Strzelec, 04 grudnia - Mężczyzna

Strzelec, 04 grudnia - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Strzelec urodzony w dniu 4 12 charakteryzuje się agresywnością, z marszu szturmuje piętrzące się na drodze przeciwności i jest straszliwy względem przeciwników. To osobnik niezdecydowany, nie umie wykazywać się metodycznymi zobowiązaniami i potrafi modyfikować kluczowe założenia co chwilę, a zatem bardzo marnie spełnia się jako niańka lub opiekun. Bywa egoistyczny, pozostali ludzie mają obowiązek rozwiązywać jego problemy, znamionuje go niedobór wrażliwości i stosunki międzyludzkie implikują dla niego czerpanie zarobków. Bywa jednostką towarzyską, jest gejzerem przeróżnych koncepcji, lubi oszałamiać swoich widzów, ale na nieszczęście umie też uważać się za krynicę mądrości. Jest to osoba cierpliwa, potrafi umiejętnie wyczekiwać na właściwą okazję, na uczelni częstokroć uzyskuje wybitne stopnie i umie uważnie wsłuchiwać się w czyjeś zwierzenia. Jest to człowiek autokratyczny, czuje się jednostką kompetentną w każdym zagadnieniu i często nie zna społecznego odbioru swojej persony, toteż częstokroć staje się samotnym i unikanym despotą. Jest to osobnik aktywny, wyśmienicie daje sobie radę z nerwową robotą i inspiruje wspólników swoim nieposkromionym zapałem. Jest to osoba elastyczna, dobrze odnajduje się nawet w sytuacjach ciężkiego rozgardiaszu i pojęcie „niemożliwe” nie istnieje w jego doktrynie życiowej. Znamionuje się metodycznością, systematycznie zmierza do finału, potrafi się należycie mobilizować, jednak słabo wytrzymuje błyskawicznie przeistaczające się okoliczności.
To jednostka niezależna, nie lubi wszelkich reguł i ograniczeń, dlatego niech ci nie jawi się, iż będzie poważał twoje dyrektywy i zakazy. To osobnik impulsywny, bardziej wnikliwe obserwowanie go skłania do mniemania, że ciągła, trochę szalona prowizorka też może stanowić jakiś projekt na egzystencję i nie trzeba nadmiernie przedobrzać z nieustannym opanowaniem. Bywa człowiekiem nieuważnym, umie po kawałku posiadać wiedzę o każdej dziedzinie, jednakże jego oceny często są niespecjalnie ostrożne, zatem nie realizuje zwykle fundamentalnych poszukiwań i reform. Częstokroć bywa krótkowzroczny, postrzega się za niepokonaną oraz działa często naprędce i mało pieczołowicie, choć zdaje sobie sprawę z tej swojej ułomności. Jest to osoba bystra, denerwują go niejasne sytuacje narzucające konieczność wieloaspektowej analizy i od razu oswaja się do oczekiwań sytuacji. To jednostka optymistyczna, zachwyca się rzeczywistością, ekscytują go kolejne wyzwania i przygody, a więc ochoczo bierze się za badanie niepoznanych uprzednio stref. Jest to człowiek dzielny, nie zatrważają go żadne trudności, albowiem stara się nie myśleć o strachu i wydaje się innym ludziom nieugiętą skałą. Uwielbia zachowywać się stanowczo, podąża do mety bez bezsensownych rozterek, w razie potrzeby zdecydowanie i rzetelnie broni swoich opinii oraz nie pozwala się skonfundować. Cechuje się ostrożnością, unika nieostrożnych aktywności, skrupulatnie układa najmniejsze akcje i mknie ku finansowemu dobrobytowi pomału, aczkolwiek metodycznie.

Pozostałe atrybuty kapitalnie opisujące przedstawianego osobnika to także: rozrzutny, niepohamowany, nierozsądny, kapryśny, sprytny, neurotyczny, ujmujący, szczodry, narwany, lubieżny, powabny, apodyktyczny, dogmatyczny, groźny, zwycięski, wyemancypowany, awanturniczy, ufny, stabilny, ruchliwy, natarczywy, żarliwy, bezkompromisowy, lubiany, hojny, oryginalny, słodki, bezlitosny oraz namiętny.
Zawodami, w których najtrafniej będzie działał, są: leśnik, agrotechnik, plantator, taksówkarz, sadownik, hodowca, kapłan, terapeuta, przyrodnik, biolog i rolnik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Armisen Fred - (1966-) - aktor amerykański.
  • Bailie David - (1937-) - aktor brytyjski.
  • Ball Vincent - (1923-) - aktor australijski.
  • Burgmüller Johann Friedrich - (1806-1874) - niemiecki kompozytor.
  • Cavell Edith - (1865-) - pielęgniarka brytyjska.
  • Dzierżyńska Zofia - (1882-) - działaczka komunistyczna, nauczycielka.
  • Juchnowski Zbigniew - (1932-) - aktor, choreograf.
  • Krawczyk Adam - (1979-) - aktor.
  • Pawelec Sławomir - (1968-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Sampaio Camila - (1981-) - brazylijska aktorka w filmach erotycznych.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.