Waga, 01 października - Mężczyzna

Waga, 01 października - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Zodiakalny mężczyzna waga urodzony dnia 1 10 częstokroć bywa niestały, nie umie wybrać jednego stanowiska i często nie potrafi zamknąć rozpoczętych zadań, częstokroć wkurza swoich ludzi. Jest to jednostka towarzyska, jest urodzonym społecznikiem, niezmiernie lubi zaznaczać swoją obecność, ale na nieszczęście umie też uważać się za prawdziwego mędrca. To osobnik wszechstronny, nie trwoni dni na bezowocne zrzędzenie i dobrze sprawdza się na dowolnym wakacie. Jest to osoba aktywna, drażni go leniuchowanie i pragnie stwarzać nowe projekty. To jednostka autokratyczna, jest rzeczywistym uosobieniem policjanta i nie martwi się ocenianiem swojego zachowania, a zatem potrafi prowokować bunty pomiędzy swoimi podwładnymi. To osobnik wierny, jest uczciwym i rzetelnym podkomendnym, do miłości podchodzi niezwykle poważnie, jednakże nieraz w swojej szczerości sięga aż do sztuczności. Jest to człowiek elokwentny, w bardzo wyszukany sposób dobiera zdania, uwielbia urzekać przyjaciół swoją szeroką wiedzą, aczkolwiek często ciężko wycisnąć z niego zwięzłe i celne repliki. Cechuje się systematycznością, mozoli się bez zbędnych zrywów, postępuje w sposób rozważny i zaplanowany, jednak umie być nadto konwencjonalny w nietypowych okolicznościach. Bywa niewierny, respektuje jedynie intratne dla własnej osoby ugody, potrafi działać dwulicowo, więc głębiej otrzaskane osoby próbują unikać z nim głębszych kontaktów.
Jest to jednostka szykowna, poświęca się luksusowym przyjemnościom i jego publiczne zasady są w każdym wypadku nienaganne, toteż częstokroć uznaje się za jurora właściwego stylu. Jest to człowiek flegmatyczny, nie zwraca uwagi na fasady, albowiem w najwyższym stopniu ceni użyteczność i zawsze zachowuje się przytomnie oraz przewidująco. To osobnik grzeczny, można mu zlecić realizację ambitnych misji, które przedstawiają sobą niezaprzeczalną przeszkodę również dla wyrobionych i zmyślnych dyplomatów i siłujące się z nimi osoby zazwyczaj prędko popychają do poddania się. Charakteryzuje się tolerancyjnością, nie drażnią cudze upodobania i nie bawi go przekonywanie kolegów do swoich poglądów, zatem nie aprobuje u znajomych tylko niedostatku szacunku dla innych. Jest to jednostka sumienna, jest niezmiernie zawzięty i zorganizowany, funkcjonuje według dokładnie dopracowanego planu, a więc mimo pozornej ociężałości na ogół realizuje swoje pomysły. To osobnik zaradny, czuje niechęć do wdrażania odgórnych dyspozycji, dlatego niech ci nie zdaje się, iż będzie liczył się z twoimi restrykcjami i poleceniami. Znamionuje się odwagą, umie zrealizować sprawy nierealne dla pozostałych ludzi, gdyż dokłada starań, by nie krążyć myślami dookoła lęku i okazuje spokój bez względu na warunki. Jest to człowiek bezstronny, w każdym wypadku usiłuje przeniknąć ile tylko się da oraz nie polega na rozstrzygnięciach obieranych pod presją emocji, więc zawsze w pierwszej kolejności cierpliwie cię zbada przed wydaniem decyzji.

Inne atrybuty trafnie ukazujące opisywaną osobę to też: zręczny, liberalny, obowiązkowy, potężny, gorliwy, rzutki, lubiany, dyplomatyczny, zawzięty, charyzmatyczny, samotny, zimny, zwycięski, elegancki, entuzjastyczny, indywidualistyczny, wyemancypowany, asertywny, bezpruderyjny, wyrachowany, ponętny i chytry.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie realizował, są: urzędnik, rzeźbiarz, kontrabasista, grafik, aktor, ambasador, artysta, wizażysta, pianista, malarz, krawiec, organista, strateg, wokalista oraz gitarzysta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Andrews Julie - (1935-) - angielska aktorka, piosenkarka.
 • Aselton Katie - (1978-) - aktorka amerykańska.
 • Chadzinnikolau Nikos - (1935-) - poeta, prozaik, historyk literatury, tłumacz.
 • Larson Brie - (1989-) - aktorka amerykańska.
 • Oelrichs Blanche - (1890-) - amerykańska poetka, pisarka, aktorka teatralna.
 • Posyniak Mateusz - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Rydzewski Ryszard - (1928-2014) - reżyser, scenarzysta.
 • Small Millie - (1946-) - piosenkarka jamajska.
 • Spann Othmar - (1878-1950) - austriacki filozof, ekonomista.
 • Stalewski Krzysztof - (1967-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Star Sabina - (1984-) - szwedzka aktorka w filmach erotycznych.
 • Yasmine - (1973-) - marokańska aktorka w filmach erotycznych.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.