Skorpion, 06 listopada - Mężczyzna

Skorpion, 06 listopada - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Mężczyzna skorpion, który urodził się dnia 6 11, to osoba wytrwała, cierpliwość w dążeniu do finału częstokroć pozwala mu osiągnąć finansowy dobrobyt, umie być wyrozumiałym i otwartym kolegą i w zamierzchłych dniach potrafiłby być benedyktynem piszącym pergaminowych książkach. To człowiek lojalny, umie być najlepszym kompanem użytecznym w problemach, uczciwość w związku jest dla niego rzeczą nie budzącą wątpliwości, ale często w tej wrodzonej przyjazności potrafi nie dopilnować swoich interesów. Jest to osobnik troskliwy, hojnie obdarowuje przyjaciół we własnej okolicy i nie dba o osobisty zysk, dlatego jest poczytywany za głupka. Bywa niezdecydowany, nie umie podejmować zorganizowanych zobowiązań i trudno jest mu trzymać się wybranych decyzji, częstokroć bierze się za rozliczne zajęcia. Lubi zachowywać się empatycznie, nie unika romantycznych uniesień, nie docenia typowo rozumnego podejścia, więc wszechobecna industrializacja często stanowi dla niego prawdziwy koszmar. To jednostka zamknięta, jest lokalnym myślicielem odległym od życia, potrafi poświęcić cały wieczór dziwacznym czynnościom, aczkolwiek tłum częstokroć całkowicie go rozprasza. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, umie racjonalnie dysponować swoimi środkami, przeciwności nie potrafią szybko go zniechęcić, jednak niekiedy nadmiernie przyzwyczaja się do poprzednio wymyślonych koncepcji.
Jest to człowiek powolny, wydaje się absolutnie zrelaksowanym, cacka się z każdą możliwą rzeczą tak bardzo, jakby w ogóle nie interesował się zwieńczeniem swoich działań. Jest to osobnik religijny, przeważnie jest mocno bardziej emocjonalny niż ogół ludności i jego wytwory umieją niezmiernie wzruszać, a zatem najistotniejsze jest dla niego istnienie entuzjastów dla własnych prac. To osoba kompromisowa, chętnie uczy się nowatorskich i interesujących spraw i jednostek różniących się i nietypowych nie uważa z góry za niebezpieczeństwo, zatem nie znosi u współpracowników tylko nieposiadania poszanowania innych. To osoba przezorna, to przewidujący i ambitny planista, buduje wymyślne projekty oraz śpieszy ku bogactwu mozolnie, jednakże metodycznie. Jest to człowiek silny, świetnie zdaje sobie sprawę ze swoich potrzeb, jeśli to konieczne, odważnie i rzetelnie tłumaczy swoje opinie i nie rezygnuje z urzeczywistnienia dalekosiężnych inicjatyw dla chwilowego i zwodniczego udogodnienia. To osobnik pesymistyczny, najdrobniejszą jego aktywność hamuje permanentny niedobór śmiałości, prowadząc go często do zupełnie nieuzasadnionej przegranej oraz owocując gwałtownym rezygnowaniem przed dotarciem do mety. Częstokroć bywa ksenofobiczny, pragnie ścisłej realizacji swoich poleceń, na całym całym globie jedynie on ocenia rzeczy odpowiednio, toteż potrafi dogadać się wyłącznie z podobnym do niego maniakiem. To osoba niezależna, autentycznie kocha absolutną wolność wyboru, a więc niech ci nie jawi się, iż zrealizuje wydane mu nakazy. To jednostka bierna, żyje w apatycznym zwątpieniu, aż ktoś drugi rozwiąże problem, dostarczając mu wiecznego urlopu.

Pozostałe atrybuty adekwatnie określające opisywanego człowieka to też: wystraszony, snobistyczny, nieufny, poważny, paranoiczny, idealistyczny, natchniony, sarkastyczny, nietaktowny, samotniczy, ufny, pomylony, tyrański, wyemancypowany, tkliwy, przyzwoity, przeczulony, łaskawy, szlachetny, depresyjny, utalentowany i roztrzepany.
Zawodami, w których optymalnie się będzie sprawdzał, są: webmaster, technik, architekt, informatyk, chemik, chirurg, fizyk, lekarz, ortopeda, budowlaniec, programista, inżynier oraz dentysta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Baud Antoine - (1926-2014) - aktor francuski.
 • Edmonson Mike - (1955-) - amerykański realizator filmów - efekty specjalne.
 • Elota Maxwell - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Heller Krzysztof - (1960-) - fizyk.
 • Johnson Walter - (1887-1946) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Korbich Eddie - (1960-) - aktor amerykański.
 • Lewis Judy - (1935-) - aktorka amerykańska.
 • McLellan Zoe - (1974-) - aktorka amerykańska.
 • Mfomou Ebénézer - (1969-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Młodsza Agrypina - (15-) - rzymianka.
 • Perri Paul - (1953-) - aktor amerykański.
 • Sirchia Achille - (1869-) - generał włoski.
 • Whiteley 0Arkie - (1965-) - aktorka angielska.
 • Zítka Ilja - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.