Waga, 10 października - Mężczyzna

Waga, 10 października - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Pan waga urodzony w dniu 10 10 jest to człowiek aktywny, ubóstwia być w nieprzerwanym pędzie i nie unika pracy. To jednostka wszechstronna, bardzo dobrze spełnia się na dowolnym stanowisku, przystosowuje żwawo i sprawnie i niezwykle trudno go czymś poruszyć. Jest to osobnik komunikatywny, swoje przemowy planuje bardzo uważnie, wysłuchiwanie jego wypowiedzi może zapewniać autentyczną radość, jednak często ciężko wydostać z niego zwarte i merytoryczne riposty. Bywa niewierny, zmienia strony zależnie od okoliczności, potrafi zachowywać się dwulicowo, więc nie jest przesadnie ceniony poprzez własną grupę. To osoba szczera, partnerzy są dla niego niezmiernie ważni, próbuje działać stosownie do swoich poglądów, aczkolwiek jego wrodzona sprawiedliwość umie powodować paroksyzmy antypatii. Lubi zachowywać się ekstrawertycznie, jest urodzoną duszą towarzystwa, jego zwykłe poruszenia zdają się być wyszukanym popisem, ale częstokroć na nieszczęście nie potrafi zamilknąć w stosownym czasie. Jest to jednostka władcza, nie znosi kwestionowania własnych poleceń i przemawianie do jego rozumu często nie daje rezultatu, toteż kiepsko radzi sobie w trakcie grupowych zajęć. To człowiek zorganizowany, umie dociągnąć swoje plany do zyskownego wykonania, potrafi się właściwie motywować, jednak częstokroć nie wystarcza mu błyskotliwości wymaganej w naglących wypadkach. Bywa osobą niestałą, często nie starcza mu konsekwencji i umie znienacka zniechęcić się tuż przed uzyskaniem finału, zatem niezwykle źle sprawdza się jako rodzic lub wychowawca.
Jest to osobnik grzeczny, można mu zlecić wykonywanie śmiałych misji, które stanowią niezaprzeczalną trudność również dla wyrobionych i zmyślnych graczy politycznych i okażą niemożliwi dla jego rozlicznych prekursorów. To osoba sumienna, zadanie jest dla niego sprawą niepodważalną, postępuje wedle drobiazgowo przygotowanego grafiku, dlatego w długim ujęciu na ogół przewyższa narowistych przodowników. Charakteryzuje się uczciwością, usiłuje unieść się nad osobiste urazy oraz wszelkie kwestie pragnie zbadać wielokrotnie, a zatem chętnie jest zapraszany do rozsądzania zatargów. Cechuje się kompromisowością, ochoczo czerpie wiedzę o awangardowych i ciekawych rzeczach i bez problemu uaktualnia istniejące przekonania w konfrontacji z nieznanymi wcześniej spostrzeżeniami, a więc bywa organizatorem prospołecznym ubiegającym się o równość ludzi wykluczonych. To osoba flegmatyczna, nie osądza tylko po pozorach, bo wartość ma dla niego przede wszystkim faktyczny zysk i w każdym wypadku zachowuje się przytomnie oraz ostrożnie. To jednostka niezależna, postanowienia podejmuje na kanwie własnych przemyśleń, więc nonsensem jest uważanie, że usłucha przedstawionych mu instrukcji. Jest to osoba wyrafinowana, ceni wymyślne posiłki i napitki i czuje pociąg do obcowania z malarstwem, toteż obfitość forsy niezmiernie upraszcza mu wiedzenie egzystencji korelującej z jego temperamentem. Jest to osobnik odważny, potrafi wykonać zadania nierealne dla innych ludzi, albowiem podejmuje starania, by raczej nie martwić się przed czasem i uwielbia żyć energicznie.

Pozostałe cechy odpowiednio ukazujące ową jednostkę to także: wspaniałomyślny, rzutki, sprytny, indywidualistyczny, dyskretny, światły, atrakcyjny, lubiany, samotny, charyzmatyczny, wyemancypowany, asertywny, zblazowany, rozsądny, kochający, despotyczny, sceptyczny, jowialny, entuzjastyczny, ambitny, przenikliwy, umiarkowany, spostrzegawczy, obowiązkowy, postępowy, zręczny oraz zimny.
Zawodami, w których najlepiej będzie funkcjonował, są: dyrygent, lutnik, gitarzysta, strateg, urzędnik, krawiec, wokalista, tatuażysta, organista, dowódca, poseł i wizażysta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bennett Manu - (1969-) - aktor nowozelandzki.
 • Elcar Dana - (1927-2005) - amerykański aktor, reżyser.
 • Ganilau Ratu Epeli - (1951-) - polityk Fidżi.
 • Gordon Mark - (1956-) - amerykański producent filmowy.
 • Klimek Stanisław - (1903-1939) - antropolog.
 • Kuniczuk Mirosław - (1963-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Mazur Taras - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Randall Samuel J - (1828-1890) - polityk amerykański.
 • Smolarski Andrzej Zdzisław - (1927-) - specjalista w dziedzinie górnictwa.
 • Tympalski Włodzimierz - (1936-2005) - aktor.
 • Whitford Bradley - (1959-) - aktor amerykański.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.