Strzelec, 15 grudnia - Mężczyzna

Strzelec, 15 grudnia - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Pan strzelec, który urodził się dnia 15 12, bywa osobnikiem samolubnym, wszelkie rzeczy powinny obracać się dokoła jego persony, jest kompletnie skupiony na sobie i potrafi na chłodno eksploatować pozostałych ludzi. To osoba zorganizowana, umie umiejętnie dysponować swoimi środkami, potrafi się prawidłowo inspirować, jednak umie być zanadto formalny w zaskakujących okolicznościach. To jednostka przebojowa, nie potrafi siąść spokojnie, porywa wspólników swoim nieokiełznanym animuszem i pragnie być w bezustannym pędzie. To osobnik ekstrawertyczny, jest wulkanem przeróżnych pomysłów, posiada w umyśle bogatą liczbę opowieści, ale umie także nudzić gadaniem bez przerwy o jakiejś sprawie. Bywa niezdecydowany, nie potrafi wybrać jednego punktu widzenia i umie gwałtownie poddać się na chwilę przed osiągnięciem mety, często irytuje swoich współpracowników. To osoba wszechstronna, nie trwoni dni na bezcelowe jęczenie, potrafi radzić sobie w dowolnych warunkach i rewelacyjnie sprawdza się nawet w sytuacjach przemożnego stresu. Jest to człowiek wytrwały, umie wykonać zadania bardzo odpychające dla innych osób, umie uważnie słuchać ludzkich zwierzeń i w minionych czasach potrafiłby być kopistą notującym starożytnych tomach. Bywa autokratyczny, pragnie zdobyć całą planetę i odwoływanie się do jego rozumu częstokroć nie daje rezultatu, a zatem źle spełnia się podczas kolektywnych zajęć. Uwielbia zachowywać się agresywnie, wydaje się naturalnym awanturnikiem i lubuje się w ryzykanctwie.
To jednostka dzielna, umie urzeczywistnić sprawy niemożliwe dla pozostałych ludzi, gdyż stara się z reguły nie martwić się z góry i jakiekolwiek przeciwności przeważnie nie przerażają go. Lubi zachowywać się nieostrożnie, uważa się za niezwyciężoną oraz nie przywiązuje wagi do staranności nakazanych mu zadań, choć niejednokrotnie autentycznie sprzyja mu los. Charakteryzuje się pobieżnością, jest cały czas w coś zaangażowany, lecz nie próbuje niczego rzetelnie przeniknąć, więc często sam nie pojmuje tak naprawdę swoich ruchów. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, stanowi żywe potwierdzenie, że na pozór niespójne prace też potrafią zapewniać efekty i nie potrzeba zbytnio przeginać z nieprzerwanym opanowaniem. Jest to osobnik stanowczy, zmierza do finału bez nieuzasadnionych wątpliwości, ochoczo toczy walki z innymi oraz nie pozwala się skonfundować. Jest to osoba rozważna, stroni od pośpiesznych działań, bierze pod uwagę rozmaite grafiki wydarzeń i nie pokłada ufności w konceptach sporządzonych byle jak. Cechuje się wesołością, mocno wierzy w swój dobry los, choćby w przegranej usiłuje wykryć zalety, zatem wyśmienicie funkcjonuje jako odważny racjonalizator. To jednostka niezależna, naprawdę kocha absolutną swobodę decydowania, dlatego niech ci nie jawi się, iż będzie miał uznanie dla twoich dyspozycji i ograniczeń. Jest to osoba bystra, zazwyczaj inicjuje aktywność w jednej chwili i bez wahania i ubóstwia dostrzegać przed sobą starannie wyznaczone plany.

Inne cechy trafnie wyrażające owego osobnika to również: potężny, pociągający, miłosierny, nieuprzejmy, despotyczny, lubieżny, łaskawy, neurotyczny, wpływowy, niepohamowany, humorzasty, bezpruderyjny, nadgorliwy, charyzmatyczny, stuknięty, szalony, wielkoduszny, natarczywy, rozkojarzony, uroczy oraz nieugięty.
Zawodami, w których doskonale się będzie sprawdzał, są: plantator, agrotechnik, sadownik, zakonnik, hodowca, taksówkarz, leśnik, terapeuta, biolog, nauczyciel, opiekun i kapłan.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Artigas Mariano - (1938-2006) - hiszpański duchowny katolicki, teolog, filozof, fizyk, pisarz.
 • Chrzanowski Wiesław - (1880-1940) - inżynier techniki cieplnej, profesor, polityk.
 • Gastineau Killian Marcus - (1989-) - syn Marka Gastineau i Brigitte Nielsen.
 • Lewandowski Piotr - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Majewski Radosław - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Marcjanik Michał - (1994-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Pankiewicz Eugeniusz - (1857-1898) - kompozytor, pianista.
 • Poggioli Ferdinando Maria - (1897-1945) - włoski reżyser filmowy.
 • Shanks Michael - (1970-) - aktor kanadyjski.
 • Wiernek Lucjan - (1935-1997) - aktor.
 • Wilkins Maurice - (1916-2004) - brytyjski biofizyk, biolog molekularny.
 • Zacharewicz Jacek - (1964-) - ekonomista.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.