Waga, 13 października - Mężczyzna

Waga, 13 października - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Waga, który przyszedł na świat dnia 13 10, to osobnik elastyczny, wydaje się posiadać przygotowane rozwiązanie na dowolną możliwą przeciwność, potrafi radzić sobie w każdych warunkach i niezmiernie trudno go czymś zdumieć. Jest to osoba dominująca, działa jak łobuz i czyjś protest nie ma dla niego znaczenia, toteż słabo spełnia się w trakcie zespołowych czynności. Cechuje się systematycznością, mozoli się bez bezcelowych sprintów, umie się prawidłowo inspirować, jednak często nie wystarcza mu inicjatywy niezbędnej w nagłych wypadkach. To jednostka przedsiębiorcza, nie potrafi siąść w jednym miejscu, ożywia ludzi swoim nieokiełznanym entuzjazmem i emanuje wewnętrznym światłem. Charakteryzuje się szczerością, jest odpowiedzialnym i słownym podwładnym, próbuje zachowywać się stosownie do swoich poglądów, aczkolwiek czasem w swoim oddaniu dochodzi aż do bufonerii. Częstokroć bywa niekonsekwentny, często nie starcza mu hartu ducha i częściej niż to wskazane zmienia sąd odnośnie kierunku swojej aktywności, częstokroć denerwuje swoich kolegów. To jednostka ekstrawertyczna, jest autentyczną duszą towarzystwa, niezwykle lubi zwracać na siebie uwagę, jednakże często niestety nie umie uciszyć się we właściwym czasie. To człowiek elokwentny, dysponuje ogromnym i ochoczo użytkowanym zasobem językowym, wysłuchiwanie jego przemów może sprawiać prawdziwą rozkosz, lecz częstokroć potrafi także produkować proste dyrdymały. Bywa osobnikiem nielojalnym, przestrzega jedynie intratnych dla siebie ustaleń, umie działać obłudnie, a więc często jest rozeźlony na absolutnie każdego człowieka.
To osobnik taktowny, nie obawia się podejmować się arbitrażu utarczek, które mają związek z dziedzinami bardzo skomplikowanymi i okażą nierealni dla jego rozlicznych poprzedników. Jest to osoba odważna, nie zatrważają go jakiekolwiek kłopoty, ponieważ wyśmienicie sprawdza się w zawikłanych okolicznościach i ubóstwia pracować energicznie. Znamionuje się obiektywizmem, niezwykle dokładnie drąży najsubtelniejsze kwestie oraz nie jest popędliwy z przyjmowaniem działania, a zatem w każdym wypadku wpierw z uwagą cię przemagluje przed przedstawieniem werdyktu. Jest to człowiek szykowny, ceni wytworne trunki i strawy i uwielbia wieść się ze szlachecką elegancją, więc częstokroć bywa kwalifikowany jako lokalny wyznacznik gustów. To jednostka kompromisowa, nie boi się rzeczy nowatorskich i odmiennych od uprzednio zgłębionych i nie bawi go przekonywanie kompanów do swoich przekonań, zatem nie znosi u partnerów tylko niedoboru tolerancji. To człowiek powolny, nie zwraca uwagi na fasady, albowiem zawsze rozpatruje pożądane dochody i w każdym wypadku usiłuje sporządzać długofalowe ekstrapolacje. Cechuje się rzetelnością, nigdy nie opóźnia zadań do zrealizowania, funkcjonuje podług drobiazgowo sprokurowanego scenariusza, dlatego warto uczyć się od niego efektywności oraz pragmatyczności. Charakteryzuje się samodzielnością, stroni od wykonywania zewnętrznych zaleceń, toteż szaleństwem jest zakładanie, iż będzie liczył się z twoimi restrykcjami i dyrektywami.

Inne określenia adekwatnie obrazujące ową jednostkę to także: liberalny, rozsądny, potężny, poważany, bezlitosny, sceptyczny, inteligentny, logiczny, pyszałkowaty, obowiązkowy, lubieżny, natarczywy, atrakcyjny, przenikliwy, pompatyczny, gadatliwy, staranny, dyplomatyczny, bezkompromisowy, przystępny, rzutki, wspaniałomyślny, rozmowny, wytworny, hojny, ofiarny, nieprzewidywalny oraz postępowy.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie spełniał, są: strateg, wokalista, pianista, muzyk, poseł, wizażysta, dowódca, kontrabasista, lutnik, dyplomata, gitarzysta i krawiec.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Haisheng Nie - (1964-) - chiński kosmonauta.
  • Jasiński Łukasz - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Jerochin Aleksandr - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Piechota Dariusz - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Pogorzelski Witold - (1895-1963) - matematyk, fizyk, profesor.
  • Storm Crystal - (1973-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
  • Szeliga Barbara - (1961-) - aktorka.
  • Trojan Paweł - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Zbrzeźniak Tomasz - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.