Waga, 15 października - Mężczyzna

Waga, 15 października - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Pan waga, który urodził się dnia 15 10, lubi zachowywać się ekstrawertycznie, jest urodzonym aktywistą, asysta ogromnej publiczności charakteryzuje dla niego najwspanialszą rozrywkę, aczkolwiek na nieszczęście umie również uważać się za ósmy cud świata. Cechuje się komunikatywnością, swoje przemowy planuje niezwykle starannie, jego tyrady to autentyczne utwory artystyczne, jednak często potrafi także formułować prozaiczne brednie. To osoba energiczna, świetnie radzi sobie z niespokojną robotą i rozpoczyna równocześnie rozliczne sprawy. Charakteryzuje się szczerością, jest rzetelnym i sumiennym podkomendnym, do związków odnosi się bardzo serio, lecz chwilami w swojej uczciwości posuwa się aż do braku powagi. Częstokroć bywa władczy, zachowuje się niczym opryszek i uważa za niebezpieczeństwo ludzi nieaprobujących jego stanowiska, dlatego marnie spełnia się w trakcie zespołowych czynności. Bywa nielojalny, to śmiały polityk prezentujący jednak pociąg do cwaniactwa, umie działać obłudnie, więc towarzysze chcą stronić od wstępowania z niego w umowy. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, potrafi dowieść swoje plany do korzystnego finiszu, postępuje w sposób powściągliwy i zaplanowany, jednak źle znosi żywiołowo przeobrażające się okoliczności. Jest to jednostka elastyczna, niezmiernie ciężko go czymś zaskoczyć, rewelacyjnie sprawdza się nawet w warunkach przykrego bałaganu i umie radzić sobie w każdych okolicznościach. Bywa osobnikiem niekonsekwentnym, często nie wystarcza mu uporu i potrafi znienacka zrezygnować na moment przed osiągnięciem mety, częstokroć drażni swoich wspólników.
Jest to jednostka powolna, nie zaprząta go popisywanie się, ponieważ decydująca jest dla niego praktyczna przydatność i próbuje pracować według wyznaczonych harmonogramów. To człowiek wyrafinowany, ceni niezwykłe trunki i strawy i pragnie sprawować się z wielkopańską godnością, toteż dostatek gotówki niezwykle upraszcza mu wiedzenie egzystencji zgodnej z jego naturą. Znamionuje się odwagą, umie wykonać zadania niewykonalne dla pozostałych ludzi, gdyż doskonale spełnia się w zawikłanych warunkach i wszelkie przeszkody z reguły nie trwożą go. Jest to osoba kulturalna, daje radę wyszukać efektywne obejścia komplikacji, które przedstawiają sobą niezaprzeczalne wyzwanie również dla doświadczonych i twórczych graczy politycznych i siłujących się z nimi ludzi zazwyczaj błyskawicznie skłaniają do poddania się. To jednostka odpowiedzialna, to niekwestionowany przykład tytana pracy, jego pomysły nie kryją defektów, zatem powinno się doszkalać się od niego sprawności oraz ergonomii. Cechuje się bezstronnością, dokłada starań, by wznieść się nad własne uprzedzenia i wszelkie kwestie chce przetrawić wielokrotnie, a więc chętnie jest rekrutowany do rozsądzania sprzeczek. Jest to osoba samodzielna, naprawdę kocha zupełną suwerenność decyzji, a zatem niech ci nie wydaje się, iż podporządkuje się oznajmionym mu poleceniom. To osobnik tolerancyjny, nie wadzą inne gusty i ludzi różnych i niespotykanych nie uznaje z marszu za zagrożenie, toteż bywa działaczem filantropijnym walczącym o swobodę osób nękanych.

Pozostałe cechy trafnie opisujące niniejszego człowieka to również: namiętny, dyskretny, poważany, lubiany, pompatyczny, zawzięty, logiczny, kochający, bezpruderyjny, sceptyczny, potężny, obowiązkowy, apodyktyczny, dyplomatyczny, zmysłowy, despotyczny, twórczy, narcystyczny, sprytny, elegancki, narwany, zimny, przystępny, wyzwolony, gorliwy, zręczny, światły, gadatliwy oraz ambitny.
Zawodami, w których najlepiej się będzie sprawdzał, są: gitarzysta, lutnik, stylista, malarz, makijażysta, wokalista, dyrygent, tatuażysta, rzeźbiarz, urzędnik, ambasador i kontrabasista.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Apa Edward - (1917-1980) - aktor, reżyser.
  • Capri Skylor - (1970-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
  • DeCarlo Persia - (1985-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
  • Ferguson Sarah - (1959-) - księżna Yorku.
  • Lynn Alexa - (1984-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
  • Miklas Wilhelm - (1872-1956) - polityk austriacki.
  • Oroș Cristian - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Robinson Paul - (1979-) - angielski sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.