Waga, 14 października - Mężczyzna

Waga, 14 października - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Waga, który przyszedł na świat w dniu 14 10, cechuje się szczerością, kumple są dla niego niezwykle cenni, usiłuje działać adekwatnie do swoich przekonań, jednak jego przyrodzona praworządność umie rodzić erupcje awersji. Jest to osoba konsekwentna, wykazuje opanowanie i wytrwałość, potrafi się dobrze motywować, jednak często nie daje rady wykazywać się kreatywnością w narzucających konieczność tego sytuacjach. Częstokroć bywa dominujący, łaknie zawładnąć całą Ziemią i zwracanie się do jego rozsądku często nie daje rezultatu, więc częstokroć przemienia się w osamotnionego i unikanego wodza. To człowiek aktywny, nie obawia się pracy, promieniuje wewnętrznym ogniem i trudności pokonuje szturmem. Bywa jednostką niezdecydowaną, nie umie obstawać przy metodycznych zobowiązaniach i trudno jest mu pozostawać przy podjętych decyzjach, często denerwuje swoich współpracowników. Jest to osobnik towarzyski, jest naturalnym społecznikiem, nosi w duszy niezmierzoną liczbę historyjek, ale potrafi również męczyć gadaniem non stop o jednej rzeczy. Charakteryzuje się wszechstronnością, znamionują go różne, niepospolite plany i zamiłowanie do poprawiania jest jego nieodmienną cechą. Znamionuje się komunikatywnością, jego myśli zdają się być wielopłaszczyznowymi konstrukcjami, wysłuchiwanie jego wystąpień może sprawiać autentyczną radość, lecz częstokroć umie także produkować proste głupoty. Bywa nielojalny, rychło przestaje pamiętać o własnych obietnicach, jako urzędnik okazuje się skorumpowany, a zatem nie jest przesadnie poważany poprzez swoją grupę.
To osoba szykowna, swój dom wyposaża z zaiste imponującą pomysłowością i w każdej swojej aktywności stara się osiągać wirtuozerię, a więc posiadanie kapitału niezmiernie ułatwia mu realizowanie egzystencji zgodnej z jego usposobieniem. Cechuje się samodzielnością, postanowienia podejmuje na podłożu osobistych rozważań, dlatego zawiedzie cię oczekiwanie, że podporządkuje się wydanym mu dyspozycjom. Jest to człowiek słowny, zupełnie nie odwleka spraw do załatwienia, pracuje podług skrupulatnie przygotowanego projektu, toteż w długim ujęciu przeważnie wyprzedza porywczych przodowników. Charakteryzuje się powolnością, nie osądza tylko po pozorach, bowiem decydująca jest dla niego faktyczna funkcjonalność i zawsze zachowuje się przytomnie oraz rozważnie. Jest to jednostka kulturalna, nie obawia się podejmować się rozsądzania zatargów, które oznaczają przymus wykorzystania przebiegłych i nieraz dość skomplikowanych argumentów i na ogół doprowadzają do rozpaczy pozostałe osoby. To osobnik tolerancyjny, chętnie czerpie wiedzę o nowych i porywających rzeczach i nie interesuje go nakłanianie kompanów do swoich poglądów, zatem próbuje unikać postrzelonych radykałów zaaferowanych obwieszczaniem najdoskonalszych dogmatów. Jest to osoba odważna, potrafi zrealizować zadania niemożliwe dla innych ludzi, ponieważ umie zwalczyć własny przestrach i dowolne problemy zwykle nie trwożą go. To osobnik bezstronny, bardzo dokładnie analizuje najmniejsze kwestie oraz nie spieszy się z przyjmowaniem wyboru, więc w każdym wypadku pierw z uwagą cię przemagluje przed oznajmieniem osądu.

Pozostałe określenia trafnie określające wspomnianego człowieka to także: pracowity, zręczny, natarczywy, umiarkowany, staranny, jowialny, dyskretny, wyobcowany, życzliwy, zmysłowy, dyplomatyczny, sprytny, badawczy, zblazowany, apodyktyczny, liberalny, kreatywny, rozsądny, szorstki, przystępny, potężny, gadatliwy, czarujący, pompatyczny, nadgorliwy, zawzięty i hojny.
Zawodami, w których doskonale będzie działał, są: organista, rzeźbiarz, poseł, tatuażysta, grafik, lutnik, ambasador, krawiec, gitarzysta, tancerz oraz strateg.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Anderson Harry - (1952-) - aktor.
 • Andrianow Nikołaj J - (1952-2011) - rosyjski sportowiec, gimnastyka sportowa.
 • Cummings Edward Estlin - (1894-1962) - amerykański poeta, prozaik, malarz.
 • Dorabialska Alicja Dominika - (1897-1975) - fizykochemik, profesor.
 • Eisenhower Dwight David - (1890-1969) - amerykański generał, polityk, 34.
 • Fomienko Piotr I - (1897-1967) - generał radziecki.
 • Gojković Dusan - (1931-) - jugosłowiański trębacz jazzowy.
 • Kasprzycki Jacek - (1950-) - realizator filmów animowanych.
 • Kaye David - (1964-) - aktor kanadyjski.
 • King Preston - (1806-1865) - polityk amerykański.
 • Lauren Ralph - (1939-) - amerykański projektant mody.
 • Michaels Michelle - (1983-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Moore Roger - (1927-) - angielski aktor filmowy.
 • Musa Ahmed - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Smalcerz Rafał - (1973-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Trousseau Armand - (1801-1867) - francuski lekarz, internista, pediatra.
 • Wołek Tomasz - (1947-) - dziennikarz, publicysta.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.