Skorpion, 04 listopada - Mężczyzna

Skorpion, 04 listopada - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Skorpion, który urodził się w dniu 4 11, uwielbia zachowywać się konsekwentnie, umie dowieść swoje plany do pomyślnego zamknięcia, działa w sposób wyważony i zamierzony, jednak często nie daje rady błyszczeć elokwencją w wymagających tego okolicznościach. Jest to osoba lojalna, jest porządnym i słownym pracownikiem, do miłości odnosi się niezmiernie na serio, aczkolwiek częstokroć w tym naturalnym koleżeństwie potrafi zapomnieć osobiste potrzeby. To osobnik troskliwy, bawi go przynoszenie zadowolenia przyjaciołom i nie wykazuje zachłanności, a zatem niekiedy samemu potrzebuje wsparcia ekonomicznego. Jest to jednostka niezdecydowana, nie umie zdecydować się na jedną opinię i ciężko jest mu pozostawać przy powziętych zobowiązaniach, często irytuje swoich ludzi. Częstokroć bywa empatyczny, prędzej oddziałuje na niego serce niż inteligencja, nie ceni cywilizacji technologicznej, dlatego często wolałby przyjść na świat o setki lat dawniej. Cechuje się wytrwałością, częstokroć jest fenomenalnym mentorem, często raduje go wędkarstwo i potrafi urzeczywistnić zadania niezwykle nieciekawe dla innych osób. Jest to osobnik zamknięty, jego prywatny duch potrafi być dla niego gigantycznym i rozległym światem, umie poświęcić cały dzień oryginalnym działaniom, jednakże doświadcza trudności z inicjowaniem przyjacielskich stosunków z pozostałymi ludźmi.
Częstokroć bywa pobożny, na ogół jest znacznie bardziej emocjonalny niż ogół ludności i jest bardzo utalentowany artystycznie albo literacko, więc ważne jest dla niego istnienie odbiorców dla własnych dzieł. Bywa osobnikiem bezwolnym, utrzymuje się w pasywnym wahaniu, aż sytuacja zostanie załatwiona przez innych, zostawiając go w miłym bezruchu. Znamionuje się tolerancyjnością, nie unika dziedzin awangardowych i rozbieżnych od uprzednio doświadczonych i nie kręci go przekonywanie kolegów do swoich przekonań, zatem stara się wystrzegać się postrzelonych pomyleńców pochłoniętych oznajmianiem najdoskonalszych koncepcji. Jest to jednostka ponura, w każdym wypadku martwi go wątpliwość odnośnie adekwatności wykonywanych ruchów, skłaniając go często do rzucania dość przyzwoicie zapowiadających się projektów oraz powodując niespodziewane zniechęcanie się w połowie drogi. Bywa nietolerancyjny, wkurzają go osoby o odmiennych orientacjach politycznych, dowolną rozbieżność stanowiska uważa za atak, toteż potrafi dojść do ładu jedynie z pokrewnym do niego maniakiem. To człowiek powolny, żółw to przy nim autentyczne wcielenie bystrości, do własnych zleceń zabiera się tak, jakby kompletnie nie dbał o ukończenie swoich prac. Lubi zachowywać się stanowczo, wyraźnie i dokładnie manifestuje swoje pragnienia, jeśli trzeba, odważnie i merytorycznie uzasadnia swoje osądy i radośnie odbiera wszelkie pozytywne reformy w życiu. Jest to jednostka rozważna, stroni od nieroztropnych aktywności, drobiazgowo organizuje najsubtelniejsze akcje oraz nie polega na pomysłach wykonanych niestarannie. To osoba zaradna, nie znosi jakichkolwiek restrykcji i praw, a więc niech ci nie jawi się, iż usłucha kogoś bez konfrontacji.

Pozostałe przymioty właściwie obrazujące opisywanego osobnika to też: ostry, roztropny, szlachetny, humorzasty, namiętny, przyjacielski, natchniony, refleksyjny, roztrzepany, uroczy, ociężały, łaskawy, bałaganiarski, gospodarny, paranoiczny, sentymentalny, podły, surowy, histeryczny, szczodry, skąpy, marzycielski, bezbarwny, zrzędliwy, sprytny, beznamiętny, tępy oraz hałaśliwy.
Zawodami, w których perfekcyjnie będzie funkcjonował, są: urbanista, budowlaniec, fizyk, farmaceuta, chirurg, architekt, programista, lekarz, informatyk, chemik i webmaster.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Anusiewicz Przemysław - (1970-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Baerga Carlos - (1968-) - portorykański sportowiec, baseball.
 • Balsam Martin - (1919-1996) - aktor amerykański.
 • Byszowska Irena - (1924-) - aktorka.
 • Figo Luís - (1972-) - portugalski sportowiec, piłka nożna.
 • Flores Rosario - (1963-) - hiszpańska piosenkarka, aktorka.
 • Gratz Leopold - (1929-2006) - austriacki polityk, dyplomata.
 • Griffin Kathy - (1960-) - aktorka amerykańska.
 • Griga Stanislav - (1961-) - słowacki sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Hahn-Petersen John - (1930-2006) - aktor duński.
 • Hollander Audrey - (1979-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Kmita Warszosław - (1943-) - aktor.
 • Lee Dixie - (1911-) - amerykańska piosenkarka, aktorka, tancerka.
 • Obidniak Karol - (1923-1992) - aktor, reżyser, dramaturg.
 • Ptak Aleksander - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Roberts Doris - (1929-) - aktorka amerykańska.
 • Simpson Amber - (1983-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Smith Laurie - (1957-) - aktorka w filmach erotycznych.
 • Waddell Justine - (1976-) - aktorka południowoafrykańska.
 • Webb Skeeter - (1909-1986) - amerykański sportowiec, baseball.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.