Waga, 11 października - Mężczyzna

Waga, 11 października - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Astrologiczny mężczyzna waga, który urodził się dnia 11 10, bywa jednostką nielojalną, wybiera sojusze zależnie od sytuacji, jako funkcjonariusz okazuje się przekupny, a więc nie jest zbyt szanowany poprzez własną grupę. Częstokroć bywa niekonsekwentny, często brakuje mu silnej woli i częstokroć nie umie zamknąć rozpoczętych zadań, często bierze się za różne profesje. To osobnik przebojowy, wspaniale daje sobie radę z niespokojną pracą, trudności pokonuje przebojowo i lubi stwarzać oryginalne rzeczy. To osoba zorganizowana, wykazuje dyscyplinę i nieustępliwość, potrafi się należycie mobilizować, jednak częstokroć nie starcza mu kreatywności niezbędnej w nagłych wypadkach. Charakteryzuje się wszechstronnością, dobrze spełnia się na każdym etacie i bardzo dobrze znajduje się nawet w warunkach mocnego zamieszania. Znamionuje się komunikatywnością, posiada rozległy i chętnie wykorzystywany zasób słów, uwielbia imponować kolegom swoją obszerną wiedzą, aczkolwiek często w jego wystąpieniach całkowicie brakuje zawartości. Bywa człowiekiem ekstrawertycznym, jest naturalną duszą towarzystwa, niezwykle lubi zwracać na siebie uwagę, lecz częstokroć ma także nadto wybujałe mniemanie o sobie. To jednostka dominująca, nienawidzi kwestionowania własnych koncepcji i nie boi się oceniania swojego stylu życia, dlatego często przeobraża się w samotnego i wyalienowanego przełożonego. To człowiek lojalny, umie być autentycznym przyjacielem pomocnym w strapieniach, do małżeństw odnosi się niezmiernie serio, jednakże chwilami w swojej ofiarności dochodzi aż do pompatyczności.
To osoba tolerancyjna, ochoczo dokształca się w awangardowych i wciągających sprawach i nie bawi go przekonywanie kompanów do swoich przekonań, więc usiłuje stronić od narwanych maniaków zaaferowanych rozgłaszaniem najsłuszniejszych dogmatów. Cechuje się szykownością, oddaje się wyszukanym przyjemnościom i czuje skłonność do utrzymywania kontaktu z muzyką, zatem obfitość forsy bardzo udogadnia mu prowadzenie żywota współgrającego z jego temperamentem. Jest to jednostka taktowna, daje radę znaleźć efektywne rozstrzygnięcia problemów, które wymagają wielkiej dozy politycznego wyczucia i przeważnie załamują innych ludzi. To jednostka samodzielna, naprawdę przepada za nieskrępowaną wolnością decyzji, toteż zawiedzie cię zakładanie, że podporządkuje się komuś bez walki. Jest to osoba obiektywna, zawsze stara się zrozumieć ile tylko się da oraz wystrzega się wypowiadania się o dalekich sobie zagadnieniach, a zatem chętnie jest rekrutowany do sędziowania sporów. Jest to człowiek odpowiedzialny, jest niezwykle nieustępliwy i konsekwentny, zachowuje równy, ale produktywny rytm działalności, więc w długookresowym ujęciu z reguły wyprzedza narowistych przodowników. Jest to osobnik dzielny, nie trwożą go nijekie przeciwności, bowiem doskonale radzi sobie z niepokojem i przejawia spokój nie zważając na okoliczności. Jest to osoba powolna, nie szacuje wyłącznie po wyglądzie, albowiem troszczy się tylko o autentycznie pożyteczne rzeczy i wszelki produkt musi posiadać dla niego jakiś cel.

Pozostałe atrybuty poprawnie odzwierciedlające wspomnianego osobnika to również: sceptyczny, indywidualistyczny, olśniewający, ponętny, elegancki, namiętny, logiczny, zwycięski, zblazowany, postępowy, ekscentryczny, kapryśny, nadgorliwy, wyobcowany, lubiany, liberalny, otwarty, wytworny, obowiązkowy, ofiarny, światły, sprytny, szorstki, potężny, dowcipny, życzliwy, asertywny, wyrachowany, dyplomatyczny oraz narwany.
Zawodami, w których idealnie będzie funkcjonował, są: stylista, wizażysta, organista, malarz, grafik, dowódca, tatuażysta i aktor.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Conley Mike - (1987-) - sportowiec, piłka koszykowa.
 • Czyż Andrzej - (1933-) - działacz polityczny.
 • Fort Gertrud von Le - (1876-) - niemiecka poetka, pisarka, publicystka.
 • Gotovac Jakov - (1895-1982) - chorwacki kompozytor, dyrygent.
 • Janot Jeremie - (1977-) - francuski sportowiec, piłka nożna.
 • Lewandowski Grzegorz - (1959-) - reżyser filmowy.
 • Luciana - (1982-) - czeska aktorka w filmach erotycznych.
 • Medoń Sebastian - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Moranjkić Jasmin - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Pawlikowski Stefan - (1896-1943) - pułkownik, pilot, inżynier.
 • Piwowarski Kamil - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Włodyka Kamil - (1994-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Woźniak Paweł - (1978-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.