecznych sytuacji, które nastręczają konieczność wykorzystania zmyślnych i w wielu przypadkach dosyć zagmatwanych wywodów i zwykle przytłaczają inne osoby. Jest to osobnik samodzielny, nie lubi jakichkolwiek restrykcji i reguł, zatem rozczaruje cię przewidywanie, że będzie szanował twoje dyspozycje i bariery. To człowiek dzielny, nie przerażają go nijekie trudności, bo podejmuje starania, by nie krążyć myślami dookoła lęku i wydaje się pozostałym ludziom niewzruszoną skałą. Znamionuje się flegmatycznością, trudno go oszołomić pięknymi zdaniami, gdyż liczy się dla niego głównie realna użyteczność i w osobistych rozstrzygnięciach zawsze kieruje się wyrachowanymi rachunkami. Jest to jednostka tolerancyjna, ochoczo przyswaja wiedzę o nowych i fascynujących sprawach i problemowo uaktualnia istniejące przekonania w konfrontacji z nieznanymi wcześniej doświadczeniami, toteż nie toleruje u wspólników jedynie niedoboru szacunku dla innych. Jest to osobnik rzetelny, swoje misje postrzega poważnie, postępuje podług drobiazgowo przygotowanego scenariusza, dlatego można uczyć się od niego sprawności oraz ergonomii.

Inne atrybuty trafnie ukazujące ową osobę to również: dyskretny, sceptyczny, umiarkowany, życzliwy, potężny, obowiązkowy, obrotny, rozsądny, dyplomatyczny, lubieżny, srogi, nudny, poważany, sprytny, asertywny, nieprzewidywalny, bezpruderyjny, lubiany, kapryśny, hojny, namiętny, samotny i zblazowany.
Zawodami, w których optymalnie się będzie sprawdzał, są: lutnik, wokalista, dyplomata, gitarzysta, malarz, ambasador, grafik, tatuażysta, pianista, wizażysta oraz urzędnik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Clarke Emilia - (1986-) - aktorka angielska.
 • Davies Simon - (1979-) - walijski sportowiec, piłka nożna.
 • Deyna Kazimierz - (1947-1989) - sportowiec, piłka nożna.
 • Dia Lee - (1986-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Evigan Briana - (1986-) - aktorka amerykańska.
 • Justyński Adam - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kucharski Tomasz - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Maszka Karol - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Mossor Stefan - (1896-1957) - generał, teoretyk sztuki wojennej.
 • Sadecki Wiktor - (1923-1987) - aktor.
 • Toy Tina - (1973-) - filipińska aktorka w filmach erotycznych.
 • Woźniak Andrzej - (1965-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Yankovic Weird Al - (1959-) - amerykański aktor komediowy, parodysta.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.