Strzelec, 11 grudnia - Mężczyzna

Strzelec, 11 grudnia - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Astrologiczny mężczyzna strzelec, który przyszedł na świat dnia 11 12, uwielbia zachowywać się egoistycznie, osoby wokoło mają obowiązek dbać o jego humor i potrafi na zimno posługiwać się innymi ludźmi. Jest to jednostka władcza, chce zawładnąć całą planetą i nie lęka się osądu swojego sposobu bycia, a zatem źle sprawdza się w trakcie zespołowych działań. Bywa kłótliwy, nie lubi wszelkich ograniczeń i wydaje się naturalnym łobuzem. Jest to osobnik wszechstronny, zdaje się dysponować kompletnym rozwiązaniem na każdą możliwą trudność i konfuzja to u niego nastrój autentycznie rzadki. Jest to osoba wytrwała, umie bacznie wysłuchiwać cudzych gawęd, potrafi cierpliwie czekać na sposobny moment i częstokroć raduje go wędkowanie. Jest to człowiek przebojowy, nie umie siąść spokojnie i promieniuje niezwykłym żarem. Jest to osobnik zdyscyplinowany, potrafi dowieść swoje projekty do korzystnego ukończenia, problemy nie umieją szybko go zrazić, jednak momentami nadto upiera się przy uprzednio wymyślonych koncepcjach. Jest to jednostka zmienna, nie potrafi wybrać jednej opinii i często nie umie dokończyć zaczętych zadań, więc bardzo słabo spełnia się jako niańka lub instruktor. Bywa osobą ekstrawertyczną, jest autentycznym społecznikiem, istnienie obszernej widowni implikuje dla niego optymalną zabawę, lecz częstokroć pragnie wyrażać oceny niezbyt roztropne.
Jest to osobnik pobieżny, potrafi migiem zbadać bezkresną ilość wiadomości, aczkolwiek jego bezzwłoczne wybory często niestety dają się poznać jako nieodpowiednie, dlatego nie dokonuje zazwyczaj przełomowych wynalazków i poszukiwań. Jest to człowiek bystry, irytują go zawiłe sytuacje wymagające wieloaspektowej analizy i częstokroć jest napędem całego zespołu wykonawczego. Jest to osobnik zdecydowany, z reguły działa żywiołowo i dynamicznie, ochoczo rywalizuje z innymi oraz nie pozwala się zbić z pantałyku. Jest to jednostka dalekowzroczna, to ostrożny i posiadający duże aspiracje zarządca, analizuje przeróżne grafiki posunięć i nie darzy zaufaniem konceptów utworzonych na kolanie. Jest to człowiek nieustraszony, nie trwożą go żadne przeciwności, bo umie zwalczyć własny strach i jawi się pozostałym ludziom twardym głazem. Jest to jednostka niezależna, decyzje obiera na bazie osobistych przemyśleń, toteż niech ci nie roi się, że usłucha kogoś bez konfrontacji. To osobnik pogodny, zawsze patrzy z pogodą ducha w przyszłość, lęk przed uczynieniem gafy nie obezwładnia go, a więc nie gubi optymizmu nawet w skomplikowanych okolicznościach. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, ukazuje sobą dość absurdalny światopogląd, iż życie pod presją kalendarza nie jest najlepszą opcją i często nasze spontaniczne odruchy okazują najwyższą efektywność. Lubi zachowywać się nieostrożnie, nie unika niebezpieczeństw oraz niekiedy potrafi nie zauważyć nieomalże niekwestionowanego zagrożenia, choć wie o tej swojej ujemnej stronie.

Inne cechy kapitalnie określające niniejszą osobę to także: despotyczny, miłosierny, bezwzględny, lubieżny, potężny, zepsuty, narwany, uprzejmy, gorliwy, gościnny, asertywny, zgryźliwy, uśmiechnięty, wyzwolony, nieuprzejmy, chciwy, niestabilny, kreatywny, postępowy, nieugięty i żarliwy.
Zawodami, w których idealnie się będzie spełniał, są: mentor, plantator, zakonnik, nauczyciel, biolog, leśnik, agrotechnik, entomolog, hodowca, taksówkarz, rolnik oraz przyrodnik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Bachleda-Żołnierczyk Zofia - (1964-) - kaskader filmowy.
  • Cudzik Waldemar - (1965-) - aktor.
  • Hibbert Roy - (1986-) - sportowiec, piłka koszykowa.
  • Kaczmarczyk Bogusław - (1974-) - aktor, reżyser castingu.
  • Walczak Ryszard - (1956-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Wawrzyczek Kamil - (1994-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Zwierz Rafał - (1974-) - aktor.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.