Skorpion, 08 listopada - Mężczyzna

Skorpion, 08 listopada - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Skorpion urodzony dnia 8 11 to osoba szczera, jest bardzo ciepły w stosunku do swojego małżonka, jest niezwykle chwalony przez współtowarzyszy, ale niejednokrotnie w swoim zaangażowaniu sięga aż do bufonerii. Jest to człowiek opiekuńczy, fascynuje go zapewnianie szczęścia kolegom i nie przejawia chciwości, toteż ma szansę rozczarować w kontakcie z surową rzeczywistością. Jest to jednostka zamknięta, jego osobisty duch potrafi być dla niego potężnym i obszernym światem, chętnie oddaje się egzotycznym zainteresowaniom, aczkolwiek miewa trudności z inicjowaniem bliskich stosunków z normalnymi osobami. Cechuje się wytrwałością, umie przyswoić sobie mistrzostwo w zagadnieniach wymagających długiego treningu, spełnia się w roli uznanego wychowawcy i potrafi być wspaniałomyślnym i otwartym kumplem. Lubi zachowywać się uczuciowo, nie obawia się afektowanych afektów, nie pokłada ufności w matematycznym sposobie pozbywania się problemów, zatem teraźniejsze życie często nie odpowiada mu. Charakteryzuje się systematycznością, umie rozsądnie wykorzystywać swoje rezerwy, przeszkody nie potrafią szybko go zrazić, jednak czasami nazbyt przywiązuje się do poprzednio stworzonych planów. Jest to osobnik niezdecydowany, nie umie wybrać jednego stanowiska i nazbyt często zmienia ocenę odnośnie celu swojego działania, więc niezmiernie źle radzi sobie jako opiekun lub pedagog.
Jest to człowiek kompromisowy, dysponuje niezwykle ciekawską i wielostronną psychiką i osób innych i nietypowych nie uważa z marszu za niebezpieczeństwo, a więc nie toleruje u wspólników tylko braku wielkoduszności. Znamionuje się zaradnością, decyzje podejmuje na bazie własnych rozważań, dlatego zawiedzie cię oczekiwanie, że będzie liczył się z twoimi pouczeniami i zakazami. Jest to człowiek pasywny, cacka się zwlekając, aż druga osoba przedsięweźmie werdykt, oswobadzając go od rozterek. To osobnik posępny, najbłahszą jego aktywność hamuje stała nieobecność odwagi, popychając go częstokroć do rezygnowania z zupełnie porządnie zapowiadających się projektów oraz potęgując groźbę następnych klęsk. Uwielbia zachowywać się stanowczo, podąża do mety bez nieuzasadnionych wahań, gdy trzeba, nieustępliwie i rzetelnie broni swoich sądów i nie wyrzeka się wdrażania długookresowych koncepcji dla tymczasowego i fałszywego udogodnienia. Często bywa nietolerancyjny, lubi pouczać ludzi wokoło, dowolną różnicę punktu widzenia uznaje za akt wrogości, a zatem częstokroć wszczyna starcia ze znajomymi. Jest to osoba powolna, zdaje się całkowicie zdystansowanym, guzdra się z każdą możliwą rzeczą tak niesłychanie, jakby posiadał na załatwienie wszelkich zadań całą wieczność. Bywa religijny, potrafi postrzegać zjawiska niewidoczne dla pozostałych widzów i umie bardzo malowniczo portretować emocjonalne doznania innych, toteż fundamentalne jest dla niego odnalezienie miłośników dla własnych prac. Cechuje się dalekowzrocznością, wystrzega się nierozważnych działań, uważnie analizuje istniejące statystyki i antycypacje oraz nie darzy zaufaniem pomysłów napisanych na kolanie.

Inne cechy prawidłowo obrazujące tego osobnika to również: nieufny, natchniony, histeryczny, depresyjny, nadwrażliwy, paranoiczny, humanitarny, uprzejmy, sarkastyczny, bałaganiarski, współczujący, oryginalny, zagubiony, gospodarny, przyjazny, roztrzepany, ciepły, podejrzliwy, wystraszony, wielkoduszny, przekorny i humorzasty.
Zawodami, w których najlepiej się będzie sprawdzał, są: informatyk, technik, webmaster, farmaceuta, chirurg, lekarz, anestezjolog, architekt, fizyk oraz chemik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Aksinowicz Konrad - (1978-) - reżyser.
 • Austin Herbert - (1866-1941) - brytyjski inżynier, kierowca wyczynowy, przemysłowiec, polityk.
 • Fabiano Luís - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Haljimi Iljami - (1975-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Hart Mary - (1950-) - amerykańska dziennikarka telewizyjna.
 • I Aleksy - (1877-1970) - zwierzchnik Rosyjskiego Kościoła Prawosławnego, patriarcha Rosji.
 • Kwiatkowska Ewa - (1976-) - aktorka.
 • Livingston John - (1970-) - aktor amerykański.
 • Neptune Yvon - (1946-) - haitański polityk, premier Haiti w latach 2002-2004.
 • Pietrzak Władysław - (1919-2008) - działacz sportowy.
 • Rettinger Dominik W - (1953-) - reżyser, scenarzysta.
 • Witos Andrzej - (1878-1973) - działacz ruchu ludowego, polityk, rolnik, samouk.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.