Strzelec, 20 grudnia - Mężczyzna

Strzelec, 20 grudnia - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Strzelec urodzony w dniu 20 12 lubi zachowywać się konsekwentnie, metodycznie zmierza do celu, umie się prawidłowo mobilizować, jednak częstokroć brakuje mu wszechstronności koniecznej w naglących okolicznościach. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, inne osoby mają rozplątywać jego zmartwienia i potrafi bez emocji posługiwać się pozostałymi ludźmi. To jednostka przebojowa, nie umie wytrzymać w bezruchu, emanuje wewnętrznym blaskiem i ożywia współpracowników swoim bezgranicznym dynamizmem. Bywa osobnikiem chwiejnym, jego przeświadczenia i postawy często są niespójne i częstokroć nie potrafi zamknąć rozgrzebanych spraw, a zatem niezmiernie źle spełnia się jako opiekun lub wychowawca. Bywa autokratyczny, uważa się za człowieka kompetentnego w każdej dziedzinie i czyjś sprzeciw nie posiada dla niego wagi, toteż często ma do czynienia z niejawną opozycją względem swoich aktywności. Charakteryzuje się agresywnością, chce dostrzegać bezzwłoczne wyniki, realizuje wariackie zamierzenia i jawi się urodzonym wojownikiem. Znamionuje się wytrwałością, częstokroć jest kapitalnym nauczycielem, determinacja w zmierzaniu do finału często dopomaga mu osiągnąć finansowy dobrobyt i na uczelni częstokroć osiąga wybitne noty. Cechuje się elastycznością, zdumienie to u niego emocja autentycznie nietypowa i jeśli trzeba, umie wykonać samochód z tektury i drutu. Bywa osobnikiem towarzyskim, jest prawdziwą duszą towarzystwa, lubi ujmować swoich dyskutantów, aczkolwiek często niestety nie potrafi zamknąć się we właściwym momencie.
To osoba spontaniczna, przedstawia sobą namacalne potwierdzenie, iż na pozór przypadkowe prace też umieją przynosić rezultaty i częstokroć nasze instynktowne zachowania wykazują największą skuteczność. To jednostka ostrożna, to przewidujący i posiadający duże aspiracje przywódca, analizuje przeróżne harmonogramy wydarzeń oraz nie ufa pomysłom stworzonym w pośpiechu. Bywa powierzchowny, jest stale czymś pochłonięty, ale wybór zwykle prześciga u niego ocenę kwestii, zatem często ciska się chaotycznie i bez ustalonego kierunku. Jest to osobnik żywiołowy, męczy go wymóg oczekiwania na cudze postanowienia i wszelki problem pragnie rozwikłać szybko. To człowiek nieustraszony, nie trwożą go żadne kłopoty, bowiem pracuje nad tym, by zazwyczaj nie martwić się przed czasem i jakiekolwiek przeciwności z reguły nie przerażają go. Jest to osobnik stanowczy, w ucieleśnianiu własnych celów potrafi być niezwykle zdyscyplinowany, momentami na wskroś drapieżny, nie doznaje awersji przed destrukcją dotychczasowego porządku oraz nie obawia się wszczynania sporów. Bywa osobą krótkowzroczną, ubóstwia bezcelowo narażać się i wykonuje pracę częstokroć prędko i niezbyt pieczołowicie, pomimo tego że nierzadko naprawdę dopisuje mu fortuna. To jednostka pogodna, zawsze patrzy z optymizmem w jutro, strach przed popełnieniem pomyłki nie unieruchamia go, więc bardzo dobrze sprawdza się w zadaniach obciążonych niebezpieczeństwem. To człowiek zaradny, autentycznie kocha całkowitą swobodę decydowania, dlatego niech ci nie roi się, że będzie liczył się z twoimi pouczeniami i barierami.

Inne określenia poprawnie określające opisywanego osobnika to również: wybuchowy, zwariowany, charyzmatyczny, roztrzepany, ujmujący, lubiany, namiętny, rozmowny, pociągający, indywidualistyczny, awanturniczy, obrotny, kapryśny, szczodry, chciwy, uroczy, szalony, bezkompromisowy, dowcipny, rzutki, gadatliwy, bezduszny, bezczelny, szarmancki, medialny, bezładny, nadgorliwy oraz łaskawy.
Zawodami, w których najtrafniej będzie działał, są: agrotechnik, leśnik, sadownik, plantator, zakonnik, kapłan, hodowca i taksówkarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Achmatowicz Osman - (1931-) - profesor, chemik.
  • Borsos József - (1821-1883) - malarz węgierski.
  • Buisson Ferdinand - (1841-1932) - francuski pedagog, pacyfista.
  • Fiedler Milena - (1966-) - montażysta filmowy.
  • Hadley Henry Kimball - (1871-1937) - amerykański kompozytor, dyrygent.
  • Linna Väinö - (1920-1992) - pisarz fiński.
  • McRae Alister - (1970-) - szkocki kierowca rajdowy.
  • Silvera Joey - (1951-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
  • Tarsiński Jerzy - (1943-) - muzyk.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.