Strzelec, 13 grudnia - Mężczyzna

Strzelec, 13 grudnia - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Astrologiczny mężczyzna strzelec urodzony dnia 13 12 lubi zachowywać się egoistycznie, stosunki międzyludzkie oznaczają dla niego zdobywanie korzyści, do swoich kompanów ma nastawienie zupełnie egoistyczne i osoby wokoło muszą troszczyć się o jego samopoczucie. Jest to osobnik napastliwy, zdecydowanie przeciwstawia się przeciwnościom, pragnie tryumfu za wszelką cenę i jest niebezpieczny wobec przeciwników. Często bywa autokratyczny, chce opanować całą Ziemię i czyjś sprzeciw nie posiada dla niego wagi, a więc potrafi prowokować rebelie pośród swoich podkomendnych. Cechuje się wszechstronnością, dostosowuje szybko i zręcznie, niezmiernie trudno go czymś zaskoczyć i umie sprawdzać się w dowolnych okolicznościach. Jest to człowiek przedsiębiorczy, ubóstwia znajdować się w permanentnym pędzie i haruje jak koparka. To jednostka cierpliwa, potrafi uzyskać mistrzostwo w zagadnieniach narzucających konieczność długofalowej nauki, umie być wielkodusznym i otwartym przyjacielem i częstokroć ekscytuje go łowienie ryb. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, potrafi doprowadzić swoje projekty do korzystnego zamknięcia, pracuje w sposób powściągliwy i zamierzony, jednak nieraz zanadto upiera się przy poprzednio obmyślonych planach. To osoba niestała, nie umie jasno zdeklarować jednego stanowiska i potrafi uaktualniać najważniejsze przekonania co minutę, często ima się przeróżnych prac. Bywa osobnikiem towarzyskim, lubi przebywać z towarzyszami, istnienie ogromnego audytorium implikuje dla niego perfekcyjną rozrywkę, lecz niestety umie również uważać się za godny podziwu fenomen.
Częstokroć bywa nieuważny, nie deprymują go pośpiech i rozgardiasz, ale jego osądy często są niezbyt ostrożne, więc nie radzi sobie z ocenianiem bardziej wymyślnych kwestii. To człowiek dzielny, niezwykle rzadko jest zaniepokojony nieznanymi wyzwaniami, bowiem podejmuje starania, by zwykle nie zamartwiać się z wyprzedzeniem i ubóstwia działać dynamicznie. To jednostka wesoła, spodziewa się od rzeczywistości oryginalnych, niesamowitych doznań, popełnione błędy ocenia jako źródło przydatnej mądrości, dlatego wyśmienicie sprawdza się jako śmiały racjonalizator. To osoba pobudliwa, prezentuje sobą dość bezsensowną koncepcję, że nieustanna, nieco wariacka prowizorka też może przedstawiać sobą jakiś sposób na życie i nie należy nadto przeginać z permanentnym opanowaniem. To człowiek samodzielny, unika wykonywania odgórnych dyspozycji, zatem niech ci nie zdaje się, iż będzie miał uznanie dla twoich dyrektyw i zakazów. To osobnik silny, przejrzyście i precyzyjnie wyraża swoje oczekiwania, jeśli sytuacja tego wymaga, nieustępliwie i rzeczowo uzasadnia swoje opinie oraz nie pozwala się zbić z pantałyku. Jest to jednostka rozważna, to dalekowzroczny i posiadający duże aspiracje planista, wnikliwie przepatruje istniejące predykcje i dane statystyczne oraz nie wierzy konceptom stworzonym niestarannie. To osoba żywiołowa, ukazuje trafną postawę powolniejszym od siebie, drażnią go wieloznaczne sytuacje wymagające wielostronnego badania i w jednej chwili adaptuje się do potrzeb sytuacji. Częstokroć bywa beztroski, lubi bezsensownie narażać się oraz nie zabiega o precyzję powierzonych mu zadań, choć czasem naprawdę sprzyja mu passa.

Inne przymioty prawidłowo określające przedstawianego osobnika to także: wiarygodny, natarczywy, obrotny, waleczny, zrzędliwy, wpływowy, bezwzględny, słodki, uroczy, humorzasty, rozhisteryzowany, roztrzepany, nietaktowny, gniewny, rozpasany, awanturniczy, łaskawy, ujmujący, niepohamowany, romantyczny, miłosierny, rozkojarzony, sprytny, ufny i stabilny.
Zawodami, w których optymalnie się będzie sprawdzał, są: zakonnik, biolog, rolnik, przyrodnik, entomolog, leśnik, hodowca, nauczyciel, plantator, opiekun oraz wychowawca.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Badecki Krystian - (1994-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Barabach Maciej - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Cazorla Santi - (1984-) - hiszpański sportowiec, piłka nożna.
 • Douglas Cameron - (1978-) - aktor amerykański.
 • Gardner Jack - (1902-1977) - aktor amerykański.
 • Majdrowicz Maria - (1900-) - aktorka.
 • Montoya Carlos - (1903-1993) - hiszpański muzyk, gitarzysta flamenco.
 • Nami Ahmed al- - (1977-2001) - terrorysta saudyjski.
 • Patchen Kenneth - (1911-1972) - amerykański pisarz, poeta, malarz.
 • Siczek Tomasz - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Śledź Mateusz - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tuszyński Patryk - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wagner Grzegorz - (1965-) - sportowiec, piłka siatkowa, trener siatkarski.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.