Strzelec, 26 listopada - Mężczyzna

Strzelec, 26 listopada - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Mężczyzna strzelec urodzony dnia 26 11 lubi zachowywać się konsekwentnie, potrafi racjonalnie zawiadywać swoimi rezerwami, umie się należycie motywować, jednak częstokroć brakuje mu elastyczności niezbędnej w niespodziewanych okolicznościach. Bywa człowiekiem zmiennym, nie potrafi jasno zdeklarować jednego punktu widzenia i często nie umie dokończyć rozpoczętych spraw, częstokroć drażni swoich współpracowników. Jest to osoba ekstrawertyczna, jest główną gwiazdą wszelkiej balangi, posiada w umyśle niezmierzoną ilość historyjek, lecz często ma również nadmiernie pozytywne mniemanie o sobie. Jest to jednostka wytrwała, częstokroć jest wyśmienitym nauczycielem, potrafi wykonać zadania bardzo nieciekawe dla innych ludzi i na studiach często zdobywa doskonałe oceny. To osobnik elastyczny, zdaje się dysponować gotową strategią na każdą możliwą trudność, pociąg do modernizowania jest jego niezmienną własnością i niezmiernie ciężko go czymś zaszokować. To jednostka przebojowa, jest niezwykle wydajny w działaniu i nie umie wytrzymać w bezruchu. Bywa człowiekiem egocentrycznym, nie zwraca uwagi na interesy pozostałych osób, ludzie naokoło mają obowiązek zajmować się jego dobrostanem i charakteryzuje go niedobór uczuciowości. To jednostka apodyktyczna, nie znosi podważania własnych poleceń i zwracanie się do jego rozumu częstokroć nie przynosi efektów, zatem potrafi prowokować protesty pomiędzy swoimi podwładnymi. Bywa osobnikiem kłótliwym, uwielbia ryzyko i z marszu szturmuje piętrzące się przed sobą przeciwności.
Znamionuje się niezależnością, postanowienia obiera na bazie osobistych rozważań, a zatem niech ci nie jawi się, że usłucha wydanych mu dyspozycji. To człowiek dzielny, nie przerażają go jakiekolwiek kłopoty, bowiem świetnie daje sobie radę z niepokojem i wydaje się innym ludziom nieporuszoną skałą. To jednostka pobieżna, jest bezustannie czymś pochłonięty, aczkolwiek jego błyskawiczne decyzje często niestety dają się poznać jako nieodpowiednie, więc nie dokonuje raczej fundamentalnych reform i analiz. Jest to osoba silna, prze do finału bez nieuzasadnionych wątpliwości, nie doznaje niechęci przed demolowaniem istniejącego ładu oraz nie pozwala się zdezorientować. Cechuje się nieostrożnością, pragnie niepotrzebnie narażać się i chwilami umie nie uwzględnić pozornie niekwestionowanego zagrożenia, mimo że zna ten swój mankament. To człowiek impulsywny, demonstruje dobitnie całej planecie, iż życie pod presją terminarza nie jest najlepszą opcją i częstokroć nasze instynktowne zachowania wykazują największą efektywność. To osobnik szybki, przeważnie zaczyna pracę szybko i bez niepewności i prezentuje odpowiednią postawę mniej rzutkim od siebie. To jednostka rozważna, stroni od pochopnych aktywności, bierze pod uwagę różne harmonogramy wydarzeń oraz nie wierzy projektom napisanym byle jak. Jest to osoba pogodna, cieszy się istnieniem, popełnione wpadki uznaje za kopalnię wartościowego doświadczenia, a więc wspaniale spełnia się w sprawach wypełnionych niebezpieczeństwem.

Pozostałe cechy prawidłowo opisujące przedstawianego człowieka to także: roztrzepany, miłosierny, pyszałkowaty, niepohamowany, ufny, wybuchowy, szalony, brutalny, zblazowany, słodki, dowcipny, stuknięty, wyzwolony, wygodnicki, nietaktowny, żarliwy, bezładny, uśmiechnięty, rozrzutny, asertywny, namiętny, płytki, nierozsądny, romantyczny, bałaganiarski i wiarygodny.
Zawodami, w których najtrafniej będzie działał, są: mentor, opiekun, entomolog, kapłan, agrotechnik, zakonnik, plantator, terapeuta, biolog, rolnik oraz sadownik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Björnsson Hafþór Júlíus - (1988-) - islandzki sportowiec, piłka koszykowa, strongman, aktor.
 • Dunster Henry - (1609-1659) - amerykański duchowny i pedagog, założyciel Harvardu.
 • Gregory Michael - (1944-) - aktor amerykański.
 • Kapczyński Adrian - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Małecki Marcin - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • McComas Lorissa - (1970-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Morawski Konrad - (1913-1985) - aktor.
 • Penvern André - (1947-) - aktor francuski.
 • Sajuk Zdzisław - (1953-) - kierownik produkcji filmowej.
 • Stevens Mel - (1909-1997) - aktor amerykański.
 • Turenne Louis - (1933-) - aktor kanadyjski.
 • Walker Mary Edwards - (1832-) - feministka, abolicjonistka, lekarz.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.