Waga, 19 października - Mężczyzna

Waga, 19 października - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Zodiakalny pan waga, który urodził się w dniu 19 10, bywa chwiejny, często nie starcza mu uporu i potrafi gwałtownie odpuścić na chwilę przed zdobyciem celu, dlatego niezwykle trudno zaczyna się z nim negocjacje. Uwielbia zachowywać się towarzysko, jest urodzonym społecznikiem, nosi w duchu zasobny zapas opowiadań, jednak umie również nudzić mówieniem ciurkiem o jakiejś rzeczy. To osobnik autokratyczny, zachowuje się jak chuligan i czyjś protest nie ma dla niego znaczenia, a zatem potrafi prowokować opory pomiędzy swoimi podwładnymi. To jednostka zorganizowana, ukazuje uporządkowanie i cierpliwość, umie się adekwatnie mobilizować, jednak potrafi być zbyt oficjalny w zaskakujących okolicznościach. To człowiek elokwentny, ubóstwia mówić długotrwale i zawile, chętnie kształci się, aczkolwiek częstokroć umie także formułować proste brednie. To osoba przedsiębiorcza, ożywia wspólników swoim nieposkromionym żarem, dobrze znosi niespokojną działalność i nie potrafi wytrzymać w bezruchu. To człowiek wszechstronny, bardzo dobrze spełnia się na dowolnym etacie, niezmiernie ciężko go czymś zaskoczyć i charakteryzują go rozmaite, nietuzinkowe koncepcje. Jest to osobnik lojalny, jest bardzo serdeczny w stosunku do własnego towarzysza życia, do miłości odnosi się niezmiernie poważnie, ale jego spontaniczny legalizm umie powodować erupcje niechęci. Bywa osobą wiarołomną, szybko przestaje pamiętać o swoich obietnicach, potrafi działać nieszczerze, więc przyjaciele chcą wystrzegać się wchodzenia z niego w spółki.
Jest to jednostka samodzielna, stroni od wykonywania cudzych nakazów, zatem niech ci nie zdaje się, że podda się komuś bez konfrontacji. Znamionuje się kompromisowością, umie przyjaźnić się z ludźmi o wybitnie różniących się przekonaniach i sprawnie aktualizuje dotychczasowe poglądy w kontakcie z najnowszymi doświadczeniami, a więc dokłada starań, by unikać stukniętych pomyleńców zajętych szerzeniem najsłuszniejszych ideologii. Charakteryzuje się śmiałością, niezwykle rzadko lęka się nieznanych trudności, ponieważ świetnie radzi sobie w powikłanych warunkach i wszelkie kłopoty raczej nie trwożą go. Jest to osobnik flegmatyczny, trudno go oszukać ślicznymi słowami, albowiem w każdym wypadku rozważa oczekiwane zyski i zawsze zachowuje się celowo oraz rozważnie. To jednostka obiektywna, stara się poznać inne przekonania i nie jest prędki z przedsiębraniem działania, toteż w każdym wypadku w pierwszej kolejności bacznie cię przesłucha przed ogłoszeniem osądu. To człowiek rzetelny, obowiązek jest dla niego sprawą nietykalną, funkcjonuje wedle dokładnie wypracowanego grafiku, więc w długofalowym podejściu zazwyczaj prześciga postrzelonych aktywistów. Jest to osobnik subtelny, daje radę znaleźć efektywne rozwiązania komplikacji, które wymagają potężnej ilości dyplomatycznej powściągliwości i z reguły doprowadzają do rozpaczy pozostałe osoby. Cechuje się szykownością, ceni wymyślne napoje i potrawy i jego publiczne zachowania są zawsze doskonałe, dlatego często uznaje się za jurora właściwego stylu.

Inne cechy prawidłowo obrazujące ową jednostkę to także: atrakcyjny, asertywny, zręczny, pompatyczny, charyzmatyczny, pusty, otwarty, kreatywny, rozmowny, twórczy, ofiarny, jowialny, wyobcowany, sceptyczny, sprytny, natarczywy, inteligentny, czarujący, oryginalny, indywidualistyczny, badawczy, gadatliwy oraz spostrzegawczy.
Zawodami, w których optymalnie będzie funkcjonował, są: dyplomata, lutnik, malarz, poseł, muzyk, ambasador, stylista, rzeźbiarz, dowódca, strateg, tancerz, tatuażysta, kontrabasista, krawiec, grafik i makijażysta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bunge Daan van - (1982-) - holenderski sportowiec, krykiet.
 • Cimochowski Paweł - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Dubenskiy Zakhar - (1978-) - rosyjski sportowiec, piłka nożna.
 • Falco Rubens de - (1931-2008) - aktor brazylijski.
 • Fenton George - (1950-) - kompozytor angielski.
 • Foulke Keith - (1972-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • John Rosamund - (1913-) - aktorka angielska.
 • Klim Józef - (1960-) - historyk, polityk.
 • Maliszewski Aleksander - (1901-1978) - pisarz, krytyk teatralny i filmowy, tłumacz.
 • Ponenta Andrzej - (1979-) - kaskader filmowy, aktor.
 • Quinteros Henry - (1977-) - peruwiański sportowiec, piłka nożna.
 • Żurawlew Iwan P - (1905-) - generał radziecki.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.