Waga, 17 października - Mężczyzna

Waga, 17 października - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Zodiakalny mężczyzna waga urodzony dnia 17 10 to osoba energiczna, lubi być w ciągłym biegu i irytuje go brak zajęcia. Jest to człowiek wszechstronny, umie współdziałać nieomalże z każdą jednostką i zaskoczenie to u niego doznanie naprawdę rzadkie. Częstokroć bywa apodyktyczny, czuje się osobą kompetentną w dowolnym zagadnieniu i nie zamartwia się ocenianiem swojego stylu życia, więc jest unikany w swoim środowisku. Bywa osobnikiem niewiernym, modyfikuje sojusze zależnie od sytuacji, jako urzędnik daje się poznać jako sprzedajny, zatem kompani chcą wystrzegać się wstępowania z niego w spółki. To jednostka konsekwentna, potrafi mądrze dysponować swoimi siłami, trudności nie umieją łatwo go zrazić, jednak często nie daje rady improwizować w narzucających konieczność tego okolicznościach. Jest to człowiek wierny, jest bardzo ciepły dla własnego partnera, jest niezmiernie poważany przez towarzyszy, ale jego immanentny legalizm potrafi być przyczyną wybuchów niechęci. Uwielbia zachowywać się ekstrawertycznie, jest zdrojem różnych koncepcji, jego prozaiczne poruszenia sprawiają wrażenie wymyślnego popisu, lecz na nieszczęście umie również uważać się za ósmy cud świata. Jest to osoba elokwentna, w niezwykle wyszukany sposób składa zdania, lubi dyskutować publicznie na różne tematy, aczkolwiek częstokroć nie potrafi w rozsądnym czasie dotrzeć do meritum. Bywa zmienny, jego opinie i postawy często są niejednoznaczne i nazbyt często zmienia osąd odnośnie metody swojego działania, toteż bardzo kiepsko sprawdza się jako rodzic lub instruktor.
To jednostka zaradna, nie znosi realizowania cudzych zarządzeń, dlatego rozczaruje cię oczekiwanie, że usłucha zakomunikowanych mu dyrektyw. Znamionuje się tolerancyjnością, umie przestawać z ludźmi o nader odmiennych przekonaniach i osobników różniących się i obcych nie uznaje na wstępie za niebezpieczeństwo, a zatem nie aprobuje u współpracowników tylko nieposiadania wielkoduszności. To jednostka powolna, nie trwoni prac na kompletnie niepotrzebne kwestie, ponieważ troszczy się jedynie o autentycznie ważne rzeczy i wszelki produkt musi posiadać dla niego jakąś funkcję. Jest to osoba odpowiedzialna, zlecenie jest dla niego sprawą nietykalną, jego pomysły nie mają błędów, a więc można doszkalać się od niego pragmatyzmu oraz sprawności. To człowiek sprawiedliwy, podejmuje próby, by zrozumieć inne poglądy i wszelkie kwestie pragnie przetrawić po wiele razy, więc chętnie jest zapraszany do arbitrażu sporów. To osobnik kulturalny, można mu polecić realizację śmiałych zadań, które stanowią niezaprzeczalne wyzwanie również dla rasowych i sprytnych graczy politycznych i okażą niewykonalni dla jego mnogich poprzedników. Charakteryzuje się odwagą, niezmiernie rzadko boi się nieprzewidzianych przeszkód, bowiem stara się nie krążyć myślami dookoła lęku i ubóstwia działać na wysokich obrotach. Jest to jednostka wysublimowana, ceni ekstrawaganckie strawy i trunki i w każdej swojej aktywności dąży do tego, by zdobywać mistrzostwo, dlatego obfitość forsy niezwykle udogadnia mu prowadzenie egzystencji będącej w zgodzie z jego osobowością.

Pozostałe przymioty prawidłowo ukazujące wspomnianą osobę to także: zwycięski, atrakcyjny, despotyczny, apodyktyczny, światły, wyobcowany, spostrzegawczy, zimny, liberalny, jowialny, entuzjastyczny, narcystyczny, dowcipny, życzliwy, srogi, sprytny, lubiany, gadatliwy, nadgorliwy, chytry, olśniewający, przystępny, inteligentny, wyemancypowany, rzutki, pompatyczny, lubieżny, zmysłowy oraz poważany.
Zawodami, w których najtrafniej będzie działał, są: organista, wokalista, strateg, wizażysta, pianista, stylista, tancerz, grafik i tatuażysta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bejnierowicz Patryk - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Calderón Walter - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Cohen Olive - (2007-) - córka Sachy Barona Cohen'a i Isli Fisher.
 • Fojut Jarosław - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gerhard Johann - (1582-1637) - niemiecki teolog luterański, dogmatyk.
 • Glyn Elinor - (1864-1943) - brytyjska pisarka, reżyserka filmowa.
 • Góra Jarosław - (1964-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Grandin Elliot - (1987-) - francuski sportowiec, piłka nożna.
 • Mina Isaac - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Romanowa Maria Aleksandrowna - (1853-) - wielka księżna Rosji, księżna Edynburga, księżna Sachsen-Coburg-Gotha.
 • Scott Jeremy - (1961-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Szewczyk Michał - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Vestdijk Simon - (1898-1971) - pisarz holenderski.
 • Wojtas Tomasz - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.