Strzelec, 19 grudnia - Mężczyzna

Strzelec, 19 grudnia - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Strzelec urodzony w dniu 19 12 to osoba konsekwentna, systematycznie prze do finału, trudności nie potrafią szybko go zniechęcić, jednak często nie daje rady błyszczeć elokwencją w narzucających konieczność tego sytuacjach. Bywa niekonsekwentny, nie umie wykazywać się zorganizowanymi zobowiązaniami i potrafi aktualizować newralgiczne decyzje dwa razy dziennie, częstokroć denerwuje swoich współpracowników. Jest to osobnik aktywny, relaksuje się dynamicznie, ma nieprzebrane zapasy energii i irytuje go lenistwo. Jest to człowiek władczy, czuje się jednostką wykwalifikowaną w każdej sprawie i uznaje za niebezpieczeństwo osoby niepotwierdzające jego punktu widzenia, toteż często przemienia się w opuszczonego i wyobcowanego tyrana. Jest to człowiek błyskotliwy, jest źródłem różnych planów, uwielbia hipnotyzować swoich rozmówców, jednakże umie też nudzić paplaniem nieprzerwanie o jednej kwestii. Cechuje się cierpliwością, potrafi wykonać zadania bardzo nieciekawe dla innych osób, umie uważnie zagłębiać się w cudze zwierzenia i częstokroć raduje go łowienie ryb. Znamionuje się wszechstronnością, zaskoczenie to u niego samopoczucie naprawdę niespotykane i doskonale sprawdza się na dowolnym stanowisku. Lubi zachowywać się egoistycznie, nie baczy na interesy pozostałych ludzi, wszelkie aktywności powinny obracać się wokoło jego persony i potrafi być zwinnym manipulantem. Charakteryzuje się agresją, jest straszliwy w stosunku do nieprzyjaciół, chce widzieć bezzwłoczne rezultaty i lubuje się w ryzykanctwie.
To jednostka nieustraszona, umie urzeczywistnić sprawy nierealne dla innych ludzi, gdyż stara się nie skupiać się na strachu i ubóstwia pracować w biegu. Jest to osobnik porywczy, staranniejsze oglądanie go skłania do przeświadczenia, że życie pod przymusem harmonogramu nie jest najlepszym pomysłem i nie powinno się nazbyt przesadzać z permanentnym panowaniem nad sobą. Jest to człowiek pogodny, zachwyca się światem, obawa przed popełnieniem pomyłki nie zatrzymuje go, więc ochoczo zajmuje się eksploracją niezgłębionych przedtem stref. To jednostka pobieżna, potrafi po trochę posiadać wiedzę o każdym zagadnieniu, aczkolwiek działa często nadto nieroztropnie, dlatego częstokroć sam nie ogarnia do końca swoich posunięć. Znamionuje się zaradnością, nie znosi jakichkolwiek regulaminów i restrykcji, a zatem szaleństwem jest przewidywanie, iż będzie przestrzegał twoich barier i dyrektyw. To osoba zdecydowana, w realizacji własnych zamierzeń umie być niezwykle zdyscyplinowany, chwilami kompletnie grubiański, chętnie urzeczywistnia ogromne modernizacje i rewolucje oraz radośnie odbiera wszelkie korzystne reorganizacje w otoczeniu. Jest to osobnik ostrożny, stroni od nieostrożnych działań, z uwagą ogląda posiadane dane statystyczne i antycypacje oraz nie ufa konceptom sporządzonym na kolanie. To człowiek gwałtowny, często bywa koniem pociągowym całej grupy wykonawczej i męczy go konieczność czekania na czyjeś postanowienia. To osoba beztroska, pragnie bezsensownie kusić los oraz czasami potrafi nie uwzględnić nieomalże oczywistego zagrożenia, chociaż momentami autentycznie dopisuje mu fart.

Pozostałe określenia kapitalnie ukazujące opisywaną jednostkę to również: ambitny, płytki, bałaganiarski, miłosierny, ponętny, bezpruderyjny, ruchliwy, groźny, awanturniczy, rozrzutny, kapryśny, natarczywy, wyemancypowany, pusty, zgryźliwy, zwariowany, wygodnicki, waleczny, indywidualistyczny, słodki, niestabilny, antypatyczny, narcystyczny, wielkoduszny, nadgorliwy i ujmujący.
Zawodami, w których najlepiej będzie działał, są: agrotechnik, przyrodnik, wychowawca, hodowca, nauczyciel, mentor, kapłan, plantator, leśnik, biolog, rolnik, sadownik, entomolog, opiekun, zakonnik oraz taksówkarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Biskupski Stanisław - (1917-2007) - pisarz, korespondent wojenny.
 • Dyke Charlie Van - (1947-) - amerykański aktor, radiowy prezenter muzyczny.
 • Fitzpatrick Charles - (1853-1942) - kanadyjski prawnik, polityk.
 • Furman Wacław - (1940-) - operator filmowy.
 • Giżyński Adrian - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Jakowlew Nikołaj D - (1898-1972) - radziecki marszałek artylerii.
 • Janik Ewa - (1948-) - inżynier włókiennik.
 • Kaline Al - (1934-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Kotliński Janusz - (1943-) - sportowiec, kolarstwo torowe.
 • Marino Ken - (1968-) - aktor amerykański.
 • Rostworowski Stanisław - (1888-1944) - generał, pisarz.
 • Sorimachi Takashi - (1973-) - aktor japoński.
 • Sycylijska Maria Antonietta - (1814-) - ksiżęniczka sycylijska, wielka księżna toskańska 1833-1859.
 • Williams Mo - (1982-) - amerykański sportowiec, piłka koszykowa.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.