Strzelec, 06 grudnia - Mężczyzna

Strzelec, 06 grudnia - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Mężczyzna strzelec, który urodził się dnia 6 12, jest to jednostka wszechstronna, przystosowuje szybko i efektywnie, zamiłowanie do ulepszania jest jego nieodmienną cechą i zdziwienie to u niego emocja naprawdę osobliwa. To osoba konsekwentna, potrafi dowieść swoje projekty do korzystnego zamknięcia, trudności nie umieją łatwo go zrazić, jednak potrafi być nazbyt sztywny w nieznanych sytuacjach. Częstokroć bywa autokratyczny, uważa się za człowieka fachowego w każdej dziedzinie i czyjś sprzeciw nie posiada dla niego wagi, dlatego umie prowokować rebelie wśród swoich pracowników. Uwielbia zachowywać się ekstrawertycznie, jest autentycznym aktywistą, niezwykle lubi zaznaczać swoją obecność, aczkolwiek potrafi także zamęczać plotkowaniem non stop o jakiejś rzeczy. Cechuje się agresją, chętnie prowadzi utarczki i chce oglądać natychmiastowe rezultaty. To osobnik cierpliwy, często jest świetnym nauczycielem, w ogólniau częstokroć uzyskuje bardzo dobre lokaty i cierpliwość pomaga mu wychwycić zależności nieuchwytne dla normalnych osób. Bywa jednostką egocentryczną, ludzie naokoło mają zabiegać o jego humor, umie być sprawnym naciągaczem i nie zaprząta go rozwój pozytywnych więzi ze znajomymi. Bywa osobą chwiejną, nie potrafi podejmować metodycznych zobowiązań i często nie umie skończyć zaczętych zadań, częstokroć denerwuje swoich kolegów. Jest to człowiek energiczny, podejmuje się równolegle najrozmaitszych spraw, tyra niby maszyna i świetnie wytrzymuje niespokojną pracę.
Bywa nierozważny, czuje się niezwyciężoną oraz niekiedy potrafi nie uwzględnić niemal oczywistego niebezpieczeństwa, mimo że zdaje sobie sprawę z tej swojej słabości. Bywa jednostką powierzchowną, umie po kawałku znać każde zagadnienie, lecz jego opinie często są niespecjalnie przezorne, a zatem częstokroć sam nie ogarnia zupełnie swoich posunięć. To osobnik samodzielny, nie znosi wszelkich barier i zasad, toteż rozczaruje cię zakładanie, iż zrealizuje zakomunikowane mu polecenia. Jest to człowiek śmiały, potrafi urzeczywistnić zadania niewykonalne dla pozostałych ludzi, albowiem umie pokonać własny przestrach i pragnie pracować na wysokich obrotach. Charakteryzuje się przezornością, to dalekowzroczny i ambitny planista, cierpliwie przepatruje posiadane prognozy i statystyki oraz mknie ku bogactwu wolno, jednakże konsekwentnie. Znamionuje się pogodą, raduje się życiem, fascynują go oryginalne doznania i doświadczenia, zatem wspaniale radzi sobie w sprawach wypełnionych zagrożeniem. Jest to osoba silna, w urzeczywistnieniu swoich zamierzeń potrafi być niezmiernie zorganizowany, nieraz aż agresywny, nie odczuwa oporu przed destrukcją dotychczasowego porządku oraz nie wyrzeka się ucieleśniania długookresowych przedsięwzięć dla doraźnej i pozornej wygody. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, jest wielce przekonany, że permanentna, odrobinę szaleńcza jazda bez trzymanki też może stanowić jakąś koncepcję na egzystencję i często nasze odruchowe reakcje okazują najwyższą sprawność. To jednostka szybka, wskazuje należyty kurs bardziej opieszałym od siebie i ubóstwia dostrzegać przed sobą precyzyjnie wytyczone plany.

Inne określenia właściwie ukazujące owego osobnika to także: neurotyczny, płytki, gościnny, zgryźliwy, dogmatyczny, słodki, oryginalny, awanturniczy, miłosierny, bezpruderyjny, naturalny, wygodnicki, szalony, sprytny, ponętny, gorliwy, stabilny, żarliwy, zrzędliwy oraz brutalny.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie spełniał, są: przyrodnik, kapłan, entomolog, mentor, leśnik, rolnik, biolog, opiekun, agrotechnik, taksówkarz, plantator, hodowca, zakonnik i terapeuta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bivins Jimmy - (1919-2012) - amerykański sportowiec, boks.
 • Castiglione Baldassare - (1478-1529) - włoski pisarz, dyplomata.
 • Corbucci Sergio - (1927-1990) - włoski reżyser filmowy.
 • Darbyshire Carolyn - (1963-) - kanadyjska sportowiec, curling.
 • Drut Guy - (1950-) - francuski sportowiec, lekkoatletyka, bieg przez płotki.
 • Drwęski Jarogniew - (1875-1921) - działacz społeczny, prawnik.
 • Fleury Claude - (1640-1723) - francuski ksiądz, historyk.
 • Iwata Satoru - (1959-2015) - przedsiębiorca japoński.
 • Jones Dwight - (1952-) - amerykański sportowiec, lekkoatletyka, skok wzwyż.
 • Kinaszewski Adam - (1943-2008) - realizator filmów dokumentalnych, dziennikarz, publicysta.
 • Kusiak Marek - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lovell Steve - (1980-) - brytyjski sportowiec, piłka nożna.
 • McVeigh Paul - (1977-) - irlandzki sportowiec, piłka nożna.
 • Moire Keana - (1983-) - czeska aktorka w filmach erotycznych.
 • Moorehead Agnes - (1900-) - aktorka amerykańska.
 • Myrdal Gunnar - (1898-1987) - ekonomista szwedzki.
 • Palisa Johann - (1848-1925) - astronom austriacki.
 • Santi Sophia - (1981-) - kanadyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Vandeweghe Coco - (1991-) - amerykańska sportowiec, tenis ziemny.
 • Walczak Maciej - (1949-) - operator filmów dokumentalnych, realizator telewizyjny.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.