Strzelec, 01 grudnia - Mężczyzna

Strzelec, 01 grudnia - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Zodiakalny pan strzelec, który przyszedł na świat dnia 1 12, częstokroć bywa autokratyczny, jest rzeczywistą personifikacją pruskiego oficera i często nie zdaje sobie sprawy z publicznej percepcji swojej osoby, dlatego marnie spełnia się w trakcie grupowych czynności. Częstokroć bywa niekonsekwentny, często nie starcza mu uporu i zbyt często zmienia opinię odnośnie celu swojej aktywności, zatem bardzo źle sprawdza się jako opiekun lub mentor. Jest to człowiek elastyczny, charakteryzują go najrozmaitsze, niecodzienne projekty, umie radzić sobie w każdych okolicznościach i zmieszanie to u niego samopoczucie naprawdę niezwykłe. Jest to jednostka cierpliwa, umie z uwagą wysłuchiwać cudzych zwierzeń, wytrwałość w posuwaniu się do mety częstokroć pomaga mu uzyskać finansowy dobrobyt i często bawi go wędkowanie. Bywa osobnikiem ekstrawertycznym, uwielbia spędzać czas z przyjaciołami, ma w duchu nieskończoną ilość opowieści, ale na nieszczęście potrafi również uznawać się za godny podziwu fenomen. Charakteryzuje się metodycznością, wykonuje pracę bez niepotrzebnych zrywów, umie się odpowiednio motywować, jednak potrafi być nadmiernie formalny w zaskakujących sytuacjach. Bywa egocentryczny, umie być biegłym manipulatorem i wszelkie wydarzenia powinny kręcić się dookoła jego postaci. Jest to człowiek agresywny, lubi widzieć szybkie wyniki i ubóstwia walczyć. Jest to osoba energiczna, pragnie konstruować nowe rzeczy, denerwuje go bierność i emanuje niesamowitym ogniem.
Znamionuje się ostrożnością, próbuje nie reagować intuicyjnie, dokładnie organizuje najmniejsze akcje oraz prze ku dostatkowi mozolnie, aczkolwiek konsekwentnie. Bywa osobnikiem pobieżnym, potrafi w okamgnieniu przemyśleć obszerną dozę wiadomości, jednakże zachowuje się częstokroć nadto nieostrożnie, toteż często wierzga chaotycznie i bez obranego kursu. To osoba spontaniczna, staranniejsze oglądanie go skłania do mniemania, iż egzystencja pod przymusem planu nie jest optymalną decyzją i nie winno się nazbyt przedobrzać z permanentną samokontrolą. Cechuje się pogodą, rozkoszuje się światem, obawa przed popełnieniem błędu nie paraliżuje go, a zatem dobrze spełnia się w zadaniach obarczonych niebezpieczeństwem. To osobnik żywiołowy, uwielbia postrzegać przed sobą starannie ustalone kierunki, natychmiast przystosowuje się do wymogów okoliczności i ukazuje trafną postawę bardziej opieszałym od siebie. To jednostka nieostrożna, uznaje się za niepokonaną oraz pracuje częstokroć pospiesznie i mało uważnie, chociaż chwilami autentycznie sprzyja mu passa. Jest to człowiek śmiały, niezwykle rzadko lęka się nietypowych przeszkód, bowiem wyśmienicie radzi sobie w niepewnych warunkach i dowolne problemy raczej nie trwożą go. Lubi zachowywać się stanowczo, jasno i precyzyjnie manifestuje swoje potrzeby, chętnie prowadzi zmagania z innymi oraz z radością reaguje na wszelkie pozytywne reorganizacje w otoczeniu. Jest to osobnik zaradny, nie cierpi wdrażania odgórnych dyspozycji, a więc bezsensem jest zakładanie, że będzie przestrzegał twoich nakazów i restrykcji.

Inne przymioty celnie wyrażające niniejszą osobę to również: indywidualistyczny, namiętny, bałaganiarski, bezczelny, zwariowany, gorliwy, medialny, oryginalny, pociągający, skuteczny, ufny, ruchliwy, zwycięski, żarliwy, kapryśny, rozmowny, zrzędliwy, uroczy, dowcipny, szczodry, rozhisteryzowany, niepohamowany, miłosierny, bezwzględny, obrotny oraz bezkompromisowy.
Zawodami, w których najskuteczniej będzie funkcjonował, są: plantator, agrotechnik, entomolog, biolog, terapeuta, rolnik, nauczyciel, taksówkarz, kapłan, przyrodnik, hodowca, wychowawca, zakonnik, sadownik, leśnik i terapeuta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Akanji Murphy - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Bobrow Wsiewołod - (1922-1979) - rosyjski sportowiec, piłka nożna, hokej na lodzie.
 • Bołtuć Irena - (1926-) - eseistka, krytyk teatralny, tłumaczka.
 • Condra Julie - (1970-) - aktorka amerykańska.
 • Czopko Roman - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Engel Zbigniew - (1942-) - muzyk.
 • Falconet Étienne-Maurice - (1716-1791) - francuski rzeźbiarz.
 • Foster George - (1948-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Gębczyński Jerzy - (1962-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kowalski Łukasz - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Leye Mbaye - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Mościcki Ignacy - (1867-1946) - prezydent II Rzeczpospolitej 1926-1939.
 • Mutaba Albert Milambo - (1984-) - kongijski sportowiec, piłka nożna.
 • Petko Petko - (1896-1977) - kompozytor bułgarski.
 • Pyskaty Damian - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Saeed Samer - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Schillaci Salvatore - (1964-) - włoski sportowiec, piłka nożna.
 • Somow Konstantin A - (1869-1939) - rosyjski malarz, grafik.
 • Strandman Otto - (1875-1941) - polityk estoński.
 • Toller Ernst - (1893-1939) - niemiecki dramatopisarz, poeta.
 • Velde Gerard van - (1971-) - holenderski sportowiec, łyżwiarstwo szybkie.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.