Skorpion, 03 listopada - Mężczyzna

Skorpion, 03 listopada - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Zodiakalny mężczyzna skorpion, który przyszedł na świat w dniu 3 11, to człowiek wytrwały, sprawdza się w roli uznanego wychowawcy, umie zrealizować sprawy niezmiernie zniechęcające dla pozostałych osób i często jest fenomenalnym mentorem. To osobnik lojalny, jest bardzo kochający względem swojego towarzysza życia, do miłości odnosi się niezwykle poważnie, aczkolwiek chwilami w swoim zaangażowaniu sięga aż do pompatyczności. To jednostka konsekwentna, potrafi dowieść swoje przedsięwzięcia do zyskownego finału, funkcjonuje w sposób wyważony i sprawdzony, jednak umie być zbyt sztywny w nietypowych okolicznościach. Bywa człowiekiem wrażliwym, pokłada ufność w tarocie, nie ceni cywilizacji naukowej, a zatem dzisiejsza rzeczywistość częstokroć nie podoba się mu. To jednostka zamknięta, jego własny duch potrafi być dla niego gigantycznym i obszernym światem, ochoczo poświęca się dziwacznym hobby, jednakże ma kłopoty z budowaniem przyjaźni z innymi osobami. Charakteryzuje się altruizmem, raduje go zapewnianie radości przyjaciołom i nie interesują go pieniądze i sława, toteż niekiedy samemu wymaga pomocy finansowej. Bywa osobnikiem niekonsekwentnym, nie umie obstawać przy zdyscyplinowanych zobowiązaniach i potrafi gwałtownie zniechęcić się niedługo przed zdobyciem celu, dlatego bardzo ciężko zaczyna się z nim spory.
Jest to jednostka flegmatyczna, zakończenie czegokolwiek w wyznaczonym terminie to dla niego niewykonalna operacja, guzdra się z każdym zagadnieniem tak okropnie, jakby kompletnie nie zabiegał o ukończenie swoich prac. Bywa osobnikiem pobożnym, posiada twórczy i niezmiernie otwarty umysł i jego wytwory umieją niezwykle poruszać, więc przeważnie trudni się jakąś odmianą twórczości. Uwielbia zachowywać się nietolerancyjnie, jest bezgranicznie przekonany o osobistej doskonałości, jego kompani muszą oceniać wszystko tak samo jak on, zatem potrafi dojść do ładu wyłącznie z pokrewnym do niego radykałem. To osoba defetystyczna, wrodzony pesymizm autentycznie gmatwa mu życie, skutkując przepuszczaniem przez niego licznych wartościowych szans oraz owocując nagłym zniechęcaniem się przed osiągnięciem celu. To człowiek zaradny, nie cierpi wdrażania cudzych zarządzeń, a więc rozczaruje cię zakładanie, że będzie liczył się z twoimi ograniczeniami i pouczeniami. To osobnik silny, w ucieleśnianiu własnych zamierzeń umie być bardzo zorganizowany, czasem zupełnie drapieżny, chętnie toczy walki z innymi oraz nie stroni od rozpoczynania zatargów. To człowiek ostrożny, stara się nie zachowywać się emocjonalnie, rozważa różnorodne scenariusze wydarzeń i mknie ku bogactwu mozolnie, ale konsekwentnie. Często bywa pasywny, zwykle woli czekać, aż sytuacja zostanie załatwiona poprzez innych, pomagając mu nie podejmować się obowiązków. Znamionuje się tolerancyjnością, dysponuje niezmiernie ciekawską i wszechstronną psychiką i cieszy go urozmaicenie otoczenia i współpracowników, dlatego jest działaczem charytatywnym dopominającym się o równość ludzi wykluczonych.

Pozostałe określenia właściwie odzwierciedlające tę jednostkę to także: neurotyczny, ufny, ostry, wielkoduszny, współczujący, samotniczy, hałaśliwy, uprzejmy, ciepły, przekorny, podły, humorzasty, indywidualistyczny, bezbarwny, poważny, delikatny, gospodarny, zgryźliwy, tępy, namiętny, łaskawy, tyrański, pożądliwy, bezczynny oraz seksowny.
Zawodami, w których najskuteczniej będzie działał, są: anestezjolog, farmaceuta, ortopeda, programista, architekt, chemik, urbanista, dentysta, informatyk, technik, fizyk i chirurg.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Adamczyk Justyna - (1972-) - aktorka.
 • Bratkiewicz Władysław - (1874-1947) - aktor, śpiewak, reżyser.
 • Capshaw Kate - (1953-) - aktorka amerykańska.
 • Dassler Adolf - (1900-1978) - niemiecki przedsiębiorca.
 • Emerson Roy - (1936-) - australijski sportowiec, tenis ziemny.
 • Galicki Stanisław - (1911-1980) - generał radziecki i polski.
 • Hansbrough Tyler - (1985-) - amerykański sportowiec, piłka koszykowa.
 • Koprowicz Jacek - (1947-) - reżyser filmowy.
 • Lampert Harry - (1916-2004) - amerykański rysownik, twórca komiksów.
 • Lulu - (1948-) - szkocka piosenkarka, aktorka.
 • Novak Slobodan - (1924-) - pisarz chorwacki.
 • Pohl Ernest - (1932-1995) - sportowiec, piłka nożna, napastnik.
 • Rutherford Daniel - (1749-1819) - szkocki chemik, fizyk.
 • Smith Martin Cruz - (1942-) - pisarz amerykański.
 • Taylor Julia - (1978-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Tsuruga Makoto - (1977-) - japoński sportowiec, curling.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.