Waga, 12 października - Mężczyzna

Waga, 12 października - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Zodiakalny mężczyzna waga urodzony w dniu 12 10 często bywa wiarołomny, respektuje tylko przydatne dla siebie ustalenia, potrafi działać przewrotnie, a więc nie jest zanadto ceniony przez swoją ekipę. To osoba elastyczna, zakłopotanie to u niego stan autentycznie osobliwy, umie dostroić się do płynnych okoliczności i gdy trzeba, potrafi zmontować łódź podwodną z tektury i rzemienia. Jest to osobnik konsekwentny, metodycznie podąża do finału, przeciwności nie umieją łatwo go zniechęcić, jednak potrafi być nadmiernie formalny w nieznanych sytuacjach. To jednostka towarzyska, jest główną gwiazdą wszelkiej imprezy, lubi ujmować swoich widzów, lecz częstokroć na nieszczęście nie umie zamknąć się w stosownym czasie. Znamionuje się elokwencją, swoje oracje planuje niezmiernie pieczołowicie, ochoczo uczy się, jednakże często nie potrafi w rozsądnej ilości czasu przejść do sedna. Charakteryzuje się wiernością, jest niezwykle opiekuńczy względem własnego małżonka, zaangażowanie w parze małżeńskiej jest dla niego rzeczą bezdyskusyjną, aczkolwiek jego immanentna praworządność umie powodować wybuchy antypatii. Jest to człowiek energiczny, irytuje go bezczynność i relaksuje się aktywnie. Częstokroć bywa niestały, nie potrafi zdecydować się na jedną opinię i umie modyfikować strategiczne przekonania co minutę, dlatego bardzo ciężko prowadzi się z nim spory. Często bywa autokratyczny, zachowuje się jak zabijaka i czyjś opór nie ma dla niego znaczenia, zatem marnie spełnia się podczas kolektywnych czynności.
Jest to osoba rzetelna, w żadnym wypadku nie odkłada zadań do załatwienia, jego projekty nie zawierają dziur, toteż mimo iluzorycznej opieszałości przeważnie realizuje swoje plany. Cechuje się wysublimowaniem, zachwyca się rączymi, terenowymi wozami i jego społeczne zasady są zawsze doskonałe, więc mnogość forsy niezmiernie ułatwia mu toczenie egzystencji korespondującej z jego temperamentem. Charakteryzuje się zaradnością, nienawidzi realizowania narzuconych nakazów, a zatem rozczaruje cię zakładanie, że ulegnie komuś bez starcia. Jest to jednostka dzielna, potrafi wykonać sprawy nierealne dla pozostałych ludzi, bowiem dokłada starań, by z reguły nie lękać się na zapas i przejawia powściągliwość bez względu na warunki. To osobnik subtelny, umie wykaraskać się z zawiłych i groźnych okoliczności, które tyczą się zagadnień niezwykle drażliwych i ścierających się z nimi ludzi na ogół prędko skłaniają do wycofania się. Znamionuje się tolerancyjnością, chętnie uczy się awangardowych i fascynujących rzeczy i nie kręci go przekonywanie przyjaciół do swoich poglądów, dlatego jest wolontariuszem charytatywnym dopominającym się o wolność osób nękanych. Jest to jednostka powolna, nie oszacowuje jedynie w oparciu o wygląd, ponieważ wartość ma dla niego nade wszystko realny zysk i w każdym wypadku działa z rozmysłem oraz dalekowzrocznie. Jest to osobnik obiektywny, bardzo dokładnie analizuje najdrobniejsze kwestie i nie wierzy rozstrzygnięciom podejmowanym pod presją uczuć, a więc zawsze najpierw z uwagą cię przemagluje przed ogłoszeniem werdyktu.

Inne przymioty kapitalnie obrazujące niniejszego człowieka to też: ekscentryczny, wspaniałomyślny, jowialny, nieprzewidywalny, kreatywny, przystępny, rzutki, inteligentny, pyszałkowaty, elegancki, asertywny, zręczny, atrakcyjny, otwarty, zblazowany, dyplomatyczny, umiarkowany, bezpruderyjny, obłudny, dowcipny, wyniosły, światły, gadatliwy, pracowity, obowiązkowy, entuzjastyczny, kochający, szorstki, oryginalny oraz indywidualistyczny.
Zawodami, w których doskonale się będzie spełniał, są: pianista, lutnik, stylista, dyplomata, tatuażysta, ambasador, gitarzysta, dyrygent, kontrabasista, wokalista, rzeźbiarz, aktor, tancerz, grafik, poseł i krawiec.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Biełow Grigorij Andriejewicz - (1901-) - generał radziecki.
 • Cygnaeus Uno - (1810-1888) - fiński pedagog, działacz oświatowy.
 • Dryl Monika - (1979-) - aktorka.
 • Golański Paweł - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gregory Dick - (1932-) - amerykański satyryk, działacz społeczny.
 • Hémon Louis - (1880-1913) - powieściopisarz francuski.
 • I Piotr - (1798-1834) - Bragança, cesarz Brazylii 1822-1831 jako Piotr I, król Portugalii 1826 jako Piotr V Urodzony Queluz, Portugalia.
 • Kopeć Aleksander - (1932-) - inżynier, polityk.
 • Krogulski Józef Władysław - (1815-1842) - kompozytor, pianista, dyrygent chóralny, pedagog muzyczny.
 • Marek Adrian - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Orska Irena - (1915-) - aktorka.
 • Semik Bartłomiej - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Ziętek Artur - (1978-2010) - porucznik pilot Sił Powietrznych P Urodzony Radom, mazowieckie.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.