Strzelec, 14 grudnia - Mężczyzna

Strzelec, 14 grudnia - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Mężczyzna strzelec urodzony dnia 14 12 uwielbia zachowywać się towarzysko, jest naturalną duszą towarzystwa, niezwykle lubi manifestować swoją obecność, jednak częstokroć ma także przesadnie pozytywną opinię o sobie. To osoba chwiejna, nie umie zdecydować się na jedno stanowisko i potrafi raptownie zniechęcić się niedługo przed zdobyciem mety, dlatego bardzo ciężko wszczyna się z nim spory. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, do zamierzeń umie podążać choćby poprzez cudzą szkodę i jest absolutnie zafiksowany na sobie. Lubi zachowywać się konsekwentnie, metodycznie dąży do finału, potrafi się dobrze motywować, jednak nierzadko nadto obstaje za uprzednio stworzonymi projektami. Bywa dominujący, jest autentyczną personifikacją żandarma i ocenia jako zagrożenie ludzi niepotwierdzających jego punktu widzenia, a więc umie prowokować rewolty wśród swoich podkomendnych. Jest to osobnik elastyczny, bardzo dobrze radzi sobie na każdym wakacie, zakłopotanie to u niego samopoczucie naprawdę nieczęste i świetnie znajduje się nawet w warunkach ciężkiego chaosu. Jest to jednostka energiczna, wypoczywa czynnie i płonie niezwykłym żarem. Znamionuje się agresywnością, jest straszliwy w stosunku do oponentów i posiada zamiłowanie do adrenaliny. Jest to człowiek wytrwały, umie z uwagą słuchać czyichś opowieści, potrafi umiejętnie czekać na sposobny moment i na studiach często zdobywa pierwszorzędne wyniki.
Cechuje się zaradnością, nienawidzi wykonywania odgórnych dyspozycji, a zatem bezsensem jest sądzenie, że będzie miał uznanie dla twoich restrykcji i przykazań. Jest to osobnik wesoły, jest zachwycony życiem, popełnione gafy uważa za źródło wartościowej mądrości, więc ochoczo zajmuje się eksploracją nieprzebytych poprzednio terenów. To osoba nieroztropna, pragnie bezcelowo narażać się oraz nie troszczy się o precyzję zaleconych mu spraw, mimo że zdaje sobie sprawę z tego swojego mankamentu. Jest to jednostka impulsywna, ukazuje sobą całkiem irracjonalną ideę, iż pozornie chaotyczne działania też umieją gwarantować efekty i nie potrzeba nazbyt przesadzać z permanentnym opanowaniem. Uwielbia zachowywać się stanowczo, konkretnie i starannie wyraża swoje pragnienia, potrafi wymóc wykonanie wydanych poleceń oraz nie porzuca urzeczywistnienia dalekosiężnych koncepcji dla tymczasowej i iluzorycznej ulgi. Jest to osobnik szybki, męczy go wymóg zaczekania na cudze postanowienia, częstokroć bywa koniem pociągowym całego kolektywu wykonawczego i wszelki problem chce rozplątać momentalnie. Jest to człowiek dalekowzroczny, to rozważny i odważny planista, cierpliwie przepatruje posiadane ekstrapolacje i dane statystyczne oraz nie polega na konceptach wykonanych byle jak. Jest to osoba pobieżna, umie migiem przeanalizować obszerną dozę informacji, jednakże nie stara się niczego rzetelnie poznać, toteż nie daje sobie rady z rozważaniem bardziej wymyślnych kwestii. Jest to jednostka nieustraszona, potrafi wykonać zadania niewykonalne dla innych ludzi, ponieważ umie zwalczyć własny lęk i wydaje się pozostałym ludziom twardą górą.

Inne cechy trafnie portretujące wspomnianego człowieka to także: szczodry, wygodnicki, szarmancki, rozkojarzony, bałaganiarski, groźny, rozsądny, gorliwy, słodki, roztrzepany, antypatyczny, apodyktyczny, ujmujący, stuknięty, obrotny, lubiany, rozpasany, powabny, natarczywy, zwariowany, nadgorliwy, uroczy, narwany, lubieżny, medialny, niepohamowany oraz gniewny.
Zawodami, w których optymalnie się będzie czuł, są: hodowca, rolnik, nauczyciel, leśnik, przyrodnik, mentor, agrotechnik, opiekun, zakonnik, kapłan, taksówkarz, biolog, plantator, entomolog, wychowawca i terapeuta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bavier Frances - (1902-) - aktorka amerykańska.
 • Bień Adam - (1899-1998) - działacz ruchu ludowego, prawnik.
 • Chwedczuk Artur - (1968-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Glücksburg Paweł I - (1901-1964) - król Greków 1947-.
 • Goszcz Waldemar - (1973-2003) - model, piosenkarz, aktor, wokalista.
 • Hunter C J - (1968-) - amerykański sportowiec, lekkoatletyka, rzut kulą.
 • Minkacz Dominika - (1980-) - aktorka.
 • Monk Sophie - (1979-) - angielska aktorka, piosenkarka, modelka.
 • Stępowski Leszek - (1895-1975) - aktor.
 • Thorning-Schmidt Helle - (1966-) - poliryk duńska.
 • Waddle Chris - (1960-) - angielski sportowiec, piłka nożna.
 • Zakora Didier - (1980-) - sportowiec, piłka nożna, pomocnik.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.