Strzelec, 12 grudnia - Mężczyzna

Strzelec, 12 grudnia - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Mężczyzna strzelec, który przyszedł na świat dnia 12 12, lubi zachowywać się egoistycznie, cechuje go deficyt empatii i nie zwraca uwagi na pragnienia pozostałych ludzi. Charakteryzuje się wszechstronnością, wyśmienicie działa nawet w okolicznościach przemożnego chaosu, nie gubi tygodni na czcze zrzędzenie i umie współpracować nieomal z każdą osobą. Jest to jednostka aktywna, trudności przezwycięża szturmem, odpoczywa czynnie i dobrze wytrzymuje stresującą działalność. Często bywa niestały, nie potrafi wykazywać się konsekwentnymi zobowiązaniami i umie gwałtownie wycofać się niedługo przed uzyskaniem finału, dlatego niezmiernie trudno zaczyna się z nim negocjacje. Jest to osobnik apodyktyczny, zachowuje się jak awanturnik i ocenia jako zagrożenie ludzi niepodzielających jego opinii, więc częstokroć spotyka się z pasywnym sprzeciwem w stosunku do swoich działań. Znamionuje się agresywnością, wdraża w czyn szalone plany, nie lubi najmniejszych przeszkód i chętnie toczy zwady. Bywa jednostką towarzyską, jest pierwszym artystą wszelkiego balu, asysta szerokiego audytorium jest dla niego perfekcyjną zabawę, jednakże często na nieszczęście nie potrafi zamilknąć w sposobnym czasie. To osoba wytrwała, umie umiejętnie oczekiwać na właściwą okazję, w zamierzchłych stuleciach potrafiłby być mnichem notującym starodawnych książkach i częstokroć jest idealnym opiekunem. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, systematycznie podąża do celu, umie się adekwatnie motywować, jednak często nie starcza mu polotu wskazanego w naglących wypadkach.
To osobnik przewidujący, próbuje nie reagować emocjonalnie, bacznie sprawdza posiadane statystyki i predykcje oraz dąży ku sukcesowi wolno, lecz metodycznie. Lubi zachowywać się spontanicznie, przedstawia sobą naoczne potwierdzenie, iż egzystencja pod presją terminarza nie jest najlepszą decyzją i nie powinno się zbytnio przesadzać z ciągłą samokontrolą. To osoba pobieżna, bywa bardzo inteligentny, aczkolwiek jego osądy częstokroć są niezbyt rozważne, toteż nie realizuje przeważnie historycznych innowacji i poszukiwań. Jest to człowiek szybki, często bywa napędem całego zespołu pracowniczego, błyskawicznie przystosowuje się do wymogów sytuacji i ubóstwia postrzegać przed sobą dokładnie ustalone kierunki. To jednostka dzielna, potrafi urzeczywistnić sprawy nierealne dla innych ludzi, gdyż umie zwalczyć własny przestrach i jakiekolwiek kłopoty z reguły nie przerażają go. Uwielbia zachowywać się nieostrożnie, pragnie niepotrzebnie narażać się oraz nie zabiega o precyzję nakazanych mu zadań, mimo że zdaje sobie sprawę z tej swojej ułomności. Jest to osoba radosna, w każdym wypadku patrzy z odwagą przed siebie, cieszą go kolejne doświadczenia i wyzwania, a więc nie traci optymizmu nawet w nieprzyjemnych warunkach. Lubi zachowywać się stanowczo, zmierza do mety bez nieuzasadnionych rozterek, ochoczo toczy walki z innymi oraz nie lęka się zaczynania kłótni. Jest to człowiek zaradny, stroni od realizowania odgórnych poleceń, a zatem niech ci nie roi się, że będzie szanował twoje pouczenia i bariery.

Pozostałe określenia prawidłowo wyrażające wspomnianego osobnika to również: bałaganiarski, gorliwy, bałaganiarski, nietaktowny, narcystyczny, rozsądny, wiarygodny, rozrzutny, antypatyczny, rozmowny, wygodnicki, wybuchowy, rzutki, ofiarny, rozkojarzony, gościnny, rozpasany, bezwzględny, bezlitosny, łaskawy, powabny, waleczny, słodki, groźny, stabilny oraz natarczywy.
Zawodami, w których idealnie będzie funkcjonował, są: zakonnik, biolog, kapłan, taksówkarz, plantator, nauczyciel, agrotechnik, sadownik, leśnik, mentor, terapeuta, rolnik, przyrodnik, wychowawca, hodowca i entomolog.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Ajtmatow Czyngis - (1928-2008) - pisarz kirgiski.
  • Atterberg Kurt - (1887-1974) - szwedzki kompozytor, dyrygent.
  • Flaubert Gustave - (1821-1880) - pisarz francuski.
  • Francis Connie - (1938-) - aktorka, piosenkarka.
  • Kostrzyński Bolesław - (1914-1993) - aktor.
  • Radziwiłł Janusz - (1612-1655) - magnat litewski.
  • Rose Chanta - (1977-) - australijska aktorka w filmach erotycznych.
  • Roth Avy Lee - (1979-) - hiszpańska aktorka w filmach erotycznych.
  • Twarkowska Joanna - (1980-) - aktorka.
  • Wiśniewska Bożena - (1949-) - organizator produkcji filmowej.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.