Skorpion, 09 listopada - Mężczyzna

Skorpion, 09 listopada - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Astrologiczny mężczyzna skorpion, który przyszedł na świat dnia 9 11, to jednostka altruistyczna, spełnia się w aktywności filantropijnej i jest niepoprawnym fantastą, zatem częstokroć gnębi go niedostatek przeciętnej, materialnej racjonalności. To osoba chwiejna, często nie starcza mu wytrwałości i trudno jest mu upierać się przy wybranych decyzjach, częstokroć denerwuje swoich współpracowników. Znamionuje się cierpliwością, determinacja w dążeniu do finału często pomaga mu osiągnąć dostatek, częstokroć jest wyśmienitym nauczycielem i radzi sobie w roli uznanego wychowawcy. Jest to człowiek empatyczny, darzy zaufaniem cudotwórstwo, nie współdziała z domeną urządzeń technicznych, dlatego współczesne życie często nie odpowiada mu. Lubi zachowywać się konsekwentnie, wykonuje pracę bez nieskutecznych sprintów, trudności nie potrafią szybko go odstręczyć, jednak źle znosi prędko zmieniające się warunki. To osobnik nietowarzyski, jego własny duch potrafi być dla niego rozległą i obszerną rzeczywistością, umie poświęcić cały dzień niezwykłym zajęciom, lecz gawiedź częstokroć zupełnie go krępuje. Jest to jednostka wierna, potrafi być najlepszym przyjacielem lojalnym w zmartwieniach, jest niezmiernie ceniony przez towarzyszy, jednakże często w tej immanentnej kurtuazji umie zapomnieć osobiste interesy.
To osoba zaradna, autentycznie przepada za totalną wolnością wyboru, a więc rozczaruje cię oczekiwanie, że wykona oznajmione mu przykazania. To człowiek tolerancyjny, posiada bardzo baczną i wielostronną umysłowość i nie interesuje go nakłanianie kompanów do swoich przekonań, więc jest wolontariuszem prospołecznym ubiegającym się o równouprawnienie mniejszości. Bywa ksenofobiczny, walczy z każdym myślącym inaczej, na całej całej planecie tylko on pojmuje rzeczy należycie, toteż częstokroć toczy waśnie z kolegami. To osobnik dalekowzroczny, to przewidujący i odważny zarządca, rozważa różnorodne projekty posunięć oraz pędzi ku sukcesowi mozolnie, ale metodycznie. Charakteryzuje się pasywnością, utrzymuje się w bezwolnym wahaniu, aż druga osoba przedsięweźmie osąd, dopomagając mu ciągle cieszyć się swoimi myślami. To człowiek uduchowiony, potrafi widzieć fenomeny niewidoczne dla innych gapiów i doznaje wielkiego pragnienia towarzyskiego manifestowania swoich uczuć, a zatem ważne jest dla niego istnienie miłośników dla własnych wytworów. Cechuje się stanowczością, zwykle pracuje bystro i żywiołowo, umie wymusić załatwienie wydanych rozkazów oraz nie daje się skonfundować. To jednostka powolna, nie można go z reguły uznać za terminowym, zachowuje się tak, jakby dobrze czuł się przy takim traceniu żywota. Znamionuje się pesymizmem, na podejmowanych poprzez niego werdyktach zaważa na ogół mniemanie o swojej kiepskiej doli, prowadząc go często do rezygnowania z całkiem przyzwoicie rokujących inicjatyw i skutkując nagłym porzucaniem działań przed zakończeniem.

Pozostałe atrybuty kapitalnie portretujące niniejszą osobę to również: sprytny, małomówny, przekorny, nietaktowny, roztargniony, dobroczynny, afektowany, zgryźliwy, szczodry, paranoiczny, zdystansowany, indywidualistyczny, humorzasty, pomylony, nieuprzejmy, czuły, przeczulony, zrzędliwy, przyjacielski, buntowniczy, wiarygodny, ciepły, nieufny, depresyjny, ufny, poważny, gospodarny oraz pomysłowy.
Zawodami, w których optymalnie będzie funkcjonował, są: anestezjolog, informatyk, ortopeda, programista, chirurg, lekarz, fizyk, inżynier, chemik i dentysta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Abraszek Wojciech - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Brack Viktor - (1904-1948) - lekarz niemiecki.
  • Doktorowicz-Hrebnicki Stanisław - (1888-1974) - geolog, profesor.
  • Gaboriau Émile - (1832-1873) - pisarz francuski.
  • Harmon Kelly - (1946-) - amerykańska aktorka, artystka, dekorator wnętrz.
  • Lawicz-Liszka Wilhelm Andrzej - (1893-1968) - generał.
  • Ribeiro Jorge - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Rose - (1987-) - rosyjska aktorka w filmach erotycznych.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.