Waga, 02 października - Mężczyzna

Waga, 02 października - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Zodiakalny pan waga urodzony dnia 2 10 to człowiek lojalny, umie być doskonałym przyjacielem dostępnym w strapieniach, uczciwość w związku jest dla niego rzeczą bezsporną, jednakże jego spontaniczny legalizm potrafi rodzić wybuchy niechęci. Charakteryzuje się wszechstronnością, wydaje się posiadać opracowaną strategię na dowolną możliwą przeszkodę i umie radzić sobie w każdych warunkach. Bywa osobnikiem wiarołomnym, liczy się z wyłącznie korzystnymi dla siebie umowami, jako urzędnik okazuje się skorumpowany, zatem koledzy chcą wystrzegać się wstępowania z niego w układy. Bywa apodyktyczny, łaknie zdobyć całą kulę ziemską i nie martwi się ocenianiem swojego sposobu bycia, dlatego częstokroć napotyka cichy bunt wobec swoich działań. Jest to jednostka niekonsekwentna, nie potrafi wykazywać się metodycznymi decyzjami i umie nagle zniechęcić się tuż przed osiągnięciem finału, często denerwuje swoich wspólników. Bywa osobą ekstrawertyczną, opowiada o swoich wszelkich myślach, jego zwykłe czynności pobrzmiewają ekstrawagancki popis, jednak na nieszczęście potrafi także uważać się za prawdziwego mędrca. Jest to jednostka konsekwentna, konsekwentnie prze do mety, problemy nie umieją prędko go odstręczyć, jednak chwilami zbytnio upiera się przy już wymyślonych projektach. Jest to osobnik przebojowy, nie potrafi usiedzieć na miejscu i jest niezmiernie skuteczny w pracy. To człowiek elokwentny, jego rozważania sprawiają wrażenie kunsztownych budowli, jego tyrady to autentyczne dzieła sztuki, ale częstokroć ciężko wydobyć z niego zwięzłe i celne repliki.
Cechuje się tolerancyjnością, nie denerwują obce zamiłowania i nie bawi go przekonywanie towarzyszy do swoich przekonań, a więc nie akceptuje u kompanów jedynie braku wielkoduszności. Znamionuje się obiektywizmem, próbuje zrozumieć odmienne poglądy oraz stroni od podejmowania decyzji o nieznanych sobie dziedzinach, więc raczej jest powszechnie uważany za bezstronnego rozjemcę. Charakteryzuje się niezależnością, postanowienia obiera na podłożu własnych przemyśleń, a zatem niech ci nie zdaje się, że podporządkuje się zakomunikowanym mu dyspozycjom. Jest to jednostka odważna, bardzo rzadko jest zaniepokojony nieprzewidzianymi wyzwaniami, gdyż stara się nie skupiać się na strachu i jakiekolwiek kłopoty zazwyczaj nie przerażają go. Uwielbia zachowywać się powolnie, nie zwraca uwagi na fasady, albowiem w najwyższym stopniu ceni ergonomię i zawsze usiłuje konstruować dalekowzroczne prognozy. Jest to osobnik szykowny, lubuje się w prędkich, rajdowych furach i czuje upodobanie do pozostawania w kontakcie ze sztuką, toteż często jest postrzegany jako tubylczy wyznacznik gustów. To osoba grzeczna, umie wykaraskać się z przykrych i groźnych okoliczności, które potrzebują ogromnej porcji dyplomatycznego umiaru i ścierających się z nimi ludzi przeważnie łatwo prowadzą do rezygnacji. Jest to jednostka odpowiedzialna, swoje misje odbiera serio, utrzymuje jednostajny, aczkolwiek efektywny rytm aktywności, zatem winno się doszkalać się od niego sprawności oraz ergonomiczności.

Pozostałe przymioty adekwatnie obrazujące opisywaną osobę to także: obrotny, dowcipny, przenikliwy, ekscentryczny, indywidualistyczny, ofiarny, ponętny, zblazowany, wyniosły, inteligentny, oryginalny, wyemancypowany, pompatyczny, lubiany, nudny, poważany, asertywny, bezpruderyjny, zawzięty, dyplomatyczny, postępowy, liberalny, szorstki, gorliwy i narcystyczny.
Zawodami, w których idealnie będzie działał, są: strateg, gitarzysta, lutnik, wizażysta, grafik, poseł, kontrabasista, stylista, tatuażysta, rzeźbiarz, malarz oraz ambasador.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Andrews Zoey - (1972-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Belle Camilla - (1986-) - aktorka amerykańska.
 • Brown Brianna - (1979-) - aktorka amerykańska.
 • Cat Candy - (1987-) - czeska aktorka w filmach erotycznych.
 • Chandler Tyson - (1982-) - sportowiec, koszykówka.
 • Cohu Lucy - (1968-) - aktorka angielska.
 • Dobson James - (1920-1987) - aktor amerykański.
 • Drapella Hubert - (1925-2008) - reżyser filmowy, scenarzysta.
 • Dutkiewicz Maciej - (1958-) - reżyser, scenarzysta.
 • Jakupović Eldin - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Maciejewska-Zapasiewicz Krystyna - (1933-) - aktorka.
 • Meakin Charles - (1879-1961) - aktor amerykański.
 • Olejniczak Janusz - (1952-) - pianista.
 • Prohaska Robert - (1946-1974) - aktor.
 • Rogus Krzysztof - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Weissman Jeffrey - (1958-) - aktor amerykański.
 • Wspaniały Waldemar - (1946-) - sportowiec, piłka siatkowa, trener siatkówki.
 • Yarborough Barton - (1900-1951) - aktor amerykański.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.