Strzelec, 24 listopada - Mężczyzna

Strzelec, 24 listopada - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Pan strzelec urodzony w dniu 24 11 jest to człowiek towarzyski, jest źródłem przeróżnych koncepcji, przechowuje w duszy bogatą ilość opowiadań, jednakże często na nieszczęście nie potrafi zmilczeć we właściwej chwili. To osobnik przebojowy, posiada niezmierzone zapasy energii, uwielbia tworzyć awangardowe rzeczy i drażni go bezczynność. Charakteryzuje się cierpliwością, umie wnikliwie zagłębiać się w czyjeś historie, częstokroć raduje go łowienie ryb i konsekwencja pozwala mu zauważyć powiązania nieuchwytne dla pozostałych osób. Lubi zachowywać się egoistycznie, potrafi być skutecznym kombinatorem i nie interesuje go rozbudowa twórczych relacji z kolegami. Bywa jednostką niekonsekwentną, nie umie obstawać przy zorganizowanych zobowiązaniach i nazbyt często modyfikuje osąd odnośnie kierunku swojej aktywności, często podejmuje się różnorodnych profesji. Jest to człowiek metodyczny, potrafi rozsądnie wykorzystywać swoje zasoby, postępuje w sposób wyważony i zaplanowany, jednak marnie wytrzymuje błyskawicznie przeobrażające się warunki. Bywa kłótliwy, urzeczywistnia szalone projekty, chce uzyskiwać szybkie wyniki i chętnie prowadzi utarczki. Jest to osobnik wszechstronny, wspaniale sprawdza się nawet w sytuacjach przykrego rozgardiaszu, bardzo trudno go czymś zaszokować i umie współdziałać niemal z każdą jednostką. Bywa władczy, chce zniewolić całą kulę ziemską i częstokroć nie wie o ogólnej percepcji swojej persony, więc potrafi prowokować protesty pośród swoich podkomendnych.
Cechuje się dalekowzrocznością, stroni od nieprzemyślanych działań, rozpatruje najrozmaitsze plany posunięć oraz śpieszy ku finansowemu dobrobytowi pomału, aczkolwiek systematycznie. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, jest całkowicie przekonany, że życie pod presją terminarza nie jest najtrafniejszą opcją i często nasze naturalne czyny okazują największą skuteczność. Bywa osobą nieuważną, umie w okamgnieniu przemyśleć rozległą ilość wiadomości, ale nie próbuje niczego dogłębnie przeniknąć, dlatego częstokroć sam nie rozumie zupełnie swoich ruchów. Jest to osobnik stanowczy, doskonale pojmuje swoje oczekiwania, potrafi wymóc wykonanie wydanych zaleceń oraz nie daje się zbić z tropu. Bywa nierozważny, nie lęka się przeciwności i wykonuje pracę często naprędce i niezbyt pieczołowicie, chociaż nieraz naprawdę sprzyja mu fart. Jest to człowiek bystry, zazwyczaj rozpoczyna aktywność momentalnie i bez niepewności, znudzony przypatrywaniem się ludzkiego niezgulstwa ma ochotę częstokroć zrealizować coś samodzielnie i zniechęca go deficyt rezultatów swoich obecnych działań. To osoba odważna, umie wykonać sprawy niewykonalne dla innych ludzi, bowiem dąży do tego, by nie powracać myślami do lęku i jakiekolwiek przeszkody zwykle nie zatrważają go. To osobnik radosny, wyczekuje od rzeczywistości nowych, fantastycznych przeżyć, bawią go oryginalne wyzwania i doznania, a zatem ochoczo zajmuje się eksploracją nieprzebytych dawniej stref. Znamionuje się niezależnością, nie cierpi wykonywania zewnętrznych instrukcji, toteż szaleństwem jest sądzenie, iż posłucha zakomunikowanych mu dyspozycji.

Pozostałe przymioty poprawnie portretujące tę osobę to też: wygodnicki, wybuchowy, żarliwy, groźny, lubiany, charyzmatyczny, sprytny, pociągający, skuteczny, bałaganiarski, bezlitosny, wpływowy, stabilny, medialny, neurotyczny, stuknięty, nietaktowny, dogmatyczny, postępowy, bezpruderyjny oraz łaskawy.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie sprawdzał, są: entomolog, taksówkarz, rolnik, wychowawca, agrotechnik, biolog, mentor, zakonnik i hodowca.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Stanley Livingston - (1950-) - aktor amerykański.
 • Alla Hassan - (1980-) - marokański sportowiec, piłka nożna.
 • Błotnicki Adam - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Caan Jacob Nicholas - (1998-) - syna James'a Caan i Lindy Stokes.
 • Chabat Alain - (1958-) - aktor, scenarzysta, reżyser.
 • Ford Aleksander - (1908-1980) - reżyser filmowy.
 • Kijak Paweł - (1976-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Malugen Clardy - (1953-) - aktorka amerykańska.
 • Mancewicz Danuta - (1922-) - aktorka.
 • Marie Kenzi - (1987-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Smorąg Grzegorz - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wojtera Marek - (1963-) - rolnik, polityk.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.