Strzelec, 08 grudnia - Mężczyzna

Strzelec, 08 grudnia - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Mężczyzna strzelec, który urodził się w dniu 8 12, to jednostka przedsiębiorcza, promieniuje niezwykłym żarem, realizuje za jednym zamachem różnorodne zadania i haruje niby traktor. Cechuje się kłótliwością, śpieszy śmiało na przód i pragnie uzyskiwać natychmiastowe wyniki. To osobnik władczy, chce rzucić na kolana całą planetę i cudzy protest nie ma dla niego znaczenia, a więc częstokroć przemienia się w opuszczonego i nielubianego dowódcę. To osoba metodyczna, umie dowieść swoje przedsięwzięcia do szczęśliwego zamknięcia, pracuje w sposób rozsądny i zamierzony, jednak często nie starcza mu pomysłowości nieodzownej w niespodziewanych sytuacjach. Znamionuje się cierpliwością, na studiach częstokroć osiąga bardzo dobre stopnie, potrafi zrealizować sprawy niezmiernie nieciekawe dla normalnych ludzi i umie być wyrozumiałym i empatycznym towarzyszem. Bywa osobnikiem egocentrycznym, do celów potrafi zmierzać choćby poprzez ludzkie nieszczęście, inne osoby muszą rozwiązywać jego zmartwienia i niechętnie darowuje coś pozostałym ludziom. To osobnik ekstrawertyczny, jest główną gwiazdą wszelkiego balu, posiada w duchu zasobny zapas przypowieści, ale często niestety nie umie zmilczeć w odpowiedniej chwili. To jednostka wszechstronna, termin „niewykonalny” nie istnieje w jego doktrynie życiowej, zdaje się dysponować kompletną strategią na dowolną zakładaną trudność i wspaniale sprawdza się na każdym wakacie. Jest to osoba niekonsekwentna, jego przekonania i sądy częstokroć są ambiwalentne i częściej niż to wskazane modyfikuje opinię odnośnie kierunku swojego działania, często wkurza swoich wspólników.
Jest to człowiek popędliwy, jest święcie przeświadczony, że ciągła, odrobinkę szalona jazda na oślep też może przedstawiać sobą jakiś pomysł na egzystencję i częstokroć nasze instynktowne odruchy wykazują największą efektywność. To osobnik szybki, deprymuje go niedobór efektów swoich aktualnych prac i momentalnie dostosowuje się do oczekiwań okoliczności. Jest to jednostka nieuważna, nie odstraszają go rozgardiasz i tempo, aczkolwiek nie usiłuje niczego dogłębnie zrozumieć, zatem często sam nie ogarnia do końca swoich posunięć. To człowiek przezorny, unika nieprzemyślanych aktywności, rozpatruje najrozmaitsze scenariusze wydarzeń oraz nie pokłada ufności w konceptach napisanych niestarannie. Charakteryzuje się stanowczością, prze do finału bez zbędnych rozterek, ochoczo wdraża w czyn wielkie udoskonalenia i przełomy oraz nie stroni od rozpoczynania utarczek. Cechuje się śmiałością, niezwykle rzadko jest zaniepokojony nietypowymi przeszkodami, ponieważ potrafi zwalczyć własny strach i przejawia spokój bez względu na warunki. Znamionuje się pogodą, zawsze popatruje z odwagą w jutro, ubóstwia czerpać wiedzę o nowych zagadnieniach, a zatem dobrze funkcjonuje jako śmiały innowator. Charakteryzuje się samodzielnością, autentycznie przepada za totalną suwerennością decyzji, więc niech ci nie wydaje się, iż usłucha przedstawionych mu zaleceń. Jest to osoba nieroztropna, uwielbia bezsensownie narażać się oraz nierzadko umie nie zauważyć wydawałoby się bezspornego zagrożenia, choć niejednokrotnie naprawdę dopisuje mu los.

Inne cechy odpowiednio wyrażające tę jednostkę to także: zwycięski, hojny, gorliwy, antypatyczny, pociągający, rozpasany, awanturniczy, nietaktowny, narwany, wielkoduszny, niestabilny, bezładny, asertywny, bałaganiarski, rzutki, uprzejmy, neurotyczny, stabilny, nieuprzejmy i apodyktyczny.
Zawodami, w których najlepiej się będzie czuł, są: plantator, biolog, nauczyciel, sadownik, agrotechnik, zakonnik, mentor, entomolog, terapeuta, kapłan, hodowca, taksówkarz, przyrodnik oraz rolnik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Białas Stefan - (1948-) - sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski, komentator sportowy.
  • James Courtney - (1988-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
  • Kasjanow Michaił - (1957-) - polityk rosyjski.
  • Martinu Bohuslav - (1890-1959) - kompozytor czeski.
  • Olsza Aleksandra - (1977-) - sportowiec, tenis ziemny.
  • Padalino Marco - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Smakow Samat - (1978-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Szumska Ewa - (1973-) - aktorka.
  • Szyszko Sylwester - (1929-) - reżyser.
  • Thurber James Grover - (1894-1961) - amerykański satyryk, nowelista.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.