Strzelec, 25 listopada - Mężczyzna

Strzelec, 25 listopada - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Strzelec urodzony w dniu 25 11 często bywa niezdecydowany, nie potrafi trwać przy zorganizowanych zobowiązaniach i częstokroć nie umie dokończyć zaczętych spraw, często bierze się za przeróżne zawody. Jest to jednostka przebojowa, nie potrafi siąść spokojnie, emanuje wewnętrznym blaskiem i inspiruje ludzi swoim bezgranicznym wigorem. Uwielbia zachowywać się ekstrawertycznie, jest najważniejszą gwiazdą każdej balangi, jego zwykłe gesty jawią się ekstrawaganckim baletem, aczkolwiek częstokroć lubi artykułować oceny niezbyt roztropne. Bywa osobą samolubną, nie zważa na interesy innych ludzi i jedynie jego prywatne zmartwienia są istotne. Często bywa władczy, jest urodzonym wcieleniem kaprala i częstokroć nie zdaje sobie sprawy z ogólnej percepcji swojej persony, więc często natrafia na pasywny opór w stosunku do swoich działań. Bywa osobnikiem napastliwym, zachowuje się porywczo, bez zastanowienia rzuca się na znajdujące się na drodze bariery i realizuje śmiałe przedsięwzięcia. To człowiek wszechstronny, zapał do poprawiania jest jego nieodmienną własnością i zdaje się mieć zaplanowaną strategię na dowolną hipotetyczną trudność. Jest to osoba zdyscyplinowana, wykazuje cierpliwość i dyscyplinę, funkcjonuje w sposób rozsądny i przemyślany, jednak źle daje sobie radę z gwałtownie przeistaczającymi się okolicznościami. Jest to osobnik wytrwały, umie zrealizować zadania niezmiernie nieciekawe dla pozostałych ludzi, częstokroć jest fenomenalnym opiekunem i często raduje go wędkarstwo.
Znamionuje się pogodą, buzuje ożywczą energią, fascynują go nowe eksperymenty i doświadczenia, a zatem wspaniale sprawdza się jako nieustraszony reformator. Cechuje się niezależnością, nie cierpi wszelkich zakazów i praw, a więc niech ci nie jawi się, iż posłucha kogoś bez konfrontacji. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, dokładniejsze podglądanie go popycha do przeświadczenia, że życie pod presją terminarza nie jest optymalnym wyborem i winno się sobie pozwolić na nieposkromione przeżywanie bodźców i manifestowanie się. Jest to osoba żywiołowa, na ogół rozpoczyna aktywność od razu i bez guzdrania i odstręcza go nieobecność rezultatów swoich aktualnych prac. Jest to osobnik nieroztropny, nie boi się przeciwności oraz nierzadko potrafi przeoczyć niby niekwestionowane zagrożenie, pomimo tego że momentami autentycznie dopisuje mu szczęście. Charakteryzuje się męstwem, nie trwożą go jakiekolwiek problemy, bo bardzo dobrze spełnia się w niepewnych warunkach i okazuje potężną samokontrolę. Jest to człowiek przezorny, unika nierozważnych działań, buduje wyrafinowane projekty oraz śpieszy ku bogactwu z namysłem, lecz systematycznie. Znamionuje się pobieżnością, umie w okamgnieniu przeanalizować gigantyczny zasób wiadomości, jednakże nie stara się niczego szczegółowo poznać, toteż nie urzeczywistnia z reguły dziejowych reform i analiz. Lubi zachowywać się stanowczo, przejrzyście i precyzyjnie wyraża swoje oczekiwania, potrafi wydębić zrealizowanie zaordynowanych dyspozycji oraz radośnie reaguje na wszelkie pozytywne innowacje w otoczeniu.

Inne przymioty poprawnie charakteryzujące niniejszą jednostkę to także: kreatywny, żarliwy, bezczelny, gniewny, awanturniczy, wiarygodny, bezkompromisowy, nierozsądny, nadgorliwy, zgryźliwy, brutalny, rozwiązły, postępowy, szczodry, lubiany, entuzjastyczny, obrotny, lubieżny, gadatliwy, rzutki, płytki, zepsuty, wygodnicki, natarczywy, niestabilny, stabilny, asertywny i rozrzutny.
Zawodami, w których najlepiej będzie funkcjonował, są: biolog, taksówkarz, sadownik, zakonnik, kapłan, przyrodnik, rolnik, terapeuta, hodowca, leśnik, entomolog, agrotechnik, nauczyciel, mentor oraz wychowawca.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Kinnaman Joel - (1979-) - aktor szwedzko-amerykański.
 • Kurowska Joanna - (1964-) - aktorka.
 • Lenarcik Katarzyna - (1985-) - aktorka.
 • Mokoena Aaron - (1980-) - południowoafrykański sportowiec, piłka nożna.
 • Oamen James - (1982-) - nigeryjski sportowiec, piłka nożna.
 • Rodrigo Alvim - (1983-) - brazylijski sportowiec, piłka nożna.
 • Sledge Percy - (1940-2015) - muzyk amerykański.
 • Spearing Jay - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Stachurski Michał - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Sucharek Michał - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Trišović Aleksandar - (1983-) - serbski sportowiec, piłka nożna.
 • Valera Luana - (1983-) - brazylijska aktorka w filmach erotycznych.
 • Wyler Melanie Ann - (1950-) - córka Williama Wylera i Margaret Tallichet.
 • Zawadowskij Michaił N - (1900-1960) - generał radziecki.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.