Strzelec, 05 grudnia - Mężczyzna

Strzelec, 05 grudnia - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Strzelec urodzony w dniu 5 12 cechuje się metodycznością, okazuje determinację i uporządkowanie, umie się adekwatnie mobilizować, jednak nieraz zbyt przywiązuje się do przedtem obmyślonych pomysłów. Jest to osobnik niekonsekwentny, nie potrafi wykazywać się konsekwentnymi decyzjami i umie znienacka zrezygnować na moment przed osiągnięciem celu, dlatego niezwykle marnie spełnia się jako niańka lub pedagog. To człowiek cierpliwy, wytrwałość w dążeniu do finału często pozwala mu uzyskać bogactwo, potrafi być wyrozumiałym i otwartym kolegą i sprawdza się w zawodzie uznanego przewodnika. To jednostka wszechstronna, w razie potrzeby umie zbudować rakietę z kartonu i sznurka i wyśmienicie radzi sobie na każdym stanowisku. Bywa osobą towarzyską, jest prawdziwym społecznikiem, asysta szerokiego audytorium stanowi dla niego idealną zabawę, jednakże częstokroć na nieszczęście nie potrafi zamilknąć w sposobnej chwili. Bywa władczy, pragnie rzucić na kolana całą kulę ziemską i uznaje za zagrożenie ludzi nieakceptujących jego opinii, a zatem słabo spełnia się w trakcie kolektywnych czynności. Bywa osobą kłótliwą, mknie odważnie na przód, nie lubi najmniejszych ograniczeń i chętnie prowadzi zatargi. Bywa egoistyczny, charakteryzuje go niedostatek uczuciowości i powiązania wzajemne implikują dla niego otrzymywanie zarobków. To człowiek przedsiębiorczy, bardzo dobrze znosi stresującą robotę i pracuje jak maszyna.
Bywa powierzchowny, umie błyskawicznie przeanalizować niezmierzoną dozę informacji, lecz jego szybkie działania często niestety dają się poznać jako niewłaściwe, więc nie umie uporać się z rozważaniem bardziej wyrafinowanych koncepcji. Uwielbia zachowywać się stanowczo, wspaniale zdaje sobie sprawę ze swoich oczekiwań, ochoczo walczy z innymi oraz z radością przyjmuje wszelkie pozytywne zmiany w otoczeniu. Częstokroć bywa lekkomyślny, ubóstwia bezcelowo stąpać po kruchym lodzie i działa często pospiesznie i niezbyt precyzyjnie, chociaż wie o tej swojej słabości. Jest to jednostka przewidująca, to rozważny i śmiały planista, dokładnie planuje najsubtelniejsze ruchy oraz śpieszy ku sukcesowi z wolna, aczkolwiek konsekwentnie. Lubi zachowywać się spontanicznie, jest bezgranicznie przekonany, iż nieustanna, w pewnym stopniu szalona prowizorka też może przedstawiać sobą jakiś pomysł na egzystencję i warto sobie zezwolić na nieposkromione smakowanie emocji i wyrażanie się. Znamionuje się niezależnością, autentycznie przepada za nieograniczoną wolnością wyboru, toteż niech ci nie jawi się, że usłucha oznajmionych mu instrukcji. Jest to osobnik dzielny, potrafi wykonać zadania niewykonalne dla pozostałych ludzi, ponieważ dąży do tego, by z reguły nie lękać się na zapas i ukazuje potężną samokontrolę. To człowiek gwałtowny, zniechęca go brak wyników swoich obecnych prac, każdy problem chce rozgryźć natychmiast i znużony obserwowaniem cudzej nieporadności ma ochotę częstokroć zrealizować coś osobiście. Jest to jednostka radosna, emanuje zdrowym żarem, strach przed uczynieniem pomyłki nie obezwładnia go, zatem doskonale działa jako nieustraszony racjonalizator.

Inne atrybuty właściwie charakteryzujące owego osobnika to także: bezduszny, uroczy, niepohamowany, uśmiechnięty, bezlitosny, hojny, niestabilny, gorliwy, bezkompromisowy, szarmancki, rozhisteryzowany, nieugięty, kreatywny, gadatliwy, wygodnicki, bezczelny, naturalny, zepsuty, szalony oraz rozsądny.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie spełniał, są: opiekun, biolog, sadownik, wychowawca, leśnik, taksówkarz, mentor, hodowca, rolnik i entomolog.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Cessna Clyde Vernon - (1879-1954) - amerykański konstruktor samolotów.
 • Dudziński Damian - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gella Kazimierz - (1892-1954) - aktor.
 • Gierszewski Józef Franciszek - (1900-1943) - major.
 • Gjasula Jürgen - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gruca Dorota - (1970-) - sportowiec, lekkoatletyka.
 • Kępiński Adam - (1975-) - przedsiębiorca, polityk.
 • Köprülü Mehmet Fuat - (1890-1966) - turecki literaturoznawca, historyk, polityk.
 • Manessier Alfred - (1911-1993) - malarz francuski.
 • Poznańska-Wert Halina - (1951-) - operator filmowy.
 • Rose Jaylyn - (1976-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Shakpoke Jero - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Szpilman Władysław - (1911-2000) - pianista, kompozytor, aranżer.
 • Yamamura Hyōe - (1890-1953) - generał japoński.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.