Strzelec, 23 listopada - Mężczyzna

Strzelec, 23 listopada - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Pan strzelec, który przyszedł na świat w dniu 23 11, bywa człowiekiem chwiejnym, jego sądy i stanowiska częstokroć są niejednoznaczne i często nie potrafi zakończyć zaczętych zadań, a więc bardzo marnie radzi sobie jako rodzic lub wychowawca. Bywa dominujący, nienawidzi podważania swoich nakazów i postrzega jako niebezpieczeństwo osoby nieaprobujące jego opinii, zatem umie prowokować opory pośród swoich podkomendnych. Bywa napastliwy, pragnie zwycięstwa bez względu na cenę, jest straszliwy wobec wrogów i spełnia wariackie zamierzenia. Charakteryzuje się wszechstronnością, zdaje się dysponować przemyślaną strategią na każdą dającą się pomyśleć przeszkodę, potrafi spełniać się w dowolnych warunkach i nie marnuje minut na bezskuteczne psioczenie. Jest to osobnik ekstrawertyczny, jest najważniejszym aktorem wszelkiej imprezy, ma w duszy niewyczerpane mrowie historyjek, jednak częstokroć uwielbia wypowiadać osądy mało roztropne. Cechuje się konsekwencją, konsekwentnie zmierza do celu, postępuje w sposób rozważny i zaplanowany, jednak źle radzi sobie z dynamicznie przeistaczającymi się okolicznościami. Bywa jednostką egoistyczną, jest bez reszty skoncentrowany na sobie i ludzie dookoła muszą interesować się jego nastrojem. To osoba przebojowa, nie umie siąść spokojnie i haruje jak traktor. Jest to osobnik wytrwały, potrafi być pobłażliwym i empatycznym kolegą, umie uzyskać sprawność w zagadnieniach narzucających konieczność długookresowej nauki i w minionych dniach potrafiłby być kopistą kaligrafującym starożytnych zwojach.
To jednostka zaradna, postanowienia podejmuje na podstawie osobistych przemyśleń, toteż rozczaruje cię przewidywanie, że usłucha przedstawionych mu dyspozycji. Znamionuje się siłą, konkretnie i precyzyjnie komunikuje swoje oczekiwania, gdy trzeba, śmiało i rzeczowo udowadnia swoje oceny oraz nie daje się zbić z pantałyku. Często bywa powierzchowny, jest przez cały czas czymś pochłonięty, aczkolwiek jego sądy częstokroć są niespecjalnie przewidujące, więc nie dokonuje raczej historycznych poszukiwań i innowacji. Jest to człowiek nieustraszony, umie zrealizować sprawy niemożliwe dla innych ludzi, albowiem pracuje nad tym, by nie zastanawiać się nad lękiem i wykazuje wielkie panowanie nad sobą. Cechuje się dalekowzrocznością, unika lekkomyślnych aktywności, drobiazgowo komponuje najsubtelniejsze ruchy oraz prze ku finansowemu dobrobytowi mozolnie, ale systematycznie. Jest to osoba impulsywna, okazuje kategorycznie światu, iż permanentna, trochę szalona prowizorka też może stanowić jakiś pomysł na życie i należy sobie zezwolić na spontaniczne smakowanie przeżyć i uzewnętrznianie się. To osobnik nieroztropny, nie stroni od przeciwności oraz wykonuje pracę często szybko i niezbyt sumiennie, choć niekiedy autentycznie sprzyja mu los. Jest to jednostka wesoła, niezachwianie wierzy w swój dobry los, ubóstwia dokształcać się w nowych dziedzinach, dlatego chętnie podejmuje się sondowania niezbadanych uprzednio terenów. To osoba gwałtowna, błyskawicznie dopasowuje się do wymogów sytuacji, drażnią go zawiłe sytuacje wymagające wszechstronnego rozpatrywania i odważnie wybiega rozważaniami przed własne otoczenie.

Pozostałe cechy właściwie portretujące opisywaną jednostkę to także: bezduszny, uśmiechnięty, medialny, nieuprzejmy, indywidualistyczny, wygodnicki, sprytny, gniewny, pusty, uprzejmy, powabny, ambitny, bezczelny, uroczy, słodki, szarmancki, nadgorliwy, rozhisteryzowany, płytki, asertywny, ofiarny, naturalny, wielkoduszny, ruchliwy, charyzmatyczny, zwariowany, zrzędliwy, humorzasty oraz nierozsądny.
Zawodami, w których perfekcyjnie będzie funkcjonował, są: przyrodnik, mentor, terapeuta, opiekun, plantator, biolog, hodowca, nauczyciel, leśnik, agrotechnik, rolnik i kapłan.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Alver Betti - (1906-) - pisarka estońska.
 • Brook Kelly - (1979-) - brytyjska modelka, prezenterka, aktorka.
 • Caulfield Maxwell - (1959-) - aktor szkocki.
 • Gebhardt Karl - (1897-1948) - lekarz niemiecki.
 • Jadot Jean - (1909-2009) - belgijski duchowny katolicki.
 • Moreno Byron - (1969-) - ekwadorski sędzia piłkarski.
 • Olewiński Marek - (1947-2005) - polityk, działacz gospodarczy.
 • Patch Alexander McCarrell - (1889-1945) - generał amerykański.
 • Pogodin Michaił P - (1800-1875) - rosyjski historyk, publicysta, dramatopisarz.
 • Polkowski Andrzej - (1922-1979) - aktor, pedagog.
 • Risso Eduardo - (1961-) - argentyński rysownik komiksów.
 • Socha Artur - (1896-1943) - aktor.
 • Strawson Peter Frederick - (1919-2006) - filozof angielski.
 • Uusipaavalniemi Markku - (1966-) - fiński sportowiec, curling, polityk.
 • Whittle Ricky - (1981-1996) - aktor angielski.
 • Władkowski Michał - (1950-) - pianista, pedagog.
 • Wołkow Władisław - (1935-1971) - kosmonauta radziecki.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.