Strzelec, 28 listopada - Mężczyzna

Strzelec, 28 listopada - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Zodiakalny pan strzelec, który urodził się w dniu 28 11, lubi zachowywać się egoistycznie, związki interpersonalne oznaczają dla niego zdobywanie zysków i jedynie jego indywidualne kłopoty są znaczące. To osobnik przedsiębiorczy, odpoczywa aktywnie, ubóstwia znajdować się w permanentnym biegu i porywa kolegów swoim nieposkromionym dynamizmem. Jest to człowiek konsekwentny, wykazuje siłę charakteru i upór, przeszkody nie potrafią łatwo go odstręczyć, jednak często nie starcza mu polotu wskazanego w nagłych sytuacjach. To jednostka błyskotliwa, pragnie znajdować się wśród kompanów, uwielbia hipnotyzować swoich odbiorców, jednakże częstokroć lubi wygłaszać osądy niezbyt rozważne. Bywa niestały, jego przekonania i stanowiska często są wewnętrznie sprzeczne i trudno jest mu upierać się przy obranych zobowiązaniach, dlatego bardzo ciężko prowadzi się z nim negocjacje. Cechuje się wszechstronnością, zdaje się posiadać przygotowaną strategię na każdą prawdopodobną przeciwność i termin „nierealny” nie egzystuje w jego zasobie językowym. Charakteryzuje się wytrwałością, umie umiejętnie wyczekiwać na sposobną chwilę, potrafi być wyrozumiałym i wrażliwym towarzyszem i w zamierzchłych stuleciach umiałby być zakonnikiem notującym starożytnych tomach. Bywa kłótliwy, wydaje się urodzonym awanturnikiem i chce osiągać szybkie rezultaty. Częstokroć bywa autokratyczny, chce rzucić na kolana całą planetę i odwoływanie się do jego rozwagi często nie daje rezultatu, toteż marnie radzi sobie w trakcie grupowych zajęć.
To osoba optymistyczna, promieniuje pozytywnym zapałem, fascynują go nowe eksperymenty i przeżycia, zatem rewelacyjnie funkcjonuje jako nieustraszony reformator. Jest to osobnik dalekowzroczny, wystrzega się nieroztropnych działań, skrupulatnie organizuje wszelkie posunięcia oraz pędzi ku dostatkowi powoli, lecz metodycznie. Uwielbia zachowywać się stanowczo, dąży do celu bez niepotrzebnych wątpliwości, chętnie urzeczywistnia wielkie przewroty i przemiany oraz nie pozwala się skonfundować. Bywa powierzchowny, potrafi po trochę mieć pojęcie o każdej dziedzinie, aczkolwiek jego sądy częstokroć są niespecjalnie ostrożne, a więc często sam nie pojmuje do końca swoich ruchów. Znamionuje się samodzielnością, nie lubi wdrażania zewnętrznych rozkazów, a zatem rozczaruje cię spodziewanie się, iż będzie poważał twoje zakazy i nakazy. To jednostka impulsywna, jest absolutnie przeświadczony, że niby nieuporządkowane prace też umieją przynosić efekty i nie potrzeba nazbyt przeginać z ciągłą samodyscypliną. To osoba lekkomyślna, pragnie bezsensownie kozaczyć oraz nie przywiązuje wagi do staranności powierzonych mu spraw, pomimo tego że nieraz naprawdę dopisuje mu szczęście. Jest to osobnik dzielny, potrafi urzeczywistnić zadania niemożliwe dla innych ludzi, gdyż pracuje nad tym, by raczej nie bać się z góry i przejawia powściągliwość nie patrząc na warunki. Jest to jednostka żywiołowa, zniechęca go niedostatek skutków swoich obecnych działań, z reguły rozpoczyna aktywność błyskawicznie i bez niepewności i wynudzony podziwianiem ludzkiej nieporadności życzy sobie częstokroć wykonać coś samodzielnie.

Pozostałe atrybuty kapitalnie obrazujące niniejszego człowieka to także: nieuprzejmy, ujmujący, bałaganiarski, medialny, bezwzględny, uprzejmy, romantyczny, płytki, gorliwy, waleczny, miłosierny, szarmancki, rozmowny, wpływowy, wyemancypowany, ufny, rozsądny, lubieżny, hojny, wygodnicki, entuzjastyczny, humorzasty, charyzmatyczny oraz pusty.
Zawodami, w których najlepiej się będzie realizował, są: opiekun, wychowawca, entomolog, agrotechnik, biolog, przyrodnik, leśnik, sadownik, hodowca, mentor, plantator i rolnik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Atkinson Brooks - (1894-) - amerykański krytyk teatralny.
 • Dąbrowski Marek - (1949-) - sportowiec, szermierka, floret.
 • Hulse Russel Alan - (1950-) - amerykański fizyk, astrofizyk.
 • Kofta Jonasz - (1942-1988) - poeta, dramaturg, satyryk, piosenkarz.
 • Komnen Manuel I - (1118-1180) - cesarz bizantyjski od 1143.
 • Koter Stanisław - (1908-1951) - działacz ludowy.
 • Kozłowski Adrian - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Moder Phinnaeus Walter - (2004-) - syn Daniela Modera i Julii Roberts.
 • Tataj Dariusz - (1972-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Taylor Stuart - (1980-) - sportowiec, piłka nożna, bramkarz.
 • Valdez Nelson - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.